2021 Aralık Anneleri

Oooo kayninis İçini hazırlayıp geliyorum birlikte sariveririz deyip koyuverseydin önüne sarsin :))

İler ki günlerde neler bekli bizi bebeyle az anlatsana
Adet oldum zar zor emiyor
Ne anlatayim ki kuzu ne istersin :)) Adet olucam hafta benim sütte çok azalıyor ve sürekli memede kalmak istiyor
Benim oğlum uyku konusunda gece daha iyi en azından 4 saati tamamlıyor ama gündüz hiç uyumuyor yaa bugün bütün gün kucakta gezdi kollarım koptu

Bnm ki de emmiyor ağla ağla bi hal oluyor memeye gelince

Surekli mukuslu olsa oyle demez herhalde ara da olursa birsey olmuyormus:)

Geçen gün mama için de ayak kokulu demiştin öyle bu mesaja da denk geldim. Enteresan benzetmeler

Bnm ki de emmiyor ağla ağla bi hal oluyor memeye gelince
Benimki de öyle ağlama yok ama sürekli miy miy emmek istiyor goguslerim yumuşacık her ay relgde böyle olacaksa yandık
Emerek de uyumaya alıştı napcaz bilmiyorum vee iznimde bitti pazartesi rapor almaya bakıcam

Benimki de öyle ağlama yok ama sürekli miy miy emmek istiyor goguslerim yumuşacık her ay relgde böyle olacaksa yandık
Emerek de uyumaya alıştı napcaz bilmiyorum vee iznimde bitti pazartesi rapor almaya bakıcam
Az önce otoparka indik her yer kar orda gezdirip emsin diye kıyameti kopardı eve çıktık uyurken zar zor 2 dk emdi

Gidilir yaa bebekler arabayı sever bence
Kizimda heryeri gezdik saatlerce arabayla yolculuk yapardık Citi cikmazdi bakalim oglus nasıl olur
Bnm oğlan ahh ahh 1.5 yaşındaydı İzmir’e tatile gittik bindik uyudu 5-6 saat sonra otele vardık uyandı öyle bi çocuktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…