2021 Aralık Anneleri

Bana ilk 2 ay çok aldığı için duraklamış gibi geldi tabi doktor daha iyi bilir ama 4te duraklarmış zaten. Ama kontrol etttirmekte fayda var. Gelişim geriliği demek için bilmiyorum ya neyse bişey demeyim bu kadar da olmaz yani sanki çocuk büyümedi. Nefret geldi bu doktordan, hastaneden bana da.

Evet haklısın ama zaten gazlı bebek nasıl yiyecegimi şaşırdım valla teşekkür ederim canım

Ispanak da yasaktı ya yürüsün gitsin beybi hiçbir şey yemezsem gaz olmaz zaten, izafiyet teorisi
Ya heralde bırak Allah aşkına
Yine doktorların fikir ayrılıklarına geliyoruz ama
Benim kocam ve arkadaşları bana fasülye nohut gibi baklagiller dışında her şeyi yiyebilirsin abartmadığın sürece dediler.
Meyvesi sebzesi sadece çok soğuk olmamasına dikkat et atıyorum zeytinyağlıyı falan direkt dolaptan çıkarıp yeme gibi
Onun dışında gaz olacak çocukta yine oluyor zaten
Ben vicdan rahatlatmak adına yemedim korkumdan ama sütünü de bitirdikten sonra yememenin ne anlamı var canım onladar demedik

Birtane dr var instada diyorki annenin yediklerinden gaz gecmez anca dokunur alerjisi vardir o huzursuz eder bebegi mantikli valla:) yiyin gitsin

Sen mukuslu kaka ve gaz sorunu için mi diyet yapıyorsun?Bebek kilo alıyor mu?

Benim bebegimde ilk 2.5 ay çok güzel kilo aldı w.ay asisina gittiğimizde 40 günde 2 kilo almıştı.Asidan sonra bence 1 hafta kilo durakladi belki vermiş bile olabilir çünkü iştahı azaldı sonra yine almış 1 ayda 600 gr almış.Doktoru normal dedi artık az alır sali tekrar tartacak doktor bakalım.

400 500 bile alsa iyidir herhalde ben 4. Ayi beklicem tam nekdr alcak 5200 du 3.ay kontrol ona gore artik ne yapmam gerektigini solerler. Ben de napcami sasrdm
Bizim doktorumuz doc.dr kakasını mukuslu olması rengi filan sıkıntı değil diyor gazlı olmasına da normal diyor bide havadan ve bizden soğuk alıyorlar benim bile gazim var bebeğin olmaması imkansız.Kilo alimi varsa böyle devam diyor bizim doktor.

Sorma ya bnm gazım bebeden çok
Kimyon içiyordum bn daha çok gaz çıkarıyordum

Senin bebis prematüre miydi onlara rop muayenesi yapılıyor

Ay valla mi hadi anlatsana
Kaynana kişisi gelmiş, yaprakların boş boş duruyor, sarma yap da yiyin diyor dedim yemek yapamıyorum, yaparsam yersem şükrediyorum (asla şikayetçi değilim) sarma nasıl sarayım acaba
Durup durup ortaya bir laf atıyor ya.. hepsi manyak bunların

Ee hayrına saraydı
Bnce kendi yemek istiyor bahane siz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…