2020 Şubat Anneleri

Bebeği nasıl tek kendimiz yapmadıysak bakımını da tek başına üstlenmeyin kızlar. Herkes işden geliyor, herkes yorgun, herkes zorlanıyor bahaneler bunlar olmasın. Alıştırın babaları onlarda üstlensin bakımı yoksa insan nefes alamaz ya

Kızlar doğum yardımı parası hala yatmadı. 2 ay oldu bebiş doğalı e devlette hala ödeme aşamasında görünüyor. Sizin ne zaman yattı? Ve nereye ödeniyor pttye mi?
Doğum ve süt parası içim nereye başvuruyoruz, bir de benim 2. Doğum,2018 de doğum yapmıştım. ilkini de almamıştım ikisini verirler mi acaba
Canim lohusa serbeti ve bozayi dene
Bozayı denememiştim bir de onu deniyim
Kaç günlük minik kuzu bir de günde kaç kez kaç cc veriyorsun? Çok soru sordum ama sanırım ben de kendimi bu fikre alıştırdım. Aslında çok daha zoru ve kötüsüyle imtihan olmuş biriyim ama şu virüse takıldım kastım kendimi sanırım, ondan çok duygusaldım
Tahin helvası yiyorum sürekli, fıçı gibi oldum yemekten ama bozayı denicem içmedim hiç. Malt içeceği ve Humana içiyorım bir de bol bol dereotu yiyorm
Şimdii işe mi başlayacaksın Allah adaletli ve halden anlayan yönetici versin herkese. Ben devley memuruyum ama özelde çalışsam gözümün yaşına bakmazlardı muhtemelen
Sağım yaptım ama doğrı düzgün çıkmadı ve daha çok demoralize oldum. Ama lahana yaprağını deneyeceğim, teşekkürler
Mamayı bile hortumu göğsüme bantlayıp öyle veriyorm inşallah çoğalır, çok teşekkürler
Bir tek bozayı içmiyorum yazdıklarından onu da birçok kişi yazmış deneyeceğim sağol
Sizin bebelerde etrafı izlemeye başladımı bizimki bütün evin köşe bucak her yerini biliyodur nerdeyse ama çok tatlı oluyo yaaa
Bizimki de izliypr, hatta zeka kartları aldım tavsiye ederim çok ilgisini çekti

anneler merhaba, 7 gündür kaka yapmıyor. zeytinyağı içirmek ve popoya değirmek bunları denedim. başka ne yapılabilir. malum dr a gidemiyoruz.

boza nohuttan yapılıyor; gaz yapmıyor mu? ben normal yemekte nohut yemiyorum

anneler merhaba, 7 gündür kaka yapmıyor. zeytinyağı içirmek ve popoya değirmek bunları denedim. başka ne yapılabilir. malum dr a gidemiyoruz.
Bizde de aynı sorun vardı, 5-7 günü buluyordu. Doktor fitil verdi ama bizimki hep çıkardı kullanamadık. Arkadaşım beyaz sabundan fitil yapıp koyuyormuş ve işe yarıyormuş gruptan bi arkadaş kovanın içine ılık su koyup bebeği beline kadar soktuğunda yapmıştı inşallah en kısa zamanda yapar, yavru kıvrandıkça insan çok üzülüyor

Siz başladınız mı idari izin mi kullanıyorsunuz. ?Yıllık iznimi kullanacağım sonra ücretsiz izne ayrılacağım. İdari izin kullanamayacağım. Görev yerim Ankara ben Erzurumdayım.

Kızlar bütün mağazalar kapandı online hizmet verenlerde artık veremiyor diğerleri de acayip zam yapmış . Bu süreç uzarsa kıyafet işi sıkıntıya girebilir. Ben kıza abisininkileri de giydiriyorum oğlanda evdekilerle idare edecek bir yere çıktığımız yok zaten.

Canım sadece anne sütü ile mi besleniyorsunuz? Benim oğlumda anne sütü ile besleniyor ve doktoru asm doktoru hemşireler 10 güne kadar yapmamasının eğer karnı sert değilse huzursuzluğu yoksa normal olduğunu söylediler.Benimkide haftada bir toplu yapıyordu. Bu hafta yapmadı bugün 11. Gündü bugün yaptı. Ben bacaklarını karnına doğru ittirip çekiyorum. Bisiklet çevirir gibi yapıyorum. Karnına masaj ve banyo

Sadece anne sutuyle besleniyosa 10 gune kadar normal. Sicak su dolu kovanin icine karnina kadar koyup icerisinde bacak hareketi yaptirin ve karnina suyla masaj yapin o da rahatlatiyo bir de kac gunluk bebeginiz ?

Kız şimdi uyudu çok şükür. Eşim salonda yatacak virüsten dolayı ,annem oğlanın yanında bende kızımla bu denklemi bozacak kişi Deniz gece uyanınca annemi istemicek. Baba diye ağlayacak Bende Deniz ve annemi benim odaya transfer edeceğim en azından uyanınca beni görecek. Annelik kutsal çocuk, sahibi olmak çok güzel ,çocuklarda çok tatlı ama kimseye çocuk yap asla demem

Kızlar 2. Ay aşılarını yaptıran var mı ? Ne gibi sonuçları oldu ateş huysuzluk filan oldu mu?
annemin yanına gidecektim ama giriş çıkışlar yasakmış artık galiba tek başıma idare edebilir miyim ?

Biz yaptırdık. Hiç problem yaşamadık ateşi 37lerdeydi. Yine de şurup verdim gece huysuzlanma da olmadı çok şükür inşallah sizin de öyle olur

Merhaba benim bebeğim 12 Şubat doğumlu. Saçları dökülmeye başladı. Tam orta kısmı döküldü. Yanları kaldı. Normal mi? Ayruca yarın kalça ultrasonu var. Coronadan dolayı götürmek istemiyorum. Kaçıncı ayına kadar çekiliyor bilgisi olan var mı?

Biz yaptırdık. Hiç problem yaşamadık ateşi 37lerdeydi. Yine de şurup verdim gece huysuzlanma da olmadı çok şükür inşallah sizin de öyle olur
İnşallah annem filan aşıdan önce biraz şurup ver dedi. Siz önceden mi verdiniz sonradan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…