2021 Aralık Anneleri

Memeye gelince yuzunu diger tatafa çeviriyor bizim bebebuyuk insan sanki iyice çeviriyor meme gormesin diye

Sıkınca var emince lıkır lıkır ses geliyor memeye ağzına almadan ağlıyor biraz aç bıraktım zar zor uykuda işte
Aynn öyle
Meme reddi bu canım 2 gündür bizde öyleyiz karanlıkta hoppala yaparak emziriyorum.Bide burnu tikali ablamız sagolsun grip gibi temizledim ama çığlık çığlığa bağırıyor.

Meme reddi bu canım 2 gündür bizde öyleyiz karanlıkta hoppala yaparak emziriyorum.Bide burnu tikali ablamız sagolsun grip gibi temizledim ama çığlık çığlığa bağırıyor.
Niye meme sevmio bu bebeler benimde oyle anca uykulu ve cok acken uyanir uyanmaz

Hava mak var mı sizde de bu ventolin vs verilenden varsa eczaneden bundsn alıp burnuna tutuyorum bn de dedi bize işe yarıyor hortumdan kolay

Eklentiler

• image.jpg
    178,4 KB · Görüntüleme: 27
Karanlık de fayda etmiyor Iykuda inşallah emer

O zaman gecenin sorusu bebeyle tatile nereye gidilir neresi rahat olur
Günlerdir bunu düşünüyoruz
Her şey dahil oteller en mantıklısı diyorlar ama ben öyle otel tatilini sevmiyorum ya sadece otelde vakit geçireceksem istanbulda da bulurum öyle otel
O tip oteller de Bodrum Fethiyede genellikle
Benim gönlüm Çeşmeden yana Hem yolu daha rahat
Fekatt ek gıda işin içine gireceğinden bugün otelin mantıklı olmayacağını düşündük. Orada neyi buharda pişiricen de vericen
Sanırım airbnb den güzel bir ev bulmak en mantıklısı. Biz her yıl öyle yapıyorduk zaten.
Her öğün dışarıda yemek yemiş olacağız bebişle nasıl olur bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…