2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doğum oldu ama bebiş küvozde solunum sıkıntısı yüzünden 2800 gr 48 cm doğdu.
Tatlım tebrik ediyorum iyisiniz ya çok şükür, çok geçmiş olsun hiç kendini üzme tedirgin olma toparlansin adapte olsun gelecek yanına onun iyiliği için herşey şuan öyle düşün, maşallah kilosu boyu da iyi sağlıkla güle güle büyüsün büyütün minikkusunu

Nasıl karişmaz ki insan evladinin ismi sonucta gonlune yatmasi lazim benim esim bu konuda fikrimi soyluyor karar senin diyor ama onun goynume sinmeyem bi isimde koymak istemiyorum
Büyük oğlumda ben karar vermiştim ama dedim ki yanına istediğin ismi ekle. Hatta rahmetli kayınpederimin ismini koyalım iki isim olsun dedim. Kabül etmedi ama sonra kayınvalidem babanızın ismini koymayacak mısınız diye sorunca tamam babamın ismi olsun dedi. O şekilde iki isim oldu ama ikisi de eşim isteği isim olmadı. Şimdi de diyor ki bu benim hakkım ben koyacağım ismini kilse karışmasın.

Merhaba kızlar oglusumu kucagıma aldım cok sukur zayıf 2700 gram dogdu ama cok saglıklı sezeryan dısundugumden daha ıyı gectı tarıfsız duygu hepınız bır duyguymus
Çok tebrik ederim. Sağlıklı olması önemli kilo sorun değil kavuştun yavruna.
Kızlar doğum oldu ama bebiş küvozde solunum sıkıntısı yüzünden 2800 gr 48 cm doğdu.
Süpriz oldu sezeryana fireceğini okudum. Yazamadan güzel haberin geldi. Küvezden de tez zamanda çıkar kucağına gelir. Tebrikler çok güzel

sayın ik uzmanımız ekte gönderiyorum aldıgım raporu böyle bişi varsa yeterli olmaz mı ki . şimdi aklıma geldi sorayım dedim.32 de bunu aldım benn

Eklentiler

• D06E66FE-8535-435C-8AFB-0C529BFD3DF8.png
    688,9 KB · Görüntüleme: 47
Benimde dün kontrolüm vardı 35+4, kilosu 2500 e yakın dedi, sizinle aynı civarlarda. Bana da az geldi aslında çünkü sıcaktan bişey yiyemiyorum farkındayım iştahım çok kötü bu ara. Doktor geri de değil normal haftasına göre tahmini 3100-3200 doğar böyle giderse dedi.Senin beslenmen bebeğin kilosuna %20 etkili geri kalan genetik faktörleri bebeğin dedi. Tabi ben yine de kendimi zorlayıp protein ağırlıklı beslenmeye çalışacağım.
Bi bebiş daha geldi ne güzel gözünüz aydın, çabucak toplarlanır inşallah

sayın ik uzmanımız ekte gönderiyorum aldıgım raporu böyle bişi varsa yeterli olmaz mı ki . şimdi aklıma geldi sorayım dedim.32 de bunu aldım benn
Selamlar, ben ik da calisiyorum. 32 hafta calisabilir raporu aldim. 37. Haftaya kadar dogum olmaz ve calisirsam otomatik rapor 37ye denk gelen tarihte baslayacak. Raporun uzerinde rapor baslayacagi tarih yaziyor zaten yeniden calisamaz raporu almaya gerek yok. Eger 37 oncesinde raporu baslatmak istersem hastaneyi arayacagim ve raporun calisamaz tarihini guncelleyecekler, onu isyerine gonderecegim. Ekip arkadasima raporu gonderirken de hastanenin soyledigi bu bilgiyi verdim, aksi birsey soylemedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…