2021 Aralık Anneleri

Kızlar bu arada sezeryan dikişlerinizde ya da iç dikişlerininizde bu ay extra bir acı ağrı var mı?

Benim tam dikişlerimin orası değil de biraz daha üstü acıyor bayadır. Batma, yanma böyle birden bıçak sokmuşçasına bir his. Daha önce hiç ağrım olmazdı bu tarz sezaryene bağladım ben, oğlan müsade ederse bi ara kontrole gidicem inşallah

Tam uykuları rahatladı diyecekken dün gece ve az önce çığlık kıyametten sonra uyutabildim
Sanırsın çiviye yatırıyoruz 😂
Altını soydum sadece bezle bıraktım masajla gevşettim öyle güç bela uyudu valla
Uyku zamanını mı kaçırdım ne oluyor anlamadım gitti artık 🙄
Evet uyku zamanı kaçınca öyle oluyor birden göz yaşıyla ağlıyor😀😀

Benim büyük kızım 5,5 aylıkken dönmeye başladı, panik yapmayın. Şu an hiçbir sorunu yok. Geç emekledi ama 11 aylık yürüdü mesela. Şu an bu bebeğim de dönmüyor hala. Zamanı gelince döner. Arada aktivite olsun diye rapunzelin gönderdiği videodaki egzersizi yapıyoruz sadece.
Benimde yere yatırınca uzanma çabası yok pek yaklaştırınca eline alıyo sürekli önüne koyuyorum ama o ellerni yemeyi tercih ediyor😂

Aynen canım Allah korudu. Ben ondan çok korktum heralde birlikte agliyoduk. baktık her yerine ama bi anormallik olmadı hareketleri falan da normal. Dokunduk ufak ufak hani çok ağrı sızı şişlik varsa Dr a gidelim diye ama yoktu 🤷
Benim küçük kız daha 2 aylık bile değildi portbebenin içinden bizim yatağın ortasından yere düşmüştü 😳 Daha dönemiyordu. Portbebenin bir taraf fermuarı açıktı annemlerden gelmiştik uyuyordu içinde. Yerine yatirayim diye açıyordum vazgeçtim hemen uyanıyor zaten uyanınca alırım yeniden uyutur koyarım dedim. Ama öyle kolay bi turla düşecek yerde de değildi. Pat sesine kostum öyle bir korkmuştum ki. Ve hala çözebilmiş değiliz o düşme olayı nasıl oldu. Büyük kızdan dolayı kafa zarar görecek endişesiyle büyüttüm zaten küçüğü de ama ona inat da 50 defa düştü yada kafasını bi yerlere çarptı 🙄 şükür bi zarar görmeden mucize eseri 6 yaşına kadar gelebildi😂

Ya bu dönmek nasıl bi kilometre tasiysa artik benim oğlum hiç durmuyor emmiyor mama içmiyor.Uyumuyor sürekli adım atmak istiyor kucakta gezmek istiyor gezdiriyorum ama bende yoruldum,yorulduğum önemli değil bebem süzüldü acaba memeyi mi bırakacak yanastiramiyorum 😔

Bayram kombinimizi denedik mavi çorapları görmezden gelin😀😀

Eklentiler

• E3DFE758-81C2-480B-8CCF-520F627E7073.jpeg
    E3DFE758-81C2-480B-8CCF-520F627E7073.jpeg
    173,2 KB · Görüntüleme: 69
Henuz oyle can yakan bi agri yok ya dur o kadar uzulme halime🥶 cok baslangic seviyede🥰 insallah ilerlemeden tecrubelerimle halledicem 😎😎 resmen tecrubeli ana olduk allahim sana sukurler olsun🙏🏼😂

Kesinlikle cok fazla yol geldik, iki saatte bir beslenen bebeler icin simdi 6 saatleri konusuyoruz😿 Benimki gece 6 saati gecince mizirdaniyor, belki emzik falan taksam pispislasam uyur ama hic denemedim hep sut verdim🥶 6.aydan sonra gece sutunu tamamen biraktirmaya niyetliyim ama bi doktora danisicam yine de bakalim🙃

Bu kadar hizli bunca bilgiyi ozumseyebilmemiz bence dna’mizda varolanin ortaya cikmasi. Yuzyillardir biriken bilgiler bir vucutta can buluyor resmen. Ateisler???😂😂😂
Nasıl oldun canım

Benim küçük kız daha 2 aylık bile değildi portbebenin içinden bizim yatağın ortasından yere düşmüştü 😳 Daha dönemiyordu. Portbebenin bir taraf fermuarı açıktı annemlerden gelmiştik uyuyordu içinde. Yerine yatirayim diye açıyordum vazgeçtim hemen uyanıyor zaten uyanınca alırım yeniden uyutur koyarım dedim. Ama öyle kolay bi turla düşecek yerde de değildi. Pat sesine kostum öyle bir korkmuştum ki. Ve hala çözebilmiş değiliz o düşme olayı nasıl oldu. Büyük kızdan dolayı kafa zarar görecek endişesiyle büyüttüm zaten küçüğü de ama ona inat da 50 defa düştü yada kafasını bi yerlere çarptı 🙄 şükür bi zarar görmeden mucize eseri 6 yaşına kadar gelebildi😂
Bizim yaşlılar hep der çocuklar sizin gözlerinizi bağlar . Gerçekten öyle. Yine çok şükür 😄

X