2021 Aralık Anneleri

Aa çok güzel bende alayım bundan sağol canım

İşte her zaman uyuyamıyor bazen kendi kendine dalıyor bazen de sallanmak istiyor uyku arkadaşı ve beyaz gürültü kullanıyoruz

Eşimde kucağında yıkuyor ama ben düşürüm diye korkuyorum açıkçası duşakabinde çok dar
Bebekler için banyo oturağı var vakumla yapışıyor kabine içene oturtup yıkıyorum mama sandalyesi olarak da kullanıyorum odada içine oturtup bırakıyorum bazen önüne oyuncak koyuyorum düşmesi vs mümkün olmuyor oturarak oynuyor birçok yerde kullanıyoruz yemek yaparken mutfak tezgahına yapıştırıyorum oturağı bazen ordan beni izliyor

Baby Plus Önden Açılır Banyo&mama Oturağı

Buradan bulabilirsiniz

Bebek yıkama şezlongu nasıl oluyor ilk kez duydum cevap için teşekkürler bu arada
Şöyle bi arkadaş. Şimdi yok sanırım piyasada, baby jemin benzer ürünü de işgörür bence. Yada oturuyorsa oturtacak bişey bulursun illa. Bebek yıkama filesi-köpüklü olan, mama sandalyesi gibi.

Eklentiler

• 3A1D069E-E0F6-4714-BF39-7525AEF58E5A.png
    530,6 KB · Görüntüleme: 48
Peki mayanin da organigi inorganigi iyisi kotusu var misir acaba
Hiçbir fikrim yok yaa ben öyle bir aceleyle aldım ki o gün sanki hemen yoğurdu yaptım tutturdum taş gibi oldu bebem bir kase yeyecekmis gibi
Bundan bende kızıma almıştım o hiç sevmemisti kullanmamistik ama oğlum seviyor kullanıyoruz

İşte her zaman uyuyamıyor bazen kendi kendine dalıyor bazen de sallanmak istiyor uyku arkadaşı ve beyaz gürültü kullanıyoruz
Bende uyurken uyku arkadaşındaki müziği açıyorum emziğini veriyorum öyle dalıyor onlarsız uyumuyor. Mesela misafirliğe gittiğimizde asla uyumuyor

Çok teşekkür ederim canım emeğine sağlık

Şöyle bi arkadaş. Şimdi yok sanırım piyasada, baby jemin benzer ürünü de işgörür bence. Yada oturuyorsa oturtacak bişey bulursun illa. Bebek yıkama filesi-köpüklü olan, mama sandalyesi gibi.
Bu çok iyiymiş yaa bende baktım da internette amazonda falan vardı. File var ama onda durmuyor daha doğrusu yatarak yıkanmak istemiyor çok hareketli

Tezgaha koyuyorum deyince yazmak istedim. Aynısını kardeşim kullandı, tezgaha koyduğunda çocuk öne egilince vakumlar çıkmış sanırım tam dusecekken havada yakaladım demişti, şimdi bana verdi ben kullaniyorum da tezgah masa gibi yüksek yerlere koyarsan dikkat etdefi bana

Ne guzel tekrar uykulari duzene girmisti, bi uyuyup iki saat sonra uyaniyordu. Simdi assssla 40 dakikayi gecmiyor uykulari YINE noldu bu cocuga ay kafayi yicem bi duzeliyo bi bozuluyo sabrim tukeniyoooo
Alma annesi yatagindan direnecek biraz al diye ama suresini tamamlatmaya calis bizimkinde bi kac kez ise yaradi bu

Evet evet hareketlendiler ya vakumlar tepindikce cikiveriyor guvenmemek lazım ben etrafını destekliyorum yinede oturtunca

Bebisi cok terleyen anneler bizim hep yataginda ozellikle basini koydugu yer islak fotoda atarim bi ara acaba havlu carsaf alsam o teri ceker mi var mi oneriniz
Valla ben yatarken kafasının altına havlu koyuyorum en azından terini çeksin diye bir de sırtına bez koyuyorum gecede 2-3 kere değiştiriyorum çünkü sırılsıklam oluyor, havlu çarşaf pek işe yaramaz diye düşünüyorum yani teri emiyo çekiyo ama bu sefer havlu ıslanıyo gecenin bi vakti çarşaf değiştirmen zor olur

Bebisi cok terleyen anneler bizim hep yataginda ozellikle basini koydugu yer islak fotoda atarim bi ara acaba havlu carsaf alsam o teri ceker mi var mi oneriniz
Havlu çarşaf daha çok terletmez mi? Bence müsln al bol bol onu ser ben öyle yapıyorum daha az terliyo

Biz reflü yastığı kullanıyorduk, artık büyüdü kullanmayım dedim. Onu kullanmayınca da terlemeye başladı. Süngeri delikli ya o yastığın o yüzden terlemiyordu sanırım. Öyle oluncada yastığı kullanmaya devam ettim. Ama şurda 1-2 ay daha kullanabiliriz, onun haricinde ter için napılabilir bende merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…