2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bence İpek hem eskiye hem yeniye hitap ediyor hem nostaljik hem modern

Bende kızım olsa, Dünya ismini düşünüyordum Vera, Naz , Alin isimleri de güzel.

Yalnız değilsin biz de karar veremedik hala. Eşim karar verdi ama ben istemiyorum. Aileler karışmıyor çok şükür. Ama eşim benim de karışmamı istemiyor bu sefer ben koyacağım adını diyor.

Ben ilk bebeğimin adını Melodi koyacaktım, kısmet olamadı. Beğenirseniz belki size kısmet olur. Bir de çok var ama Defne'yi de çok seviyorum.

Yalnız değilsin biz de karar veremedik hala. Eşim karar verdi ama ben istemiyorum. Aileler karışmıyor çok şükür. Ama eşim benim de karışmamı istemiyor bu sefer ben koyacağım adını diyor.
Nasıl karişmaz ki insan evladinin ismi sonucta gonlune yatmasi lazim benim esim bu konuda fikrimi soyluyor karar senin diyor ama onun goynume sinmeyem bi isimde koymak istemiyorum

Ben ilk bebeğimin adını Melodi koyacaktım, kısmet olamadı. Beğenirseniz belki size kısmet olur. Bir de çok var ama Defne'yi de çok seviyorum.
Eşime melodi desem hemen arkasindan lakab takiyor boyle modern isimler bizlik degil malesef geçen selinay soyledim arkasindan şinanay geldi eyşanı şeytan yaptılar ayşanı tavşan lakab takmadan ilerleyemiyoruz malesef

Asude, berra ,elizan bunlar benim hoşuma gidiyor.

35+1 de dün gitmiştim cnm 2651 gr çıktı. Ölçümleri ve kilosu haftasıyla uyumlu dedi. Biraz karpuz ve kaşar peyniri tüketmek kilo sorununu çözer muhtemelen :)

Kızlar ögleden sonra sezeryan olacagım 37+0 lütfen dua edin herşey yolunda gitsin ve oğlumu saglıkla küvöze girmeden kucagına alabileyim
canım dualarimiz seninle ,saglikla kucagina al insallah Ben mesajini yeni okuyorum hatta belki ciktin mis gibi kokluyorsundur bile

35+1 de dün gitmiştim cnm 2651 gr çıktı. Ölçümleri ve kilosu haftasıyla uyumlu dedi. Biraz karpuz ve kaşar peyniri tüketmek kilo sorununu çözer muhtemelen :)
Evet öyle dedi doktorum birde muzlu süt iç dedi bakalim 10 gün sonra kontrolüm var ins. Yakalariz haftasını olmazsa da sağlıklı olsun yeter

Canım çok arada kaldıysanız klasik bir isim koysanız Mesela Zeynep çokta güzel. Farklı olarak Aymina düşünür müsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…