2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba arkadaşlar bende de belirtiler çok azaldı sanki karnım da axcık şişti mi yoksa kendi göbeğim mi anlamıyorum 😌 önceden göbeğim nasıldı hatırlamıyorum inanın 🙈
Bu haftalarda gobek cikmaz ki bebek henuz pirinc tanesi kadar :) benim gogus hassasiyetim yok denecek kdr azaldi ama mide bulantisi devam ediyor keske azalan bulanti olsaydi. bulanti hapi da beni sersemletti surekli uyku yapiyor icmemeye karar verdim

Öyle olan çok okudum ama tesadüf müdür bilemiyorum hiç 🤷‍♀️
kaç haftalıksınız ☺️
Doktor da çok önemsemeyince ilaç fln başlamadım ben. Dinlen takip edelim dedi. Devamı olmazsa inşallah sıkıntı değil sanırım.
1 gün fark var aramızda. Tahmini doğum 14 ağustos görünüyor benim de😊 Bugün tam 8 hafta oldu.

Başladı tabi Çin takvimleri de her sayfada farklı birşey söylüyor.
Senin içine ne doğuyor peki?
Kese şekli, ramzi teorisi falan baktim benim de hepsi farklı şeyler söylüyor 🤣 bir sonraki kontrolde de nub teorisi zamanına denk geliyor bakalım onda ne çıkacak 🤣🤣

Senin içine ne doğuyor peki?
Kese şekli, ramzi teorisi falan baktim benim de hepsi farklı şeyler söylüyor 🤣 bir sonraki kontrolde de nub teorisi zamanına denk geliyor bakalım onda ne çıkacak 🤣🤣
Valla benim içime henüz birşey doğmuyor dün eşim bahsederken kız diye bahsetti sonra benim aklıma hep kız olacak gibi geliyor diyor ama hayırlısı sağlıklı olsun da 😍 Senin ikiz bir de ikisi de olsa ne güzel olur tabi sağlıkla🙏

Valla benim içime henüz birşey doğmuyor dün eşim bahsederken kız diye bahsetti sonra benim aklıma hep kız olacak gibi geliyor diyor ama hayırlısı sağlıklı olsun da 😍 Senin ikiz bir de ikisi de olsa ne güzel olur tabi sağlıkla🙏
Benim gönlümden bir kız bir erkek geçiyor, ama icime ikisi de erkek olacakmis gibi doğuyor. Hep kız bebek istedim Allah var. Hayırlısı olsun sağlıklı olsun diyorum sonra. Yarim saat geçiyor yine merak etmeye başlıyorum 🤣

Doktor da çok önemsemeyince ilaç fln başlamadım ben. Dinlen takip edelim dedi. Devamı olmazsa inşallah sıkıntı değil sanırım.
1 gün fark var aramızda. Tahmini doğum 14 ağustos görünüyor benim de😊 Bugün tam 8 hafta oldu.
Benim tüp bebek olduğu için progestan iğne ve fitilde kullanıyorum aslında insan korkuyor tabi lekelenme görünce 😕 4 gün önce kontrolüm vardı her şey yolundaydı.
1 gün var aramızda evet sağlıkla kucaklarımIza alalım inşallah 😍
Bende doktoruma yazdım şimdi bakalım ne diyecek..

Benim tüp bebek olduğu için progestan iğne ve fitilde kullanıyorum aslında insan korkuyor tabi lekelenme görünce 😕 4 gün önce kontrolüm vardı her şey yolundaydı.
1 gün var aramızda evet sağlıkla kucaklarımIza alalım inşallah 😍
Bende doktoruma yazdım şimdi bakalım ne diyecek..
Geçmiş olsun canım. Benim de 7.haftada kahverengi lekelenme oldu doktora söyledim progestan günde 2 ampul yaptır dedi. 2 hafta öyle devam ettik şimdi hicbir şey yok çok şükür progestanı bırakıp prolutona başladık. Benimki de tüp bu arada. Öyle şaldır şaldır kanaman yoksa ciddi bir sey yoktur Allah'ın izniyle için rahat olsun😍

Kızlar cok kötü karnimin sol tarafi agriyor bacagima vuruyor. Kanama yok ama sanki heran karnimda birsey patlicak gibi

Geçmiş olsun canım. Benim de 7.haftada kahverengi lekelenme oldu doktora söyledim progestan günde 2 ampul yaptır dedi. 2 hafta öyle devam ettik şimdi hicbir şey yok çok şükür progestanı bırakıp prolutona başladık. Benimki de tüp bu arada. Öyle şaldır şaldır kanaman yoksa ciddi bir sey yoktur Allah'ın izniyle için rahat olsun😍
Çok teşekkür ederim canım
Yok aslında lavaboda peçeteye sildikçe görüyorum yoğun de değil sulu kahve gibi tabi insan panik oluyor 😕
Aynısı yerleşme de olmuştu bana transferin 5. Günü zaten 6. Günde idrarda pozitifti.
Adet günüm diye mi oluyor acaba bilemedim
Karın ağrımda var hafif bakalım doktorum ne diyecek inşallah bebeğim sağlıklıdır 😞

Çok teşekkür ederim canım
Yok aslında lavaboda peçeteye sildikçe görüyorum yoğun de değil sulu kahve gibi tabi insan panik oluyor 😕
Aynısı yerleşme de olmuştu bana transferin 5. Günü zaten 6. Günde idrarda pozitifti.
Adet günüm diye mi oluyor acaba bilemedim
Karın ağrımda var hafif bakalım doktorum ne diyecek inşallah bebeğim sağlıklıdır 😞
Aynısını yaşadım birebir sadece zamanları farklı. 6.gün pozitif gördüm 9.gün lekelenme oldu. 7.haftada yine lekelenme oldu ertesi gün kalp atışlarını duyduk.
Insan korkuyor işte hele biz daha çok korkuyoruz. Cok zor elde edilmiş gebelikler bizimkiler.
Adet günü biyolojik saati diye bir sey de varmış bu arada. Adet gubu gelince karın ağrısı falan normalmiş ilerleyen zamanlarda geçiyormuş. Inşallah iyidir bebeklerimiz inşallah kucağımıza almak nasip olur 😍

Aynısını yaşadım birebir sadece zamanları farklı. 6.gün pozitif gördüm 9.gün lekelenme oldu. 7.haftada yine lekelenme oldu ertesi gün kalp atışlarını duyduk.
Insan korkuyor işte hele biz daha çok korkuyoruz. Cok zor elde edilmiş gebelikler bizimkiler.
Adet günü biyolojik saati diye bir sey de varmış bu arada. Adet gubu gelince karın ağrısı falan normalmiş ilerleyen zamanlarda geçiyormuş. Inşallah iyidir bebeklerimiz inşallah kucağımıza almak nasip olur 😍
Doktorum da pek önemsemedi normal olur ilaçlara devam yazmış çok rahatlatıcı tabi napsın kaç hastası varda 🤣
Evet ilk gebeliğim insan çok tedirgin oluyor zor sahip olunca tabi
5 yıl içinde sadece 1 kez kimyasal oldu okadar
Senin ikizdi değil mi öyle hatırlıyorum 😍

Doktorum da pek önemsemedi normal olur ilaçlara devam yazmış çok rahatlatıcı tabi napsın kaç hastası varda 🤣
Evet ilk gebeliğim insan çok tedirgin oluyor zor sahip olunca tabi
5 yıl içinde sadece 1 kez kimyasal oldu okadar
Senin ikizdi değil mi öyle hatırlıyorum 😍
Evet bana sordular tek mi istiyorsunuz çift mi diye. Düşündük düşündük eşimle tutma ihtimalini arttırırız çift olsun dedik son anda. Asla ikisinin de tutacağını düşünmemiştim şok oldum iki kese gözükünce. Bizimki resmen körün istediği bir göz, Allah verdi iki göz hesabı 🤣

Kaç haftalık canım benim de450 çıktı daha da kan vermedim kaç haftalık bilmiyorum adetim düzensiz
Bugün 4+2 yim kanı geçtiğimiz pazartesi vermiştim daha da baktıramadım bu pazartesi tekrar baktırcam inşallah. Sana hayırlı olsun bebiş, Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize

X