2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
gecmiß olsun canim bende gitcem doktora bakalım ne dicèk..

Kestim canim tahlillerimiz yapıldı kanda ve deri testinde çıkmadı alerji ama kaka tahlilinde çıktı süt alerjisi 1 haftadır kestim tamamen epey bir süre süt yok
kizarikliktan baska belirti varmiydi canjm sizde.. nasil oldu simdi bebek biraz faydasi oldunu canim

Çok şükür daha iyiyim Ama oradaki ağrı devam ediyo masaj yaparken ben de çok ezdim biraz zedelemişim herhalde bir daha başıma gelmez inşallah kimsenin gelmesin ya

Canim kaşıkla çok zor. Bebek biberonu aldiktan sonra, memeyi de almada sıkıntı çıkarmıyorsa bence biberonla ver. Meme reddi yapmıyordur zaten.
Yok ya doktor kafayı yemiş gecenin 4 ünde sağdığım sütü 50 cc artı mama verdim 60 cc doymadı ağladı napim, emzirdim bir de bir saat bunun üzerine bunları kaşıkla versem sabaha kdr takılırdık. Bastım biberonu. Beynim yandı yaa doktora da dicem başlarım kaşığına ay çok sinirliyimmm

Canım bizim doktor Prof olandı , 2 tane Mesut bey var o bölümde , aynı doktordan mı bahsediyoruz acaba
Evet canım profesör mesut okur bizim 7 senelik doktorumuzdu. Hatta hastaneye atandığı gibi ortak bir akraba vasıtasıyla başladık güvendik. Ama resmen haber etmeden gitti yaa pendik medipole baş hekim olmuş aldım haberlerini

Uzamis sariligi olanlar ne durumdasiniz bizde cokta hafif olsa var gecmeye donduk artik
Bizim de aynı canım bence bayağı açıldı rengi ama bugğn yeni doktora başladık doktor kan testi vs yapalım ne olur ne olmaz dedi ben yanaşmadım ilk doktorumuz üzerinde durmamıştı ilk oğlumda da uzun sürmüştü derken öyle geçiştirdim. Şu an bir de açık rengi, bir ara sapsarıydı. Öyle öyle geçiyor

Çok şükür daha iyiyim Ama oradaki ağrı devam ediyo masaj yaparken ben de çok ezdim biraz zedelemişim herhalde bir daha başıma gelmez inşallah kimsenin gelmesin ya
geçmiş olsun inşallah tekrar olmaz
Kaşıkla beslemek yerine parmakla şırınga ile beslemeyi deneseniz. Emzirme hemşireleri öneriyor. Ben kızımı parmakla besleyerek memeye geri döndürdüm. Tabş emzirme hemşiresi söyledi.
Kaşıkla beslemekten daha hızlı biberondan dha yavaş
Bulabiliyorsanız beslenme sondası kullanamanız daha iyi olur
Eds beslenme videoları izlemeyi tavsiye ederim
Login • Instagram
Bu doktor da güzel paylaşımlar yapıyor faydasını gördüm

Uzamis sariligi olanlar ne durumdasiniz bizde cokta hafif olsa var gecmeye donduk artik
Cnm ilk 14 cikmisti 4 hafta önce 9 çıktı.dr sut sariligi dedi.guzel kilo almis o yüzden anne sutune devam günde 4 litre su ve herhangi proteine devam et dedi.bebisin sariligi bu şekilde geçecek dedi.bilubramin seviyesini düşürüyor. Kilo almasaydı mama ve anne sütüyle gececektim dedi.5 aya kadar sürecek sizin dedi.17 çıksaydı sonuç hastanede tedavi diyecektim dedi.sukur ki cikmadi

Cnm bende günde 1 kere biberon veriyorum .ondada dinleneyim diye.babasina verip yatiyorum.2 saat .hemde 3.gunden beri.hic te red etmedi.anne memesine uyumlu ,kolik bebekler için olan biberonla veriyorum.gaz yapmasın diye.disari çıkarken de yanıma alıyorum.benimki bir anda çekiyor kaç kere korkuttu o yüzden böyle care buldum.memedede aynisini yapıyor kuzum .Dr dedim doymuyor.guluyor artık.

Ayyy napcz o zaman ... resmî bey i bende bi araştırayım bakayım

Hangi biberonu kullanıyorsun ?

Geçiyor canım gerçekten büyüme haftasıymış bitince bebegindeki değişimleri göreceksin. Allah güç versin benim belim sakat artık o geçen hafta kucağımda gezdirmekten gezdirdigim halde ağlamaktan sesi düştü düşün. Aşırı gergindim yeter artık diye bile bağırdım el kadar yavruya ☹Inşallah düzene girer bi de ben gece n haftasonu oglumu eşime bırakıp biraz hava almaya çıktım market mesafesi yasak değil. Migrosun içini gezdim 1.5 saat sonra eve geldim çok rahatlamıştım imkanım varsa sende yap yoksa cok bunalırsın hoş eve geldiğimde eşim kendi tırnaklarını kesmiş balkonu yıkamış Bulasigi boşaltmış elinde kahveyle tv izliyordu hiç uyanmamış döne döne sordum hiç mi uyanmadi yooo ben sakince uyuttum diyor Sanki ben bağırarak uyutuyorum.

O çok zor ilk baş bende denemiştim yarışı da ağzından akıyordu üstü başı ağız bezi batıyordu sağ olsun medipoldeki doktor eds yöntemiyle ver dedi de rahayim simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…