2021 Aralık Anneleri

Kaynana kişisi gelmiş, yaprakların boş boş duruyor, sarma yap da yiyin diyor 🙄 dedim yemek yapamıyorum, yaparsam yersem şükrediyorum (asla şikayetçi değilim) sarma nasıl sarayım acaba 🙄🙄
Durup durup ortaya bir laf atıyor ya.. hepsi manyak bunların
Oooo kayninis İçini hazırlayıp geliyorum birlikte sariveririz deyip koyuverseydin önüne sarsin :))

İler ki günlerde neler bekli bizi bebeyle az anlatsana 🤣
Adet oldum zar zor emiyor 🙄
Ne anlatayim ki kuzu ne istersin :)) Adet olucam hafta benim sütte çok azalıyor ve sürekli memede kalmak istiyor
Benim oğlum uyku konusunda gece daha iyi en azından 4 saati tamamlıyor ama gündüz hiç uyumuyor yaa bugün bütün gün kucakta gezdi kollarım koptu

Ne anlatayim ki kuzu ne istersin :)) Adet olucam hafta benim sütte çok azalıyor ve sürekli memede kalmak istiyor
Benim oğlum uyku konusunda gece daha iyi en azından 4 saati tamamlıyor ama gündüz hiç uyumuyor yaa bugün bütün gün kucakta gezdi kollarım koptu
Bnm ki de emmiyor 😩 ağla ağla bi hal oluyor memeye gelince

Bizim doktorumuz doc.dr kakasını mukuslu olması rengi filan sıkıntı değil diyor gazlı olmasına da normal diyor bide havadan ve bizden soğuk alıyorlar benim bile gazim var bebeğin olmaması imkansız.Kilo alimi varsa böyle devam diyor bizim doktor.😊
Surekli mukuslu olsa oyle demez herhalde ara da olursa birsey olmuyormus:)

Aynen çok etkili ama benim kuaför fön çekerken fenalık geçirdi, üstelik maskeden 3-5 gün sonra gittim, ilk yıkamada değil. Benim saçım gürdü eskiden belki de ondan çıkmıyo koku kafamdan 😂😂 bemiks bana hastane kokusu bi de çişli bebek bezi gibi kokuyordu 🤪
Geçen gün mama için de ayak kokulu demiştin 😁öyle bu mesaja da denk geldim. Enteresan benzetmeler 😂

Bnm ki de emmiyor 😩 ağla ağla bi hal oluyor memeye gelince
Benimki de öyle ağlama yok ama sürekli miy miy emmek istiyor goguslerim yumuşacık her ay relgde böyle olacaksa yandık
Emerek de uyumaya alıştı napcaz bilmiyorum vee iznimde bitti 🙁pazartesi rapor almaya bakıcam 😒😓

Benimki de öyle ağlama yok ama sürekli miy miy emmek istiyor goguslerim yumuşacık her ay relgde böyle olacaksa yandık
Emerek de uyumaya alıştı napcaz bilmiyorum vee iznimde bitti 🙁pazartesi rapor almaya bakıcam 😒😓
Az önce otoparka indik her yer kar orda gezdirip emsin diye kıyameti kopardı 😢 eve çıktık uyurken zar zor 2 dk emdi

Gidilir yaa bebekler arabayı sever bence
Kizimda heryeri gezdik saatlerce arabayla yolculuk yapardık Citi cikmazdi bakalim oglus nasıl olur 🤔
Bnm oğlan ahh ahh 1.5 yaşındaydı İzmir’e tatile gittik bindik uyudu 5-6 saat sonra otele vardık uyandı 🤣🤣🤣 öyle bi çocuktu

X