2021 Aralık Anneleri

Benimde yere yatırınca uzanma çabası yok pek yaklaştırınca eline alıyo sürekli önüne koyuyorum ama o ellerni yemeyi tercih ediyor
Ben de oyuncak asıyorum uzanmıyor hiç öyle bakıyor. Eli şu an en lezzetli şey tabi ama ben bi dişlik aldım, onu da çok sevdi. Eline veriyorum kemiriyor baya. El göz koordinasyonu için de faydalı oluyordur hem, hem de emzik gibi oyalanıyor.

Ne ilerleme ne gerileme var sık sık sağım yapıyorum boşalsın diye. Antibiyotiksiz geçer mi acaba ya yoksa beklemeden direkt doktora gitsem mi bilemedim
Ayy çok geçmiş olsun
Benim de geçen haftalarda o iştahsız zamanlarında tıkanmış aslında yine ben çok sonradan fark ettim
Yavaş yavaş sertleşmeye başlamış demek anlamamışım çocuk da çekip çekip gelmediği için ona sinirlenip meme istememiş o zamanlar

Seninki nasıl düzeldi

Bende dişlik aldım ama yine çıngırakları falann ağzına sokuyor yada elini

Kizlar bizim son tahlillerimiz temiz cikti. Kanli kaka bitti. Bugun ishali de bitti baaka bir doktor dizanteriden suphelenerek tedavi verdi. Kan damlasi da vucutta kan yeterliyse fazlalaigi atarak yapabiliyormus diye duydum. Ama rota asisinin hemen akabinde olmasi bana asi kaynakli oldugunu dusunduruyor. Artik sebebi neydi bilmiyorum gecti cok sukur

Yarın da bir devam et fark olmazsa git bence, geç kalıp zorlaştırmanın alemi yok
Yarın acile gidip antibiyotik isticem sanırım, sonuçta ne olduğu belli. Dediğim gibi zorlaştırmanın ve ilerlemesini beklemenin anlamk yok
Ayy nasıl geçti? Benim kızarıklık oluşmuş memede, ucu da bi değişik pembe renk olmuş. Ve tabiki o kızarık bölgede ağrı var senin bu kadar ilerlemiş miydi

Çok şükür canım

Kızlar harika haftalar kitabını okuyorum da 15 ve 19 hafta arası bebeklerden beklenen gelişimler

Eklentiler

• 22156CDC-AA25-4F4A-8A71-830E83CDF45F.jpeg
    143,2 KB · Görüntüleme: 51
  • 67E048A8-4FF3-451C-8478-40ABA8602EC3.jpeg
    122,9 KB · Görüntüleme: 47
  • 01E52150-2159-4F35-B786-C1F758014DCE.jpeg
    141,3 KB · Görüntüleme: 46
  • AAA054CE-9C5B-4CB2-AA7F-2225CC5FC999.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 51
Teşekkürler bu ay başında almıştım lcw sponsorumuz
Uzun bacaklı istediğim gibi bulamadım ben ya Kendim çıkamadım en son dün esimi gönderdim adım atacak yer yok ben bulamam bu ortamda senin istediğini dedi geri çıktı İlk gün bi takımı var onu giydirecegim artık. Sonraki gün de belki gezersek bi bakarım salopet falan bulursam. Yazık ilk bayrami bayramlıksız geçecek kuzumun
Eki Görüntüle 3058732

Biz de denedik siyah donu görmezden gelin
Donunu da sevsinler Nasıl yakışmış güle güle giysin inşallah
Ben giyerdim annem de öğretmenim de kızardı. Hayatta en nefret ettiğim şey külotlu çorap
Ya ben de hiç sevmem bir de ince çorap hiç sevmiyorum ama mecbur kalınca giyiyorum
Bizim yaşlılar hep der çocuklar sizin gözlerinizi bağlar . Gerçekten öyle. Yine çok şükür
Allah koruyor bebekleri gerçekten. Kafatasları sert düşüşlere bile dayanıklı maşallah Gecmis olsun son olsun inşallah. Bizim gibi milyon defa düşmesin kuzucuk☺

Bayramın ilk 2 günü soğuk gözüküyor bende giydiremeyebilirim keşke diyorum uzun bacaklı alsaydım

Kizlar iyi geceler siz tecrübelisiniz size soriyim dedim telaslandim az once tuvalete kalktim baktigimda affedersiniz idrarin pembemsi kirmizimsi oldugunu gördüm bu nişan midir acaba külodumda olmadığı için anlayamadım peçeteye silince bi sey gelmedi baska bi sey olabilir mi korktum acikcasi sancim falan yok

Nişan yaşamadım ama bildiğim kadarıyla böyle bişey değil. İdrar yolu enfeksiyonu falan olabilir. Yanma var mıydı?

Nişan yaşamadım ama bildiğim kadarıyla böyle bişey değil. İdrar yolu enfeksiyonu falan olabilir. Yanma var mıydı?
Benim nişan gelmişti, birkaç saat sonra da komple suyum gelmişti. Nişan sabah 5te tuvalete kalktığımda peceteye bulaşmıştı regl öncesi gibi pembe kırmızı gibi bsydi. Idrarimda oyle bir sey hatırlamıyorum. Ama nisansa korkma, neticede nişan doğumun hemen olacagi anlamina gelen bir isaret değil. Stres yapip acele edilecek bsy degil. Suyun gelse sancin olsa baska, ama suan sakince yarini bekle. Sonra doktorunla iletisime gecersin, gerekirse hastaneye gidersin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…