2021 Aralık Anneleri

Kızlar bu arada sezeryan dikişlerinizde ya da iç dikişlerininizde bu ay extra bir acı ağrı var mı?

Benim tam dikişlerimin orası değil de biraz daha üstü acıyor bayadır. Batma, yanma böyle birden bıçak sokmuşçasına bir his. Daha önce hiç ağrım olmazdı bu tarz sezaryene bağladım ben, oğlan müsade ederse bi ara kontrole gidicem inşallah

Evet uyku zamanı kaçınca öyle oluyor birden göz yaşıyla ağlıyor

Benimde yere yatırınca uzanma çabası yok pek yaklaştırınca eline alıyo sürekli önüne koyuyorum ama o ellerni yemeyi tercih ediyor

Benim küçük kız daha 2 aylık bile değildi portbebenin içinden bizim yatağın ortasından yere düşmüştü Daha dönemiyordu. Portbebenin bir taraf fermuarı açıktı annemlerden gelmiştik uyuyordu içinde. Yerine yatirayim diye açıyordum vazgeçtim hemen uyanıyor zaten uyanınca alırım yeniden uyutur koyarım dedim. Ama öyle kolay bi turla düşecek yerde de değildi. Pat sesine kostum öyle bir korkmuştum ki. Ve hala çözebilmiş değiliz o düşme olayı nasıl oldu. Büyük kızdan dolayı kafa zarar görecek endişesiyle büyüttüm zaten küçüğü de ama ona inat da 50 defa düştü yada kafasını bi yerlere çarptı şükür bi zarar görmeden mucize eseri 6 yaşına kadar gelebildi

Ya bu dönmek nasıl bi kilometre tasiysa artik benim oğlum hiç durmuyor emmiyor mama içmiyor.Uyumuyor sürekli adım atmak istiyor kucakta gezmek istiyor gezdiriyorum ama bende yoruldum,yorulduğum önemli değil bebem süzüldü acaba memeyi mi bırakacak yanastiramiyorum

Nasıl oldun canım

Bizim yaşlılar hep der çocuklar sizin gözlerinizi bağlar . Gerçekten öyle. Yine çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…