2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Proluton depo ilaç dedi doktorum 5 günde bir 500 mg vücut ihtiyacı kadarını kullanıyormuş. Zaten progestan da günde 100 mg yaptiriyordum. Merkez değiştirme dediyse değiştirme canım haklisin covid her gün acil çok zorluyor ama vardır bi bildikleri.
Doktorun ne diyor peki takibini yapan doktora sordun mu bu durumu?
o aynen progestrona devam dedi. kalp atışından sonra estrofemi kestiler ama iki tarafda aynı fikirde olup.
sende de kestiler mi estrofemi?

o aynen progestrona devam dedi. kalp atışından sonra estrofemi kestiler ama iki tarafda aynı fikirde olup.
sende de kestiler mi estrofemi?
Ay yok ya herkeste kalp atışından sonra estrofem kesilmiş benim salı gününden beri dozu düşürdü sadece. Haftaya kesecek galiba.
Hiçbir şeye estrofeme sinir olduğum kadar gıcık değilim cidden. Adetten beri kaç kutu bitirdim sayısını bilmiyorum.

Mide bulantısı yaşayan arkadaşlar su içebiliyor musunuz? Ben hiç içemiyorum bebiş susuz kalacak diye korkuyorum. Rahatlıkla soda limon içebiliyorum sadece.

Insallah canım🙏Benim ilk gebeligimde de olmustu boyle sepebsiz lekelenmeler ama bir sikinti olmadi çok şükür. Ben de daha çarşamba günü kontrole gittim bir sorun yoktu. Icimizi ferah tutalım. Doktorun ne diyecek bakalım
Doktorum önemsiz buldu ya olabilir normal dedi
Şehir dışında olduğum için hastaneye falan gideyim dedim yok ilaçlarına devam dedi içim rahatladı mı rahatlamadı mı emin değilim. 🙈

Ay yok ya herkeste kalp atışından sonra estrofem kesilmiş benim salı gününden beri dozu düşürdü sadece. Haftaya kesecek galiba.
Hiçbir şeye estrofeme sinir olduğum kadar gıcık değilim cidden. Adetten beri kaç kutu bitirdim sayısını bilmiyorum.
olsun olsun sabret .
bişeycik olmaz kücücük hap .
ben onu bırakınca da rahatladım hormon ya sonucta .
günde ikiydi benim

Mide bulantısı yaşayan arkadaşlar su içebiliyor musunuz? Ben hiç içemiyorum bebiş susuz kalacak diye korkuyorum. Rahatlıkla soda limon içebiliyorum sadece.
Maalesef içemiyorum sodayla da aram yok ve bu durum beni üzüyor mide bulantısı için ilaç da bir nebze işe yaradı sürekli mide bulantısı öğürme geçmiyor ben de su da midemi bulandırıyor 😥

Maalesef içemiyorum sodayla da aram yok ve bu durum beni üzüyor mide bulantısı için ilaç da bir nebze işe yaradı sürekli mide bulantısı öğürme geçmiyor ben de su da midemi bulandırıyor 😥
Ben su içmek istiyorum susuyorum canım da istiyor ama içtiğim anda bulantım artıyor. Düne kadar aç kaldığımda bulantı oluyordu iki gündür yemekten sonra da oluyor ve çıkarmamak için kıvranıyorum resmen.

Benim 2.cocugum cnm digeri 4.5 yasinda. Esim cok yardimci oluyor sagolsun ama yemekleri ben yapiyorum. Bi de full time ise gidiyorum maalesef esnek calisma da yok bize. Isyerinde uyuyakalmak istemiyorum acikcasi😄
Bulantılarla nasıl çalışabiliyorsun😔 benim elim ayağım kesilirdi ilk hamileliğimde bulantım olduğunda. Allah kolaylık versin. İnşallah bulantıların da kesilir bir an önce 🙏

Kızlar bendede durumlar hiç ıyı degıl Sudan bile midem bulanıyor herseyden midem bulanıyor hayatyan sogutacak kadar hemde. Esimden baska kımsede bılmıyor bellı etmemek için 40 takla atıyorum

6 haftalık vajinal ultrason. cinsiyet tahmini yapabilir misiniz?

Eklentiler

• ffff.jpeg
    ffff.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 82
Benim 2.cocugum cnm digeri 4.5 yasinda. Esim cok yardimci oluyor sagolsun ama yemekleri ben yapiyorum. Bi de full time ise gidiyorum maalesef esnek calisma da yok bize. Isyerinde uyuyakalmak istemiyorum acikcasi😄
Ah ah kıyamam ben de ilk ben de ilk hamileliğimde öyleydim çalışıyordum sabahın 8 inden akşamın 6 sına kadar. Allah'ım yardımcın olsun inşallah 🙏

X