2020 Şubat Anneleri

Direk sıvı gibiyse gazdan diye biliyorum diğerini çok yaşamadım açıkcası,
Senin çok önemliydi canım gitmen gerekirdi illaki bide yaşadığın şehire göre değişiyo şuan risk oranı, ben istanbulda yaşıyorum ailemde esenlerde oturuyo ve ilk sırada esenler var vaka sayısı olarak risk çok yüksek hastanemde esenlerde bu yüzden 3. Ay kontrolünü es geçicem sağlık ocağı evimin orda ama gitmek istemiyorum yinede hatta hasta olmasın diye dua ediyorum

Evet evet aynen benimde o kadarcık çıkıyo sonra sağmak istemiyorum moralim bozuluyo bu işin üzerine düşmem lazım çoğalması için aslında gelmesede süt sağmak lazım mış kanalları açması için,
rezene kimyon anason çayıda iyi geliyo içmediğimde daha yumuşak oluyo

Emin ol en iyi anne sütü kilo aldırır. Bak A Alisdendef in bebeği de 2700 küsur doğdu sadece anne sütüyle 6 kilo oldu maşallah.
Bizim kızda emmeye isteksizdi.Çok az emer bırakırdı. Gögüsleri hiçbir zaman boşaltmadı. Kendimi rahatlatmak için gün aşırı sağdım ama gün içinde bir kere 1aydır hiç sağmıyorum . Sütün kalitesi ve fazlalığı bence beslenme ile ilgili. 3 öğün yemeye çalışıyorum ve bol sıvı alıyorum. Stresten uzak kalmaya zihnimi boşaltmaya olaylara takmamaya çalışıyorum. Şimdilerde memede kalma süresi uzamaya başladı. Kilosunu sorun etmiyorum zayıfta olabilir yeterki sağlıklı olsun.

Oğlan anası olmak kolay değil bizim bayadır kaza olmuyordu bugün taşırmış ama altını açınca yapmıyor artık. Şu an iki sıkıntımız var kusması ve gündüz çok uyuyup gece kalkması.

Denizin odasına saklandım kapı açık ama beni bulamıyor buraya gireceğimi düşünmüyordu yuppi

Kızlar eşim pazar günü şükür eve dönecek ondan sonra 3gün çalışıp 3 gün evde olacakmış. Tabi bu sistem virüsün yayılma hızına göre her an değişebilir . Olsun buna da şükür. Deniz uykusunda babasıyla konuşuyormuş annem söyledi. Çocuğum nasıl etkilendi ya. Bazen anne diye sesleniyor yan odadan duyuyorum analık radarlarım çalışıyor sevindim

Hadi gozun aydin
Kiyamam Deniz'e yaa cocuklar cok hassas oluyolar
Onumuzdeki hafta arabayla seyahat, 1 mayistada sehirler arasi seyahat yasagi kalkacakmis sozde yasaklar kalkcagina gore durum iyiye mi gidecek acaba diye dusunduruyo insani keske mayisin sonunda bu olay tamamen bitmis olsa

Sağol canım. Babasına çok bağlı eşim çok nazını çekiyor hatta şımartıyor. İnş. Biter de sizde İstanbul’a gidebilirsiniz. Eşime arabayla çıkıp dolaşayım hava alıyım diyorum senin çıkışın yasak diyor bence arabasına kıyamıyor. Acil birşey olursa çıkarsın diyor pencereyi aç diyor

İnsaAllah canim yaa

Oglum dun aksam 9 bucuktan beri uyuyo gece emmeye kalkti 2 kere cis kazamiz oldu ust bas degistirirken bi o ara uyanik kaldi bir de sonrasinda uykuya dalarken sonra sabah 8 den oglen 12.30 kadar uyanikti ikindi gibi de 2 saat uyanik kaldi zorla oyun muzik vs derken simdi yine uyuyo ben bu cocugu anlamiyorum ya cok uyuyo ya ayaga dikiyo bizi bu kadar uyumasi normal mi

Gelişme atakları gösterdği dönemler olur. Bikaç gün çok uyuyabilir, çok yiyebilir. Ya da tam tersi. Uyanıkken mutluysa sorun yok. Daha ne istiyosun oh sen de uyu :)

Gelişme atakları gösterdği dönemler olur. Bikaç gün çok uyuyabilir, çok yiyebilir. Ya da tam tersi. Uyanıkken mutluysa sorun yok. Daha ne istiyosun oh sen de uyu :)
Maalesef o uyurken evin temizligi yemegi derken tam is bitiyo oturuyorum biraz bende kestiriyim diyorum hoopp oglum uyaniyo neden cunku onlar sensorludur anneleri yemek yicegi zaman uyuyacagi zaman hissederler ve hep engel olurlar esim yardim ediyo ama yine de erkek birazda bende sey var baskasinin yaptigi isi begenmiyorum annem haric icime sinmiyo illa burnumu sokacagim

Aa olur mu öyle ya yazık aç kaldı belli ki. Bu durumda neden azalttı? Tekrar görüş derim.
Şu zamana kadarki bezi hem koyu renk idrar hem de az çişliydi, dayanamadım verdim mama. Doktor öyle dedi diye yavrumu aç bırakmaya gönlüm el vermedi
Evet turuncu gibi, ilk doğduğunda da olmuştu ondan panik yapmadım hemen, anladım doymadığndan oldu mochi arkadaşım da dedi ama zaten sütüm çok yok diye almadım, eğer işe yararsa haber verirsen sevinirim, ben de alayım
Ne kadar süre ile sağıyosun da bir tatlı kaşığı kadar geliyor.
Emdikten sonra sağdım ama uzun süreli emmemişti. 4 saat sonunda sağdığımda da iki göğüsten 30 cc çıktı
Ben de moralim bozuluyor diye sağmak istemiyorum ama sağımla sütünü çoğaltanlar varmış. Rutin olarak sağım yaparak denemek lazım Rezene, humana, malt içiyorum ben de inşallah ilerleyen vakitte daha çok faydasını görürüm, teşekkürler
İnan senin adına çok sevindim. Şu karantina günlerinin en büyük şansı eşim benim için, Allah eksikliklerini göstermesin. Sadece bi yarım saat bebekle ilgelenseler o bile yetiyor insana

Şu zamana kadarki bezi hem koyu renk idrar hem de az çişliydi, dayanamadım verdim mama. Doktor öyle dedi diye yavrumu aç bırakmaya gönlüm el vermedi
Bebeginin takibini en iyi annesi olarak sen yaparsin canim dr oyle demis olabilir ama bebek ac oldugunun belirtilerini gosterirken de sirf dr oyle dedi diye yavruyu ac birakmak olmaz cis takibi yap duzelene kadar mamaya devam et onemli olan onlarin sagligi doyacak ki gelisimi ilerlesin saglikli olsun

Ne kadar süre sağdın 5 dk 10 dk 15 dk. 5 dkda hemen gelmez onun için sordum. Bi 15 20 dk lazım.

selozy Canım sana uydum minies aldık 2 numarayı pişirdi kuzuyu. Her açtığımda hametan kullanıyorum ama geçmedi. Primaya geçtik. Başka ne kullanmak lazım acaba.

selozy Canım sana uydum minies aldık 2 numarayı pişirdi kuzuyu. Her açtığımda hametan kullanıyorum ama geçmedi. Primaya geçtik. Başka ne kullanmak lazım acaba.
Biz Deniz bezi bıraksın diye sleepy ve Prima aktif bebek kullanıyoruz ama Prima premium care benim için gerçekten farklı . Sabah uyanınca diğerleri nemli oluyor. Çocuğuma kıyamayacağım ya premium care dönecem.

Evet muhtemelen edeceğim. Dediğin gibi gelşimleri herşeyden önemli
Ne kadar süre sağdın 5 dk 10 dk 15 dk. 5 dkda hemen gelmez onun için sordum. Bi 15 20 dk lazım.
Az da gelse 15-20 dk dan önce bırakmıyorum makineyi, ama sağdıkça çoğalır diyenler var, bir süre az da gelse devam edeceğim

Hee bizim de babası kıyamadı:)

Her bebeğe bazı bezler yarar bazıları yaramazmış deneyerek bulunuyor.
Prima kullananlardan da pişik yaptığını çok duydum. Öncesinde ne kullandıysanız ona devam etseydiniz aslında?
Ben sebamed almıştım ama hametan da iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…