2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Anayım ben ana

Allah muhabbetinizi artırsın maşallah ne güzel kaynana gelin diyaloğu

Canım ben 1 haftada geçirmiştim güneşe koyup üstüne sarı tülbent koydum (ışık tedavisi gibi düşün) ve bol bol emzirdim . Güneşte 15 dk bekletiyordum evin içinde

Aynı gün pırtlamaya başkadı akşamı
Ben çok uzun süre beklemişim o zaman iyi gelecek diye yok bizde pırtlama falan. Bizim kızın manuel çalışıyor sanki bağırsakları altını açarken egzersiz yaptırıyorum ancak o şekilde pırtlayabiliyor. Dediğin damlayı deneyeyim bir de

Haklısın aslında bu benim de aklıma geldi canım ama bir yandan da çocuğun doyup doymadığını anlayamıyorum ki. Çok mıy mıy emiyor benimki çok uzun sürüyor ben de diyorum herhalde doymadı az geliyor süt falan. Bazen sert çekiyor lok lok ses geliyor ama çoğu zaman mıy mıy ağzını oynatıyor lok lok ses gelmeyince ben de emin olamıyorum sütün yeterli olup olmadığına

Arkadaşlar elimde fazla bez kaldı. Mecburen saticam. Etrafımda yenidogan da yok ki vereyim.. Sleepy 2 no.
42serli. 7 paket. Hatta ekstra da bir paket var actim ama kullanamıyorum. Onu da verebilirim. Ilgilenen olur insallah

Canim doktorlar kötü ihtimali bertaraf etmek icin direkt biberona hayır diyorlar. O kadar sütü kaşıkla vermek imkansız cidden yaa
Valla ne diyim canım memeni biberon yapar ezer durur dedi, haklı öyle yapıyor göğüs uçlarım gün görmedi bir. Ama böyle de eziyet nasıl başa çıkayım.

Kasikla vermek mumkun degilya iskence olur resmen ise donunce biz mecbur biberonla alacaklar yani kacari yok bu jiberonun
Bence de yaaa vallahi çok zor aha uyandı yine aç, bir göğsüm yara diğerini tüm sabah emzirdim onu da yara yaptı aynen işe dönünce kimse uğraşmaz bizim yerimize

Arkadaşlar elimde fazla bez kaldı. Mecburen saticam. Etrafımda yenidogan da yok ki vereyim.. Sleepy 2 no.
42serli. 7 paket. Hatta ekstra da bir paket var actim ama kullanamıyorum. Onu da verebilirim. Ilgilenen olur insallah
Canım ne çok almışsın, bizde hemen hemen herkes 3 no’ya geçti sayılır sen istersen Aralık / Ocak annelerine falan yaz, aynı şehirde olanlar falan denk gelir. İade/değişim şansın varsa da kullan 1 paket olsa bile. Bakkallar ya da bebek mağazaları belki değişim yapabilirler.

Sorma canım ya.. elimde kaldi diye çıldırcam :) yenidogan olsaydi cevremde, direkt verecektim yani o derece :) yazdim diger gruplara da. Insallah bi dönüş yapan olur

Kızlar kaka yapmaya yarayan probiyotik önerisi olan var mi
Benimki artik etkisini yitirdi
Maflor damla verdi bir halta yaramıyor
Canım ben bıraktım artık ne zaman isterse yapıyor bize de biogaia vermişti hiç işe yaramadı ben de kullanmıyorum artık istediği zamqn yapsın diyor tüm doktorlar

Kızlar bugün 47. Günüm yine hafif kanamam olmış devam edecek mi bilmiyorum ama öyle olan var mı?

Mazerrr sen biberonu günde kaç defa veriyorsun alismasin dedi? Benim de meme uclarimi ağzıyla eziyor bazen. Günde bir kez biberon veriyorum alışmış olabilir mi ya. Aslında vermesem de olur ama babası icirirken dinleniyorum akşam bende. Bir de gün içi kalan sutleri sagıyorum bir kaç kez, bekletmeden akşam veriyorum onu da. Sürekli meme yoruyor insanı çok uzun kalıyor memede, emmesi bitince emzik gibi kullanıyor. Kaka yapacaksa hırsla meme uçlarını ezerek biseyler yapıyor o ara osuruyo falan. En azından akşam bir kez dinlensin diyorum yanıyor artık meme uclarim çünkü.

Anladım canım neyse bugün doktora gösterince anlarız artık siz kalça çıkığına baktırdınız mı
45 günlükken ultrason çektirdik canım aslında doktor cektirmiycekti bi kaç hareket yaptırdı bacaklarını kastı falan emin olmak için çektirelim dedi bi sorun çıkmadı şükür

Çok mu anaç durdun
Bilmem kulağımda kulaklık üstümde eşortman takımı kapsonu da çektim maske de burnumu kadar mezdeke grubunun yüzü gibiydi. Bide bana diyor ki kız arkadaşımın annesine şu fincan takımını alsam basit ucuz mu olur dedim o kadar da değil kız arkadaşın bir kaç sene sonra hayatında olmayacak boşuna para ni harcama koy cebine kendine harca dedim
Oğlan anası oldugumu belli ettim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…