Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın herkese arkadaşlar
Bu hafta daha keselerin göründüğü kalp atışlarının duyulduğu hareketli bir haftaya başlayacağız insallah 🌸

Ha tamam canım hasta oldularsa gitme tabi, bizimkiler de diyordu hastaneler dolu sen kalabalık ortamlara girme diye, elimden geldiğince dikkat ediyorum Rabbim korusun hepimizi evlatlarımızıda🤲🥹
Aynen canim ya hastaliklar fena halde ortalikta bide hava aniden soğudu vallahi üşüyünce hirka bile alıyorum üstüme. Normalde bu mevsimde denize giren ben ... 😄😄
Yeter ki saglikla gelsin bebislerimiz de...
Canim kasık agrin var mi senin de. Benim epey agrim oluyor

Canim masallah cok sevindim senin icin. Adet tarihinde duzeltme yapti mi? Kalp atisi icin duyma konusunda bir sey dedi mi
Çok teşekkür ederim canim Çok şükür vallahi bende cok sevindim. İnsalah kalbini de duyarsak 🙏🥰
Evet canim yaptı, normalde sat 7 agustos. Doktor 13 agustos yaptı.. kalp atışını da 15 gün sonra gel duyariz dedi.

Teşekkür ederim ☺️Ben adete 3 gün kala test yapmıştım belli belirsiz bir çizgi vardı. Sonra lekelenme olunca ümidi kestim adet olacağımı düşündüm .Fakat 4 gündür olmayınca bidaha test yaptım ve belirgin çift çizgi gördüm. Adetim uygulamaya göre 1 gün gecikiyor benim beklediğim tarihe göre 2 gün. Kan testim e nabıza düşmemiş bende bilmiyorum sonucu öğrenince yazarım inşallah
En basta demistim pozitif diye 😊 beklemesi biraz zor oluyor ama ya tekrar acile gidebilirsin yada pazartesi gidebilirsin test vermeye yeniden hastaneye. Tebrik ederim tekrar. Daha cok yeni seninde.

Ben istedim ama doktorum da bu konuda hic acik kapi birakmiyor bana tup bebekte sorunlar gozukunce kromozom anomalimiz olmasa bile mecbur givi dusunun dedi bize. Insallah dediginiz gibi olur valla zaman su gibi akip ekim
Sonuna sag salim gelsek keske tek dilegim bu su aralar 🥲💘
Riskli dönemi bir atlatsak diye düşünüyor insan cok haklısın 🙏 insallah riskli dönem geçer bizde biraz rahatlarız. Saglikla gelir bebislerimiz hic olumsuz düşünme. Doktor kesinlikle gebeliginizde sorun da olsa devam edicez mi demek istiyor açık kapi birakmiyor derken ?

Aynen canim ya hastaliklar fena halde ortalikta bide hava aniden soğudu vallahi üşüyünce hirka bile alıyorum üstüme. Normalde bu mevsimde denize giren ben ... 😄😄
Yeter ki saglikla gelsin bebislerimiz de...
Canim kasık agrin var mi senin de. Benim epey agrim oluyor
Ay evet bende çok üşüyorum. zaten elim ayağım hiç ısınmazdı şimdi de aynı devam ediyor, normalde hamile kalınca ateş basar derler ama bilemiyorum artık 😄 kasıklarım ilk başlar daha çok ağrıyordu adet olacakmışım gibi yeni yeni biraz daha azaldı ama halen tam bitmiş değil ağrılar girip çıkıyor, bide bende gaz var karnım çok şiş, biraz kabızlıkta var 😕

Ay evet bende çok üşüyorum. zaten elim ayağım hiç ısınmazdı şimdi de aynı devam ediyor, normalde hamile kalınca ateş basar derler ama bilemiyorum artık 😄 kasıklarım ilk başlar daha çok ağrıyordu adet olacakmışım gibi yeni yeni biraz daha azaldı ama halen tam bitmiş değil ağrılar girip çıkıyor, bide bende gaz var karnım çok şiş, biraz kabızlıkta var 😕
Ayni canim ya benimde oyle daha hava az soguda hemen baslardi elim ayagim üşümeye simdi daha erken basladik😄 gebeligin basinda kanimizdaki bir cok seyi cekiyormus ya bebis. Sanirim ondan ekstra üşüyoruz. Sicak basacak gunlere var galiba daha 😄
Ya canim benim agrilarim var epey. Uykudan uyaniyorum agriyla. Doktora dün sordum yine, agri olmasi cok normal dedi. Rahim esnek olmayan bir organ ve büyüyor agri yapar tabiki dedi. 12.haftaya kadar sürenler olmus agrilari. Napalim yeter ki saglikla gelsin de ... sikayetlerimiz hep ayni yaaa. Bende de var o gaz ve kabızlık problemi aniden cok rahatsiz edecek sekilde bastırıyor 🙁

X