2021 Aralık Anneleri

Yo bizim hep mukuslu ama doktorun dediği alerjik bebeğin cildinde dokuntu olur kilo alamaz kakasinda kan olur dedi.Ben doktorun yalancısıyım hiç de diyet yapmadım.
Peki bir zarari olurmuymus mukuslu yapmasının en cok onu merak ediyorum?.biz de kan yok ama bence alerji cunku iki yerde dokuntu gordum kilo almasi da cok cok azaldi mukuslu yapalı.sizin degildir insaalllh

Günlerdir bunu düşünüyoruz 🤣
Her şey dahil oteller en mantıklısı diyorlar ama ben öyle otel tatilini sevmiyorum ya sadece otelde vakit geçireceksem istanbulda da bulurum öyle otel 😂
O tip oteller de Bodrum Fethiyede genellikle
Benim gönlüm Çeşmeden yana 🤣 Hem yolu daha rahat
Fekatt ek gıda işin içine gireceğinden bugün otelin mantıklı olmayacağını düşündük. Orada neyi buharda pişiricen de vericen 🙄
Sanırım airbnb den güzel bir ev bulmak en mantıklısı. Biz her yıl öyle yapıyorduk zaten.
Her öğün dışarıda yemek yemiş olacağız bebişle nasıl olur bakalım 😬
Çeşme rüzgarlı olur genelde tarihleri iyi seç 🤣 evet otelde bebe yemeği zor olacaktır buharda yapma suda haşla onun tadı kötü oluyor 🤣🤣🤣

Çeşme rüzgarlı olur genelde tarihleri iyi seç 🤣 evet otelde bebe yemeği zor olacaktır buharda yapma suda haşla onun tadı kötü oluyor 🤣🤣🤣
Aa niye kız ben bize bile brokoli havuç patates pişiririm buharda yoğurtla enfes olur 😂😂
Bir de buharda pişirme besin değerini koruyormuş
Haziranı seçeceğim geçen yıl öyle gittik bommboştu ama o zaman haftasonları sokağa çıkma yasağı vardı 🤣

Günlerdir bunu düşünüyoruz 🤣
Her şey dahil oteller en mantıklısı diyorlar ama ben öyle otel tatilini sevmiyorum ya sadece otelde vakit geçireceksem istanbulda da bulurum öyle otel 😂
O tip oteller de Bodrum Fethiyede genellikle
Benim gönlüm Çeşmeden yana 🤣 Hem yolu daha rahat
Fekatt ek gıda işin içine gireceğinden bugün otelin mantıklı olmayacağını düşündük. Orada neyi buharda pişiricen de vericen 🙄
Sanırım airbnb den güzel bir ev bulmak en mantıklısı. Biz her yıl öyle yapıyorduk zaten.
Her öğün dışarıda yemek yemiş olacağız bebişle nasıl olur bakalım 😬
Benim ablamın oğlu alerjik bebekti süt ve süt ürünleri alerjisi vardı büyüdükçe geçmedi sonradan tedavi ile geçti 3 yaşında felan, onlar da alerjiden dolayi bebek Dostu oteller mi ne varmış oralara gidiyorlardı çok rahat ediyorlarmis burdan isim veremem herhalde reklama girer

Aa niye kız ben bize bile brokoli havuç patates pişiririm buharda yoğurtla enfes olur 😂😂
Bir de buharda pişirme besin değerini koruyormuş
Haziranı seçeceğim geçen yıl öyle gittik bommboştu ama o zaman haftasonları sokağa çıkma yasağı vardı 🤣
Haziran da soğuk olabilir kız İzmirli vardı ona sor hangi ay daha iyi 🤣🤣
Yok ya bn suda az limon sıkıyorum suyuna ohh sarımsak limon tuz zeytinyağ soslu yapıyorum suda daha güzel buharda yavan 🤣 bi de bebeye karışık çorba da yaparız 😍

Niye meme sevmio bu bebeler benimde oyle anca uykulu ve cok acken uyanir uyanmaz
Ne sevdiğini onlarda bilmiyor bence 🤣Saka bi tarafa bizim evde abla var bide çenesi düşük sessiz ortam yok.Sessizlik olsa emecekler ama bebek emerken konuşmak dahi etkiliyor bebeği.Enerken Bide sırt üstü yatarak değil bas ve tüm vücudu bize dönük olacak burnu da memeye tam dayanacak.Biz bu koşulları yapıyoruz ablamız anne anne çocuğun konsantrasyonu bozuluyor 🤣🤣

Benim ablamın oğlu alerjik bebekti süt ve süt ürünleri alerjisi vardı büyüdükçe geçmedi sonradan tedavi ile geçti 3 yaşında felan, onlar da alerjiden dolayi bebek Dostu oteller mi ne varmış oralara gidiyorlardı çok rahat ediyorlarmis burdan isim veremem herhalde reklama girer
Yok kız ne reklamı o kadar mustela lcw e bebek reklamı yaptık ki 🤣

Ya evet gördüm o tip oteller ama 6 7 aylık bebe napsın bebek dostu otelleri anasının kucağında olacak her zaman muhtemelen 😂

Haziran da soğuk olabilir kız İzmirli vardı ona sor hangi ay daha iyi 🤣🤣
Yok ya bn suda az limon sıkıyorum suyuna ohh sarımsak limon tuz zeytinyağ soslu yapıyorum suda daha güzel buharda yavan 🤣 bi de bebeye karışık çorba da yaparız 😍
Ben haziran ya da eylülde giderim ya çünkü temmuz ağustosta gittiğim her tatilde ağlıyorum hahahah
Aşırı sıcakta hiçbişeyden keyif alamıyorum İstanbulda bile yazın güneş batmadan dışarı çıkmam hayati bi durum yoksa😂😂
Bikaç ay sonra gelsin ek gıda tariflerii💃💃

X