2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim 2.5 saat sürdü ameliyat o yüzden tahris oldu boğazlarim. ama onun öncesindede genel anestezi aldigim oldu hicproblem yasamamistim.
Benim de çok kısa sürmez. Sonuçta kist alcaklar. Epidural falan da olsa gerilicem biliyorum ki ameliyat ediliyorum. Doktora soruyorum benim için fark etmez diyo

Kızlar önümüzdeki haftalarda yazlığa gitmeyi istiyorum, 33.haftamda olacağım, ev bizim evimiz temizlik açısından vs sıkıntı yok, annem de olacak yemek vs yorulmam da ama deniz güneş kafamı karıştırıyor, ev 5.katta günde 2 kere inip çıkıyoruz gündüz hep denizde geçiyor akşam da sahilde yürüyüş yapıyoruz. Sizce bir sakıncası olur mu? Doktoruma sordum sadece enfeksiyon kapma ve denizde 15dakikadan fazla kalma kısa kısa gir yazmış. Siz böyle bir şey danıştınız mı doktora?

Deniz temiz olduğu sürece girebilirsin ama öyle yüzemiyoruz rahat rahat (uzun kulaç atma) karnımız müsade etmiyor kıyıdan çok uzaklaşma dikkat et yeter. Güneşe dikkat et mutlaka gölgede kaldigin sürece problem olmaz, 15-20 dkka kalıp çıkabilirsin sonra tekrar girersin deniz iyidir temizse dalga azsa hiç problem olmaz

+ kramplara dikkat, açılmamaya çalış. Sığ bölgede yüz.

Ben de sormuştum. Serklaj olmasına rağmen serviski iyi gördüğü için 10 15 dk girebilirsin ama temiz bölgelerde gir dedi. Bende girdim bir sorun olmadı sonrasında. Sadece gidip gölgede durdum, çıkınca hemen eve dönüp duş aldım. En azından çıkınca hemenn değiştirin ki idrar yolu enf. yatkınlığı oluyo haliyle riske atmazsınız.

35+2’de 2700 dedi doktorumuz ama kiloya takılma sakın sonuçta cihazın yanılma payı var önemli olan haftasıyla uyumu dedi sen beslenmene dikkat et ben sürekli haşlanmış yumurta kuruyemiş süt ve muz tüketmeye özen gösteriyorum bir önceki kontrolde pek sallamamıştım beslenmemi dışardan falan hazır yedik iki haftada 200gr almıştı beslenmeye dikkat edince bebek de besleniyor
Eşime melodi desem hemen arkasindan lakab takiyor boyle modern isimler bizlik degil malesef geçen selinay soyledim arkasindan şinanay geldi eyşanı şeytan yaptılar ayşanı tavşan lakab takmadan ilerleyemiyoruz malesef
Canım ben de senin gibi karar veremeyenlerdenim benim eşim de seninki gibi ne desem ilkokul bebesi gibi bir lakap buluyor Deniz’de karar kılmıştım hatta unisex isim diye yanına Ece de koyacaktım ama Deniz’e içten tamam demeyince ben de Selin Ece ‘ye çevirdim Gökçe-Ayla-Selin-Deniz isimlerinden birini seç dedim ablasına o da Selin dedi şimdilik Selin Ece’yiz bakalım

İyi geceler. Doğum yapanlara Kocaman hayırlı olsun gözünüz Aydın sağ Salim sağlıcakla büyütün inşallah Benim gibi 37+ 3 de olup doğumu bekleyenler var mı bebeklerinin kilo ve boy durumu nedir ??
Merhaba biz de 37+3 üz 2 gün önce 2834gr boy 49cmdi beklemedeyiz bakalım sizin nasıl ?

Alya cok güzel isim bence siz ne istiyorsanız onu koyun. sizin bebeğiniz etrafı çok takmayın bence. Biz eşimle karar verdik kimse de bişey diyemedi herkes benimsedi cinsiyeti belli olduktan sonra hep Ela olarak sevdik onu

Birsey sormak istiyorum bugün 34 h 3 günlük olduk bebeğim aşağıya aşırı baskı yapıyor yürüyemiyorum ve bir tarafa çok sık toplanma yapıyor halen de devam ediyor ağrı sancı yok bu nedir benim gibi yaşayan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…