2020 Şubat Anneleri

Kızlar hangi akla hizmet bilmiyorum ama yazın tekrar hamile kalıp kardeşler arasında 12-13 ay olsun birlikte büyüsünler düşüncelerine kapılıyorum dezavantajları çok mu fazlaa?
Ben 19 aylıkken hamile kaldım 5 ay bulantım oldu ilk aylar yataktan çıkamadım. Oğlumu 21 aylıkken sütten kestim çocuk da bende çok yıprandık ilgilenemedim konuşması gelişimi geriledi. Abur cubura alıştı. Kreşe verdim soğukta hasta oldu. büyüğün hakkına girdim gibi hissediyorum bana o kadar çok konuda ihtiyacı var ki annem yanımda olduğu halde ya öteliyorum yada küçüğü seçmek zorunda kalıyorum Buda vicdanım da hep bir sızı. Ben tavsiye etmiyorum

Bende kendime birşey alacaktım koca bir şekilde harcattı. Daha doğum hediyesi bile almadı galiba da almıcak
Bana da almadı ne kayınvalidemler ne de eşim almadı. Doğum yaptığım ilk gün babamlar bana bilezik kızıma künye taktılar.
insan gene de küçük de olsa bişey bekliyor ne bileyim
Yaramı deştin bak

En büyük korkum ve çekincemdi ne bileyim yaşlar yakın olursa kıslançlık olmaz aralarında diye düşünmüştüm ama.. Bu kuzumunda hakkına girmeyi hiç istemem

Bana da almadı ne kayınvalidemler ne de eşim almadı. Doğum yaptığım ilk gün babamlar bana bilezik kızıma künye taktılar.
Yaramı deştin bak
Aynen ya ani doğum oldu benim hadi neyse dedimde insan sonradan ufak bi hediye almaz mı? Çiçek bile olurdu

Kızlar hangi akla hizmet bilmiyorum ama yazın tekrar hamile kalıp kardeşler arasında 12-13 ay olsun birlikte büyüsünler düşüncelerine kapılıyorum dezavantajları çok mu fazlaa?
Ben de çok isterim ama ikisinin bakımını üstlenemem. Bakıcı da istemem. Annem bize taşınacaksa olur

En büyük korkum ve çekincemdi ne bileyim yaşlar yakın olursa kıslançlık olmaz aralarında diye düşünmüştüm ama.. Bu kuzumunda hakkına girmeyi hiç istemem
maşallh ne cesaret canım 1. Stresi geçsin bence hamilelik doğum doğdu büyüyo yedi içti gaz maz oo valla bunun yorgunluğu benden bi 5 yıl çıkmaz gibi,
Bende bi ara düşündüm ama burda 2 çocukla zorlananları görnce hemen sildim ı düşünceyi
Bakıcak biri varsa güvencen ona bişey diyemem

Sizin bebelerde etrafı izlemeye başladımı bizimki bütün evin köşe bucak her yerini biliyodur nerdeyse ama çok tatlı oluyo yaaa

Vala aglama sesinden bende bikmis vaziyetteyim kafam sisiyo ya allah yardimcimiz olsun cnm
Allahtan suan esim evde de yardimci oluyo ama bazen gercekten evden kacma noktasina geliyorum kipkirmizi yapiyo kendini nefesi kesiliyo odum kopuyo bir sey olacak diye bir yandan da asiri sinir olmaya basladim Allahimm nolur bitsin bu zor gunler zaman cabuk gecsinn

Bunları bir deneyin isterseniz. Özellikle slinge koyup plates topunda hafif zıplamak çok rahatlatıyor benim tek çarem o oldu.

Aynen ya ani doğum oldu benim hadi neyse dedimde insan sonradan ufak bi hediye almaz mı? Çiçek bile olurdu
Benimde ani ve erken oldu ama 2 ay oldu doğum yapalı hala kabul edebilirim yani benim kaynanam bi takım bile almadı

Sizin bebelerde etrafı izlemeye başladımı bizimki bütün evin köşe bucak her yerini biliyodur nerdeyse ama çok tatlı oluyo yaaa
Aynen biz ağladığı zaman evi turluyoruz geçen banyoya girdik şaşırdı ilk defa görüyo napsınmesela misafir odasını hiç görmedi çünkü soğukk

Yaramı deştin bak
Bizim kocanın tarafında da hediye almıyorlar geline. çoğu arkadaşıma aldılar . Oğlanda almıştı eşim kızda pek oralı değil. Normalde hediye alır cömert bir adamdı. Bu sene kadınlar gününde tek bir Gül almış garipsedim buket almamış ilk defa .çıtayı iyice düşürdün diye takıldım bu olaylardan sonra hiç almayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…