2021 Aralık Anneleri

Yaaa sizinde hayirli olsunnn 😍😍 benim oglusumun sis ama arka taraf 🤣 gelen giden yok 🤣annesi bize foto at cekebilirsen cikmayanlar cok merak ediyor bu disler nasil cikiyor diye 😍
Teşekkür ederiiz 😻
Bakayım çekebilirsem atarım inşallah 😂
Bizimki hiç şişmedi ama ya hatta annem şaşırdı hiç şişlik yoktu nasıl çıktı diye 😁

Boyle yarilcakmis gibi bi cizgi var bizimkinde yeri sert arkasi sis..bi cok huzursuz acaba dis mi diyorum sonra gayet iyi 🤷🏻‍♀️
Diş bence ya bizimkinin de damak görüntüsü değişmişti diş geliyor dedik sonra kaşıntısı da geçti bi süre diş miş yok kendi huysuzluğu diye düşündük 😂
Tatilde de fena değildi turist bi teyzeyle konuşuyorduk beni yemeye çalışıyordu bebiş o sırada 🤣
Kadın acıkmış gibi dedi yok diş dönemi geldi dedim parmağımı damağına dokundurdum kaşımak için bi baktım diş 🤣🤣

Diş bence ya bizimkinin de damak görüntüsü değişmişti diş geliyor dedik sonra kaşıntısı da geçti bi süre diş miş yok kendi huysuzluğu diye düşündük 😂
Tatilde de fena değildi turist bi teyzeyle konuşuyorduk beni yemeye çalışıyordu bebiş o sırada 🤣
Kadın acıkmış gibi dedi yok diş dönemi geldi dedim parmağımı damağına dokundurdum kaşımak için bi baktım diş 🤣🤣
Cok iyi yaaa hepsinin boyle ciksa keske bi baksak dis 🤣 tetagil kullandiniz dimi bende alayim diyorum bazen cok zirvede yasiyor kulagini cekistirip parmagini disine sure sure agliyor belki rahatlatir

Cok iyi yaaa hepsinin boyle ciksa keske bi baksak dis 🤣 tetagil kullandiniz dimi bende alayim diyorum bazen cok zirvede yasiyor kulagini cekistirip parmagini disine sure sure agliyor belki rahatlatir
Tetagil kullandık kullanıyoruz da ama tamamen toz olduğu için onu dökmek kolay olmuyor ya kafasını çeviriyor sağa sola dökülüyor
Benzer bi marka daha var o top top eşimle ondan alalım diye konuştuk hatta bu sabah
Adını unuttum öğreneyim sana da yazarım 😻

Tetagil kullandık kullanıyoruz da ama tamamen toz olduğu için onu dökmek kolay olmuyor ya kafasını çeviriyor sağa sola dökülüyor
Benzer bi marka daha var o top top eşimle ondan alalım diye konuştuk hatta bu sabah
Adını unuttum öğreneyim sana da yazarım 😻
Aldim ve sürdüm parmagimla 🤣🤣 dedim bi bakayim bunada midesi bulancak mi ve bulanmadi 🤣🤣

Eklentiler

• 20220614_191204.jpg
    20220614_191204.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 25
Bebekler için banyo oturağı var vakumla yapışıyor kabine içene oturtup yıkıyorum mama sandalyesi olarak da kullanıyorum odada içine oturtup bırakıyorum bazen önüne oyuncak koyuyorum düşmesi vs mümkün olmuyor oturarak oynuyor birçok yerde kullanıyoruz yemek yaparken mutfak tezgahına yapıştırıyorum oturağı bazen ordan beni izliyor

Baby Plus Önden Açılır Banyo&mama Oturağı

Buradan bulabilirsiniz
Bende bundan almıştım Nisan'da 120 TL ye😬 çok kullanışlı ve pratik oldu benim için bunu aldıgımdan beri altın değerindeki küvetimi kaldırdım ortalıktan🤣🤣(bilenler bilir)

Alma annesi yatagindan direnecek biraz al diye ama suresini tamamlatmaya calis bizimkinde bi kac kez ise yaradi bu
Valla almiyorum ama uyusun diye cebellesiyorum uyku saati sasiriyor diye kendimi yedim bitirdim bir haftadir😭
Sıcak olabilir diş olabilir bizimkinin de bu ara uykuları kısa 🙄
Evimiz oyle asiri sicak degil ve bebisi bodyle tutuyorum bitek. Dis mi anlamadim ki aglamiyor da saf saf bakiniyor ve uykuya direniyor sadece. Eli kulaginda hep bide emzigini cikarip cikarip isiriyor sadece😑

Ay kızım bi anda uykudan ağlayarak uyandı ama öyle böyle bi ağlama değil hıçkıra hıçkıra 😓ilk kez böyle oluyor 2 saat sürdü sakinleştirmem şimdi uyuttum hala hıçkırıyor uykusunda, bi yeri mi ağrıyor da anlamadım acaba çok korktum 😟

X