2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ilk gebeligimde gelisimi 6 haftalikken durmustu sonradan farkettik 9 haftalikken kendiliginden dustu. 1 sene sonrasinda yine hamile kalmak nasip oldu şükür 😊 hem korku var hem heyecan. Allah saglikla kucagimiza almayi nasip eder insallah.
Yaaaa. Allah esirgesin ikinizide. Ama
Rahat ol bak. Doğacak çocuk ne yapsan doğuyor, gidecek olanda gidiyor malesef. Boşuna stres yükleme bebişine.

Yaaaa. Allah esirgesin ikinizide. Ama
Rahat ol bak. Doğacak çocuk ne yapsan doğuyor, gidecek olanda gidiyor malesef. Boşuna stres yükleme bebişine.
Amin 🙏 Cok dogru soyluyorsunuz buna inaniyorum. Tek damla kanamam yoktu, kesem nasil saglamdi. Ama kalbi cok yavas atiyordu 3 gun hastanede yattim kipirdamadan serumlar igneler. Ama olmadi iste bu dunyada yiyecek ekmegi yokmus. Saglikli olsaydi devam ederdi demisti doktor. Allah herkesin bebegini korusun, saglikli ömür versin.

Amin 🙏 Cok dogru soyluyorsunuz buna inaniyorum. Tek damla kanamam yoktu, kesem nasil saglamdi. Ama kalbi cok yavas atiyordu 3 gun hastanede yattim kipirdamadan serumlar igneler. Ama olmadi iste bu dunyada yiyecek ekmegi yokmus. Saglikli olsaydi devam ederdi demisti doktor. Allah herkesin bebegini korusun, saglikli ömür versin.
Aminnnnn...

Butun teorılerı yanıltan bebek cın takvımı remzıteorısı hepsı kız demıs ama erkekmiş bebek. Fotoda vajınal ultrasyon

Eklentiler

• FF96A4FF-192C-4B61-838B-8CEE22F61E7E.png
    FF96A4FF-192C-4B61-838B-8CEE22F61E7E.png
    381,2 KB · Görüntüleme: 62
Butun teorılerı yanıltan bebek cın takvımı remzıteorısı hepsı kız demıs ama erkekmiş bebek. Fotoda vajınal ultrasyon
Ramzi teorisine göre plesanta zaten sağda ve erkek o usgye görede zaten. Ben de çok yorumladım bebeğin kesede bulundugu konuma göre sanıyordum hep yanlış yorumlamışım🙈 yeni öğrendim plesantanın konumuna göre belirleniyormuş. Ve bu usgde plesanta sağda

kızlar kanamam olmuş 1 çay kasıgı kadar kanama gelmiş öyle cok eski bir kan da degil.
kanama alanı yoktu 31 aralıkta gitmiştim kontrole .estrofemi kesmişti sadece cok korkuyorum

doktora yazdım coraspirini 3 güm keselim istrahat edin dedi . bugün kendimi asırı yormadam ama toz falan almıştım hafifce

X