2021 Aralık Anneleri

Sen çabaladıkça geri tepiyor bebeler
Bn dr gittim bunun için annesi çok acelecisin 5.-6. Ay döner dedi. hepsi zamanla biraz akışa bırak uğraşma bi bakmışsın dönmüş
Artık öyle yapmaya kadar verdim. Bide biz kayınvalidemde annemde falan gider kalırız sık sık orda cocuk yüzüstü falan egzersiz çalışsın diye koyuyorum iki dk sonra ağlıyor herkes hemen başlıyor -al çocuğu al kızdı, yoruldu döndür, tamam yeter yazık cocuğa e dönmez bu cocuk tabi totosu zor görmedi ki

Dünya dönüyor o da elbet dönücek belki de sen o kadar taktığın için dönmüyor akışına bırakmak lazım

Benim bir iki döndü bıraktı. Şimdi arada isterze dönüyor. Hic telaşa gerek yok. Yani yatarken bi oyuncağı baş hizasından yukardaysa onu almak için dönüyor. Bi de ben varsam gözünü benden ayıramıyor adeta ama tek ise hemen kalkıp bi yee gidecek sanki anında dönmeye çalışıyo. Bi de kıyafetleri rahat mı? Üst çok mühim değ de bacaklar çıplakken çok çok daha iyi hareketleri. Muylaka yiyo ayaklarını filan çıplakken daha iyi destek alıyo dönmeye çalışırken de.

Evet bezini bile çıkarıyorum bazen ama bizimki ayaklarını emmeyi tercih ediyo onları emerken yana dönüyor top gibi sonra hop geri.Gerekli bütün şartlar mevcut icraat yok istemiyor demekki yada rapunzelin dediği gibi ben bekliyorum ya dönsün diye ondan dönmüyor
Dünya dönüyor o da elbet dönücek belki de sen o kadar taktığın için dönmüyor akışına bırakmak lazım
Evet canım dönünce ilan edicem artık burdan.

Elleşme emsin sen de bu anlarınin tadını çıkar bi kac aya sırayla emeklemeler başlar artık kucakta durmuyor diye dertleniriz
Ben oturtamıyorum şimdi kendini atmaya çalışıyo hep sanki bi yere gidebilecekmiş gibi.

Keşke zamanı bi ileri bi geri alıp istediğimiz hallerini sevebilsek hep. Büyüse dert büyümese dert bana. Az kaldı gidicekler istedikleri yerlerede artık.

Koltuk yemiş bu oldu

Sen çabaladıkça geri tepiyor bebeler
Bn dr gittim bunun için annesi çok acelecisin 5.-6. Ay döner dedi. hepsi zamanla biraz akışa bırak uğraşma bi bakmışsın dönmüş
Benimki de hala dönmedi yarım dönüyor olduğu yerde c oluyor ama dönmüyor dr normal diyor
afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…