2020 Şubat Anneleri

Büyük kızımda iki tarafta bilezik almıştı. Yazık garibime küçük altın taktılar. E malum o bilezik kaç liradır şimdi

Kv bana isim yazili kolye aldi
Kocamdan bir sey istemedim o ara biraz sıkıntıdaydık yine eli bos gelmedi bolciden koca kutu cikiletaa almis gelmis benim icin en guzel hediyeydi

Sizin bebelerde etrafı izlemeye başladımı bizimki bütün evin köşe bucak her yerini biliyodur nerdeyse ama çok tatlı oluyo yaaa
izlemezmi cadı tam bir
Aksam olunca ayni senin gibi nefes aliyorum hemen alir saolsun üstümden ikisinide ama gunduz o gidince resmen kara bulut cokuyo ustume icim daraliyor resmen 5 dk uyuyunca hangi isi yapsam diye kosturuyom insallah bu zor gunleri kolayca atlatiriz da nefes aliriz gercekden son noktaya geliyorum bazen

Ooff bizim kolikligimiz artik yerini 7 24 aglamaya birakti artik dayanamiyorum her gun ciyak ciyak aglama sesinden basim catliyo buyudukce duzelecek diyorum her gecen gun yeni yeni huylar cikariyo
Canim benim bebegimdr öyledir. Tek çare battaniyede sallamak. Kollarimiz kopuyor ama baska çare yok. Yokss cok ağlıyor durmuyor. Karnina havlu ısıt koy battaniyede salla sakinler biraz

bebişi her beslemeden sonra gaz çıkartmaya çalışıyorum ama her seferinde gaz çıkmıyor siz nasıl yapıyorsunuz her seferinde gaz çıkıyormu yada her seferinde gaz çıkması gereklimi?? Bi yerde okudum bebeği in gazı çıkmazsa kusmuğu boğazına kaçabilirmiş diye okumaz olaydım iyice stres yaptım çocuğun sırtı çürüdü pıt pıt vurmaktan

O tek gülü alamayanlar var lütfen ama tek bir tane Gül alsın diye dua ediyorum mesela ben

Bende yattığı zaman işlerimi halledeyim diyorum sonra da kızıyorum kendime yatıp dinlensene sen neden iş iş koşturup duruyorsun diyorum bizim kız babacıydı onda da durmuyor artık neden bilmiyorum. Mutfağa geçiyorum kafa dinleyeyimm yemek yapayım diye müzik filan açıyorum şarkı söylüyorum hop arkamdan geliyorlar onlar oturup beni izliyorlar ben iş yapıyorum

Canim benim bebegimdr öyledir. Tek çare battaniyede sallamak. Kollarimiz kopuyor ama baska çare yok. Yokss cok ağlıyor durmuyor. Karnina havlu ısıt koy battaniyede salla sakinler biraz
Buna alismasini hic istemedigim icin hic denemedim denemekte istemiyorum

Canım hemşire bana o sesi duysanda duymasanda gazını çıkart demişti demekki her seferinde öyle yüksek sesli gaz çıkarmayabiliyorlar

Bizde bu saat oldu uyumadık Hayır bebekler küçükken gecesini gündüzünü bilmez diyorlar da bu gaz nereden biliyor gece olduğunu kolik gibi sürekli ağlamıyor çok şükür ama mızmız ve uyumuyor kucakta beşikte memede her yöntemi deniyorum yok uyumuyor

Bende bel ağrısı var bazen ayağıma uyuşma yapıyor

Ooff bizim kolikligimiz artik yerini 7 24 aglamaya birakti artik dayanamiyorum her gun ciyak ciyak aglama sesinden basim catliyo buyudukce duzelecek diyorum her gecen gun yeni yeni huylar cikariyo
Bende sanırım bir kulak doktoruna görünmem gerek

cesaretine hayranim dorusu
Çok yorucu oluyor uykusuzluk hem yorgunlk benim oglum 19 aylk kizim 42 gunluk cok yoruluyorum.bende ikisini Beraber buyuturum bi daha da cocuk yapmam diye yaptim, ama uykusuzluk zorluyor insani ustelik oglum kucak istiyor kucagimda oturmak istiyor alamiyorum cok uzuluyorum cunku kizim surekli kucagimda one first vermiyor. Bence enaz 3 yaş olmali aralarnda
B bluecat1111

Bizde geç yatıyoruz fön sesi dinlemekten kafam şişiyor benim uykum geliyor sonra 4-5 gibi kalkıyor 1saat kadar oturuyoruz. Bu gece yine kalktı altını değiştirdim emzirdim Sonra tekrar istiyor mu diye meme verdim bütün emdiğini kustu ikimizde battık üzerini değiştirdim derken gürültülü bir kaka yaptı hop başa sardık alt değiştir burnunu aç emzir gaz çıkarma derken 6yı geçiyordu çok yorgunum her yanım ağrıyor. Bu kız hem çok fena Hemde çok tatlı çok gülüyor ve etrafı anlıyormuş gibi izliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…