Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canim anneler selam ❤️ hamile olduğumu Perşembe günü öğrendim , beta 1816 çıktı.Pkos olduğum için adetlerim düzensiz ama sat 18 Ağustos. Hamileliği de 26 Eylül'de ogrendim.Beta çok yüksek geldi kafamda deli sorular var acaba kaç haftalık vs vs. Salı günü doktora gidicem ama beni bı aydınlatır mısınız , ikiz olma ihtimali var mı :)

Kizlar bu arada doktorumla konustum bir genetik testi onerdi onu yaptiricam. 380 euro dedi 15.000tl ye denk geliyor sanirim ama dogru sonuc veriyor yanilma payi nerdeyse yok dedi. 10. Haftada onu yaptiricam.

Kızlar bzler çok yakınız kalp atışı icin ne zaman gideceksiniz randevu aldiniz mi? Ve belirtileriniz neler şuan neler yaşıyorsunuz? Mervenur277 Mervenur277 visneliturta34 visneliturta34
Ben youtube'da Ferzan ebeyi dinlemiştim 6.haftada kalp atışı duymak çok iyi değilmiş o yüzden bazı doktorlar erteliyormuş çünkü bebeğin kalbine çok fazla frekans gönderiliyor ve kalp ısınıyormuş. Ben ertelemeye çalışıcam siz de doktorunuza sorun derim.

Kizlar bu arada doktorumla konustum bir genetik testi onerdi onu yaptiricam. 380 euro dedi 15.000tl ye denk geliyor sanirim ama dogru sonuc veriyor yanilma payi nerdeyse yok dedi. 10. Haftada onu yaptiricam.
Fetal dna dimi bende düşünüyorum yaptırmayı doktorumla görüşmedim daha gerçi bi sonraki randevuda sorayım bende ? Hangi firma sizin

Kizlar hapsurma oksuruk burun akintisi her sey var iki gundur. Korkuyorum ya:KK43: c vitamini alabiliyomuyuz
Bende aynı durumdayım üstüne alerjim var, bugün kontrolüm vardı 8+3teyiz sordum doktora ıhlamur bal kullan gribe dönerse dedi, maske kullanmaya çalışın mümkün mertebe burası kadın doğum katı ama annelerimize hasta dışarısı daha tehlikeli dedi, ilaç önermiyorlar çok erken olduğu için

Arkadaşlar, size 2 sorum olacak.
1. Sık sık acıkıyor musunuz ? Ne yiyorsunuz acıkınca 😄
2. Sizde sık sık wc ye koşuyor musunuz sanki saatlerdir gitmemis gibi ?
1. Çok sık acıkmıyorum ama bazı günler sanki midem kazınıyo yemek aralarında😂 meyve ve kuruyemiş yiyorum genelde
2. Üç keç uyandığımı biliyorum gece 🤦 normalde çok su tüketmem ama hamileliğimi öğrendiğimden beri içiyorum ve içmeyince susadığımı hissediyorum ondandır demiştim ama değilmiş demekki

Ben youtube'da Ferzan ebeyi dinlemiştim 6.haftada kalp atışı duymak çok iyi değilmiş o yüzden bazı doktorlar erteliyormuş çünkü bebeğin kalbine çok fazla frekans gönderiliyor ve kalp ısınıyormuş. Ben ertelemeye çalışıcam siz de doktorunuza sorun derim.
Bunu bende duydum arkadasim hamile suan 12 haftalık onunda doktoru demiş 6. Yada 7. Hafta erken diye görüyormuş attigini zaten duymasak da olur 🙂

Canim anneler selam ❤️ hamile olduğumu Perşembe günü öğrendim , beta 1816 çıktı.Pkos olduğum için adetlerim düzensiz ama sat 18 Ağustos. Hamileliği de 26 Eylül'de ogrendim.Beta çok yüksek geldi kafamda deli sorular var acaba kaç haftalık vs vs. Salı günü doktora gidicem ama beni bı aydınlatır mısınız , ikiz olma ihtimali var mı :)
Erken döllenme de olabilir kuzum hayırlısı olsun haklında ☺️🙏🏻

Fetal DNA mı kuzum onu ben de yaptırmak istiyorum ya nereden sordun fiyat

Fetal DNA mı kuzum onu ben de yaptırmak istiyorum ya nereden sordun fiyat
Evet canim doktorum dedi 2 tane test var ama bu butun kromozomlara bakilani oneriyorum, digerinde yalanci pozitiflik alabiliyorsunuz (bu sadece hastalikli kromozomlara bakiyormus) onu onermedi, butun kromozomlara bakilani onerdi. Ben 10. Haftada ogrenicem 1 ay var soylerim sana da kuzum

X