2020 Şubat Anneleri

Bende bağdaş kurarak emziriyom çokluk
Bazen bebeği ayağımda sallıyorum
Benim baldırlarımda uyuşma oluyo arka tarafa doğru banada çekiliyo gibi oluyo bende bilmiyorum neden

Benim oğlumda 19.30 da bi başlıyo 23.00 23.30 a kadar her gün aynı ama öyle ağlaması yok ne emiyo ne uyuyo bi kucakta bi ayağımda bi beşikte mız mız vakit geçiriyoz böyle olunca da kolik oluyomu şuan yeni daldı her tarafım uyuşmuş durumda

Ben bozayi oldum olasi cok severim

Yiyebilen icin guzel bir sey

Eklentiler

• Screenshot_20200327-205836478_1.jpg
    136,9 KB · Görüntüleme: 35
tabi derecesi hafifledi ama yinede aglardi saatlerce 8 Ayliga kadar canim, yediklerine dikkat ediyomusun
Ediyorum canim ya gaz yapan seylerden uzak duruyorum ama anlamadm derdini agladikdan sonra yorulunca 1 saat uyudu sonrasi gene husran birde kizimin gozu akiyor ve artik kizardi her tarafi gun gectikcede kotuluyor yarin artik mecburen goz doktoruna goturcem ya baska carem kalmadi belki de o yuzden huzursuz cani yaniyor

Bende bağdaş kurarak emziriyom çokluk
Bazen bebeği ayağımda sallıyorum
Benim baldırlarımda uyuşma oluyo arka tarafa doğru banada çekiliyo gibi oluyo bende bilmiyorum neden
Kemik ağrısı gibi bende anlamadım ya geçmiyoda ayaktaykende çekiliyo lohusayken hiç dikkt etmedim kendime ondan mı diyorum hastaneden bile terlikle çorapsız çıkmıştım bunalıyodum o zamanlar

Saat 21.00 dan beri uyanık gaz damlası verdim, anason verdim sabah beri sallıyorum yok uyumuyor. çok uykum geldi

yapcak bisey yok canim doktora onumhzdeki hafta goturucez bizde asiya ,normalde bu hafta olucakti ama bu durumun duzelecegi yok mecbur gidicez artik

Kemik ağrısı gibi bende anlamadım ya geçmiyoda ayaktaykende çekiliyo lohusayken hiç dikkt etmedim kendime ondan mı diyorum hastaneden bile terlikle çorapsız çıkmıştım bunalıyodum o zamanlar
Ben dikkat ettiğim halde böyle 7/24 çoraplayım kendimi hep sıcak tuttum bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…