2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba canım 35+6da 2750 çıktı ama bebeğini kimseyle kıyaslama üzülme, eminim çok iyi besleniyorsundur. Sana tavsiyem kabak çekirdeği ve bol karpuz, yiyebiliyorsan her gün bir muz ve yumurta bunlar kilo aldiriyormuş. Hemen toparlamaya çok müsaitler ve bu iş genetik işi bence, eşin de sen de az kilo ile doğduysanız minyonsaniz bebek de biraz zayif olabilir. Sen dikkat et yemene içmene kafana takma o alır kiloları zaten doğunca annesinin sütü nasıl yarayacak insallah

Canim kiloya takılma ama beslenmene dikkat et. Banada dogumdan 2 gün önce 2800 falan demislerdi 2 gün sonra kızim 3250 dogdu.

Büşra müjde demek
Reyyan cennettekı 7 kapıdan bırının ısmı
Ikı ısımde guzel bence

Benimde son 2 haftadır gerçekten iştahım çok kötüydü canım .ama kritik haftalarmış işte dikkat edicez biraz daha

Canim Ben cocuk dogduktan sonra isim secme taraftariyim aslinda.ona bakip uygun ve yakisan ismi bulmak en iyisi.kara dersin sarisin dogar.dalyan dersin Minyon dogar .... ama begendigim kiz isimlerini yazayim belki hosunuza gider.
Suna su, lavin, neslisah, buse, damla su, Nevin, Ayla, ayshin..

Sanırım biraz genetik canım ben de eşim de çok zayıf doğmuşuz.ve ikimiz de minyonuz yani.

Biz ayşan ,eyşan ,alya ve ömur arasında kaldık Ama dediğin gibi yapacağim sağa salim kucagima aldiğimda ismini koyacağim kizimi belki kucagima alinca ona baktiğimda hisetiğim ona yakiştirdiğim ismi koyacağim

o zaman ben 2 agustosta bakarım başladı mı diye. her hafta kontrole gidicem son haftalarda . kontrole gidecegim tarih o güne denk gelmedigi için gitmemek için soruyorum zaten hastaneler kalabalık

Sanırım biraz genetik canım ben de eşim de çok zayıf doğmuşuz.ve ikimiz de minyonuz yani.
Ben de zayif doğmuşum 2800 falan benim bebeğimin şimdiki kilosu neredeyse ama eşim daha toplu dogmus babasına çekti belki de mesela bilemem ki :) sen elinden geleni yap gerisi artık onun genetiği canım, önemli olan sağlıklı olsun kilo düzene girer elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…