2021 Aralık Anneleri

Kızlar şu oyuncak kutusundan aldım günlük oyuncaklarını koymak için ama aşırı plastik kokuyor çamaşır suyuyla yıkadım geçmedi balkona koydum 2 gün kokusu çıksın diye ama nafile başka ne yapabilirm

Eklentiler

• 776644D3-42F4-4DFA-B360-11A9D5F78851.jpeg
    776644D3-42F4-4DFA-B360-11A9D5F78851.jpeg
    189,1 KB · Görüntüleme: 65
Bayramın ilk 2 günü soğuk gözüküyor bende giydiremeyebilirim keşke diyorum uzun bacaklı alsaydım
Olsun sonra giyer 🥰 Uzun bikac gördüm nette icime sinmedi. Sona kalınca da ne olsa alacaktım kalabalığa kaldı bu kez de. Erkek bebek sorunsalı kız olsa al bi ekoseli elbise her türlü gideri var 😁

Ayy nasıl geçti? Benim kızarıklık oluşmuş memede, ucu da bi değişik pembe renk olmuş. Ve tabiki o kızarık bölgede ağrı var🥵 senin bu kadar ilerlemiş miydi
Benimki mastit olmuyor beybi yani enfeksiyon olmadan tıkanıyor içerde süt beklerse üst kısımlar taşlaşıyor😑
Onu anladığımda çook sıcak bir suyla masaj yapıp üstüne bebişi emzirince geçiyor
Senin antibiyotik kullanman gerekir sanırım bence erteleme ki ilerlemesin kendi kendine geçer mi bilmiyorum ☹️

Kızlar şu oyuncak kutusundan aldım günlük oyuncaklarını koymak için ama aşırı plastik kokuyor çamaşır suyuyla yıkadım geçmedi balkona koydum 2 gün kokusu çıksın diye ama nafile başka ne yapabilirm
Çöpe at o kadar plastik kokuyosa 😬

Ne ilerleme ne gerileme var😿 sık sık sağım yapıyorum boşalsın diye. Antibiyotiksiz geçer mi acaba ya👀 yoksa beklemeden direkt doktora gitsem mi bilemedim
Eğer geçmiyorsa bi görün derim bu sefer kötü olmasın
Geçmiş olsun

Son düzenleme:
Balkona koy 1 hafta beklesin Anca geçer
Geçmezse dışarda başka şey için kullanırsın

Olsun sonra giyer 🥰 Uzun bikac gördüm nette icime sinmedi. Sona kalınca da ne olsa alacaktım kalabalığa kaldı bu kez de. Erkek bebek sorunsalı kız olsa al bi ekoseli elbise her türlü gideri var 😁
Evet ya erkek bebeklere hep aynı şeyler var ben bir bayramlık aldım zorla uydurdum bir şey bir tanede haki yeşili pantolon aldım gel gör ki üstüne bir şey uyduramadım artık beyaz tişört giydiricem 😂

Honkiponkitorino Honkiponkitorino canım birde bebeğeim rahat dönmesi için çıplak olması gerekiyormuş bezli sadece burasını oku istersen belki faydası olur
Aslında hepsini uyguluyorum ama dönme konusunda ilerleme pek olmuyor. Yana yatıyor devamı yok ama uygulamaya devam edicem tabi çok sağol canım 🌸 allahtan her şekildeyken uzanma,yatarken bileklerden tutunca kendini kaldırma,ayaklarıyla oynama falan var yoksa bişey mi var diye düşünürdüm inatla dönmeyişinde.

Aslında hepsini uyguluyorum ama dönme konusunda ilerleme pek olmuyor. Yana yatıyor devamı yok ama uygulamaya devam edicem tabi çok sağol canım 🌸 allahtan her şekildeyken uzanma,yatarken bileklerden tutunca kendini kaldırma,ayaklarıyla oynama falan var yoksa bişey mi var diye düşünürdüm inatla dönmeyişinde.
Sen çabaladıkça geri tepiyor bebeler
Bn dr gittim bunun için annesi çok acelecisin😂 5.-6. Ay döner dedi. hepsi zamanla biraz akışa bırak uğraşma bi bakmışsın dönmüş 😁😁

Yarın acile gidip antibiyotik isticem sanırım, sonuçta ne olduğu belli. Dediğim gibi zorlaştırmanın ve ilerlemesini beklemenin anlamk yok😿

Ayy nasıl geçti? Benim kızarıklık oluşmuş memede, ucu da bi değişik pembe renk olmuş. Ve tabiki o kızarık bölgede ağrı var🥵 senin bu kadar ilerlemiş miydi
Mastitte sürekli soğuk uygulama yapılması gerekiyormuş. Asla sıcak yapmayın diyorlar daha fazla süt dolar memelere diye. Hastanede doğum yapcağım zaman ebede bana yanında havlu getir sıcak suyun olsun sütün gelmezse havluyu sıcak suyla ısıtıp kompres yaparsın demişti. O yüzden sıcakla temas olmasın canım. Ve memeyi tam boşaltmadan rahatlyacak kadar sağım veya emzirme yap. Birde sütyen falan takma serbest kalsın göğüslerin rahatlar.

Bizim sadece gece uykuya geçerken öyle oluyordu 2 gündür gündüz uyuturken 1 saat arbede yaşıyoruz 😂
Saat 10dan 11e kadar uyutmaya uğraştık hüngür hüngür ağladı yavrum altını soydum ayaklarına masaj yaptım emzirdim kucağımda bayıldı en son
Dünden beri koltuktan ayrılamıyorum uyuduktan sonra popom düzleşti valla 😂
Bizde tam böyleyiz ağlamasalar uyusunlar diye uğraşmak yine çok yormaz ama ağladıkça insan bir an önce skainleştireyim diye ister istemez panik yapıyor bir yerden sonra 😂 günlerdir Egehan gece uykusuna yattı mı bende onun yanında sızıp kalıyorum 😂

Bizimkide yana yatıyor ama dönmüyor ben artık kanaat getirdim yüzüstü durmayı sevmediği için dönmüyo yoksa yüzüstünden sırtüstüne 3.5 aylıkken dönmeye başladı.

X