2020 Şubat Anneleri

2 saatte bir düzenli besledim. Emmediği için sütümü sağarak verdim. Mama düzenli kullanmadım. Şu dönem sürekli sağma şansım olmadığından geceleri veriyorum.
Doktor mama ver dedi mi?

emmediğihalde sadece sağarak arttı mı süt?
Evet doktorumuz dedi

Elinde eldiveni olmayan bebislerinizin el isisi ne durumda kizlar ?
Soğuk oluyor genelde hatta altını değiştirirken biraz açık bıraktırıyorumm hava alsın rahat etsin dötü diye giydiriyorum ellerine bakıyorum resmen buzz
Ya diyorum kızım bezini değiştirdim sadece ellerin neden üşüyor
Birde bizimki battaniyenin üstüne çıkarıyor ellerini(bende hep öyle yaparım) ondan ısınmıyor fazla

Kızlar sabahtan beri bez değiştir, üst değiştir uğraşıp duruyorum. Bizim kız ha gayret kusuyor iç badisini değiştirdim hop bir daha, yine değiştirdim yine başladı. Niye bu kadar kusar ki ? Sonra bir gürültü altını değiştir. Birde sürekli yüzünü gözünü ovuşturuyor ne derdi varsa Denizde hiçbirşey yemiyor zayıflamaya başladı çaresiz kaldım ya kokluyor yada görüntüyü beğenmiyor yemiyor birşey. Eşimde güzel gelişmeler var dedi ayrıntı vermedi inş. eve döner

Dün kızı anneme verdim denizde yanındaydı.yatağa uzandım oh be dedim esnedim kemiklerim ağrımış dedim Deniz geldi anne kalkkkk ötelemedim bir anlık hayatı durdurma çabam 1dakika sürdü yeniden hayata karıştım

Elinde eldiveni olmayan bebislerinizin el isisi ne durumda kizlar ?
Bazen soğuk oluyor bazen sıcak oluyor ama elin soğuk olması üşüdüğü anlamına gelmiyormuş sırtı ve göğsü soğuksa üşüyor demekmiş
Emdikten sonra üstünü değiştirip altını alırsam bizimkide kusuyor canım yanım nekadar çok hareket okadar çok kusmuk
Bence sen kızı emzir annene ver Denizle daha çok ilgilen kız nasılsa bir süre daha Deniz kadar anlamaz onunla daha çok oyna

Kilolar konuşulmuş kızım 2490 doğdu 1. Ayda 3440 2. Ayda 4440 tı 1 er kilo alıyo tabiki normal biliyorum anne sütü ile besleniyo sadece ama artık sanki doymuyo gibi 6 gün sonra 3. Ay biticek ve kontrole götürmek istemiyorum rota aşısınıda kendim yapıcam, sanki bu ay 1 kilo almamış gibi geliyo bana nedense 5500 olamadık sanki tartımda evde ve ben annemdeyim 22 gündür çocuk burda büyüdü 3. Ayın 2 ayı burdaydık zaten
Sütüm var aslında sık beslemeye başladım yinede büyüdü doymaz diye dün sağıyım bakıyım ne durumda dedim gelmedi süt ama öncesinde emzirmiştim elimle sıktığımda fışkırıyo ben mi yanlış tuttum makinayı acaba
Kakasıda günde 2 kez yapıyo şişli bezide var şimdi bu söylenenler 3 aylıkken geçerli oluyomu sonuçta büyüdü

Bizimki kendinden hareketli . Altını ve üstünü zor değiştiriyorum tekmeliyor kollarını kasıyor. Emdikten sonra gaz çıkartmaya çalışıyorum eskisi gibi gak demiyor. emip uyumuşsa uyanınca kusuyor. Oğlum hiç kusmazdı. Geceleri hep tedirginim. yan yatırıyorum düz yatıyor inatçı kızım benim tam oğlak

Oldukça soğuk ağzınada götürünce buz oluyor. Uykuda ve uyanıncada sıcak ama sonra soğuk
A Alisdendef
Sen kusmuktan ust degistiriyosun ben cisden bu gece 2 kere altini alirken uzerine cis yapti komple degistirdik kavga kiyamet sanki ben dedim ona uzerine ise diye
Pipisine temizleme pamugundan koyuyodum bezini baglayana kadar cis yaparsa uzerine gelmesin diye bitmis ne kadar ise yaradigini bitince daha iyi anladim
Soğuk oluyor ama üstüne düşmüyorum ikinci çocuk olunca salıyorsun çayıra. Denizde telefon elimden düşmezdi okurdum sağı solu arardım
Dolasim sistemleri henuz tam gelismedigi icin el ve ayaklarinin soguk olmasi normal bunu biliyorum ama bazen asiri derecede buz oluyo sizede sormak istedim demek ki daha isinmak icin biraz daha buyumeleri gerek sorun yok o zaman

tek seferde mi 150 cc ? Yara yapıyor mu lansinoh acaba
Yok yara yapmıyor ben çok memnunum. Sağım kalitesi de çok iyi. Burada bi çok arkadaşla konuştuk;sütüm çok ama sağınca az geliyor diyen çok kişi var.. benim öyle değil. İyi ki değil yoksa kızım bu kadar anne sütü alamazdı. Emmediği için benim için ne kadar sağabildiğim çok önemli.
Evet tek seferde çıkıyor. Kızım öğünde ortalama 100 cc içiyor.

yaa ne güzel. İnsan somut olarl görmeden sütün varloğına inanamıyor işte :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…