2021 Aralık Anneleri

B BirGunesDoguyor senin bebe emeklemeyi nasıl yapıyor anlat bakim Bn emekleme ne bilmim direk koşan bebem olduğu için
Bide sana tutunup ayağa kalkıyor mu?
Yattığı yerden geri kendi oturuyor mu?
Bizimki şınav çeker gibi yapıp kendini öne atıyor, hedefe o şekilde ulaşıyor, bir de geri geri gidiyor ama onu nasıl yapıyor çözemedim
Bana ttutunup kalkıyor, otururken emekleme pozisyonuna geçiyor. Yatarken oturma şu an antrenman aşamasına

O zmn bnm kızda emeklemenin 1. Aşamasında geri geri gitme yok bizde
Ohh kudurukluğa devam geçen halının saçaklarını yalarken yakaladım parkeyi bırakıp oraya geçmiş

Hay maşallah oğlanlar koşmaya başlayacak

maşallah kuzuya Bizde de desteksiz oturma başladı ama henüz tutunup kalkamıyor birde birkaç gündür emekleme pozisyonuna gelip ileri geri sallanıyo geri geri gidiyor umarım öne gitmeyi bir an önce çözer yoksa bana bakarak gözleri dolu dolu kızıp duruyo

Kızım 6 buçuk aylık oldu ek gıdayı reddediyor kanda da b 12 si eksik çıktı doktor bana sende test yaptir dedi ona takviye baslayacaz bu ek gida olayına bi çözüm bulmam gerek bi çay kaşığı bile yemiyo

Doyumluk olmayacak zaten ki tadı alsa yeter. Neler denedin simdiye dek?

Doyumluk olmayacak zaten ki tadı alsa yeter. Neler denedin simdiye dek?
Yumurta havuç avokado şeftali labne peynir bi defada yoğurtla muzu karıştırdım tatlandrsin diye yine olumsuz sadece beni emiyo doktorumuz bir yemek kaşığı kadar yemeli dedi ama bi çay kaşığı bile yemiyor direk ağzını kapatiyor kaşığı eliyle engellemeye çalışıyor

Bide kafa olcusu 41.5 çıktı doktor sizin kafa yapınız da küçük muhtamelen genetik bi durum dedi her ay 1 cm büyümüş takılacak bi durum değil dedi ama ben başka doktora daha gotursemmi

Denemeye devam ipla ki bi seyleri sevecektir. Benimki elma sevmedi armut sevdi mesela

Bexero 2. Doz mu biz yaptırdık
1. Cisine göre hafif geçmişti
Tam kac hafta gecmisti ilkinin ustune? Acabasi gec mi kaldik diyorum da
J jijikalp sen alerjen besinleri de veriyorsun ya, 3 gün kuralına uyuyorsun yine di mi?
Karisik Yumurtadan cok korktum ve onu 3 gun denedim. Onun disinda hicbi seyi 3gun kuralina gore vermiyorum cunku zaten alerji cikacak olsa saatler hatta dakikalar icerisinde cikar mantigiyla ilerliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…