2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım kanama devam etti mi. Sen Progestani az alıyorsun bence kanamada olduysa arttırması gerekirdi doktorunun.
nefret ediyorum doktorlardan artırmadı .
kanamam devam etmiyor ama acile gidecegim .
nöbetci acil kadın dogumcu varsa baktıracagım .birde ona soracagım

nefret ediyorum doktorlardan artırmadı .
kanamam devam etmiyor ama acile gidecegim .
nöbetci acil kadın dogumcu varsa baktıracagım .birde ona soracagım
Artık doktorlardan daha iyi bilir olduk yasaya yasaya zaten. İnsallahh devamı gelmez ama bence doktor demesede sen igneni iki tane yaptr. Bak ben 200 luk fitil kullaniyorum 3*2 ve her gün iğne. Ağrın olursa igneyi 2 ye çıkar dedi doktorum. Bir zararı olmaz yani korkma.

Doğru bakış şekli bu diye biliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210103_111743.jpg
    Screenshot_20210103_111743.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 40
Artık doktorlardan daha iyi bilir olduk yasaya yasaya zaten. İnsallahh devamı gelmez ama bence doktor demesede sen igneni iki tane yaptr. Bak ben 200 luk fitil kullaniyorum 3*2 ve her gün iğne. Ağrın olursa igneyi 2 ye çıkar dedi doktorum. Bir zararı olmaz yani korkma.
acilr geldim . kan uyusmazlıgı için yatırdılar . igne yapılacakmış . burda 50 mg ignemi de vurdlar.
üstüne doktor kızdı dün gece nşye gelmedin 24 saat acıgız dedi .
özele gidiyoruz ama bi bk oldugu yok . sehir hastanesinin canına yanayım.
kan uyusmazlıgı için igne yapacaklar kendi doktırum bildigi halfe git acile demedi kan uyuşmazlıgı ignesi vursunlar demedi

doktor baktı canlı kalp atımı var dedi . kanama alanı falan sormayı unuttum . ama iyi bir doktora benziyordu

acilr geldim . kan uyusmazlıgı için yatırdılar . igne yapılacakmış . burda 50 mg ignemi de vurdlar.
kan uyusmazlıgı için igne yapacaklar kendi doktırum bildigi halfe git acile demedi kan uyuşmazlıgı ignesi vursunlar demedi
Gecmis olsun cok sinirlendim doktorunuza. Degistirme imkaniniza varsa degistirin bence. Nedense hele erkek olunca daha da bi rahat oluyor bu özeldeki doktorlar.

Gecmis olsun cok sinirlendim doktorunuza. Degistirme imkaniniza varsa degistirin bence. Nedense hele erkek olunca daha da bi rahat oluyor bu özeldeki doktorlar.
düşünecegim bumfikri zaten dogumu onda düşünmüyordum sadece makinesi iyi diye gidiyordum .
defalarca söylememe ragmen dogru düzgün bir dönüş yapmadı .
inş saglıkla ilerlet gebeligim . herseyi gectim dün gece bana acile git ne olur ne olmaz diyebilirdi.

Canım bende bugün 7 nci haftadayım tam . Lavobaya gittiğimde gördüm bir çay başını kadar alanda kanama m olmuş. Çok korkuyorum yattim kıpırdamıyorum. 50 mg progestron kullanıyodum ben . Sen progestron u nasıl kaclik kullanıyorsun. Doktorum 3 gün corasprin atma dedi .
Çok korkuyorum,tedirgin oluyorum neden oluyor bu . Bu zamana kadar olmadı 31.aralıkta gittim kontrole kanama alanı yoktu
Gecmis olsun canim bilinmiyor ki neden oldugu kanama alani olmasada corasprin yapabiliyor ben tamamen kestim onu ben gunde 2 prolutex gobekten ignd birde ekstta 200 mg fitil kullaniyorum geceleri.. bol su ic yat ayakalrini yukari kaldir

Bazı doktorlar umursamıyor malesef ya. Kan uyuşmazlığı önemli bunu en baştan söylemesi gerekirdi zaten. İğneler iyi gelir sen stres yapma sakın olmaya çalış canım

Gecmis olsun canim bilinmiyor ki neden oldugu kanama alani olmasada corasprin yapabiliyor ben tamamen kestim onu ben gunde 2 prolutex gobekten ignd birde ekstta 200 mg fitil kullaniyorum geceleri.. bol su ic yat ayakalrini yukari kaldir
acildeyim kan uyuşmazlıgı ignesi yapıldı cnm . 50 mg her gün yeterliymiş

Bence bu durumu cinsiyete gore genellemeyelim ama bazi drlar maalesef bazı seyleri ihmal ediyorlar o yuzden en guzeli bir yandan drun dediklerini uygularken bir yandan da kendimiz bilincli hareket etmeye calisalim. Annem yillar evvel kemoterapi alirken de cok hataya maruz kaldik ve muhtemelen aramizdan erken ayrilma sebeplerinden biri de dr hatalariydi. Yalniz butun suc onlarda da degil elbet cok fazla hasta olunca hepsine yetemiyorlar sanirim.

Bence bu durumu cinsiyete gore genellemeyelim ama bazi drlar maalesef bazı seyleri ihmal ediyorlar o yuzden en guzeli bir yandan drun dediklerini uygularken bir yandan da kendimiz bilincli hareket etmeye calisalim. Annem yillar evvel kemoterapi alirken de cok hataya maruz kaldik ve muhtemelen aramizdan erken ayrilma sebeplerinden biri de dr hatalariydi. Yalniz butun suc onlarda da degil elbet cok fazla hasta olunca hepsine yetemiyorlar sanirim.
özel muaynesine gittigimiz doktor . kan uyuşmazlıgını bildigi halde . coraspirini kullandıgımı bildigi halde

herseyi gectim dün akşam bana acile git diyebilirdi. tüp bebekle elde edilen bir gebelik bu.
her bebek kıymetlidir ama tüp bebekte tüm riskleri ekstra düşünmesi lazımdı.
buradaki doktorla hiçbir bagım olmamasına ragmwn kızdı nedem dün akşam gelmedin dedi düşün .

para almaya gelimce almasını cok iyi biliyorlar

özel muaynesine gittigimiz doktor . kan uyuşmazlıgını bildigi halde . coraspirini kullandıgımı bildigi halde

herseyi gectim dün akşam bana acile git diyebilirdi. tüp bebekle elde edilen bir gebelik bu.
her bebek kıymetlidir ama tüp bebekte tüm riskleri ekstra düşünmesi lazımdı.
buradaki doktorla hiçbir bagım olmamasına ragmwn kızdı nedem dün akşam gelmedin dedi düşün .

para almaya gelimce almasını cok iyi biliyorlar
Maalesef iste hata yapabiliyorlar annemde hataya maruz kaldik dedim ya hata yapan dr isim vermiyim ama siz anlarsiniz istanbuldaki en pahali ozel hastanenin unlu bir onkoloji dru. Insan iste neticede bir sekilde hatali davranabiliyorlar neyse ki siz kendiniz bilinçli davranmissiniz olmadi drunuzu degistirirsiniz. Surekli acaba hatali birsey mi yapti kaygisi tasimanizdan iyidir cunku bu olayla baya bi guven sarsmis oldu.

Merhabalar, hafif kanama oldugu için sürekli yatıyorum. Bir yandan inanılmaz karın ağrım oluyor. Rahmim Y şeklinde yani nispeten dardı, onun genişlemesinden midir? Şiddetli karın ağrısı, hemoroid sorunlarım var bir de sanırım yedikten sonra yattıgım için mide fıtıgı oldum( daha önce geçirdiğim için çok tanıdık). Benzer seyler yasayan var mı acaba..

X