2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kaç haftalık? Bebek arabasinda durmuyor bizimki. Yatağında da yatmıyor düz zeminde yatmiyor ağlıyor hemen. İlla hafif eğik ana kucaginda yatacak. Elektrikli ana kucağı bakiyoruz şimdi ayağımız koptu sallaya sallaya baby Bjorn var bizde. Şimdi koltuk hizasında yukselebilen ve sallanan elektrikli birşey arıyoruz.

Herkese merhaba verem asısı yaptırdınız mı Bugün ıkıncı ayımızı ıkı gün gectık üç aşı olduk . Verem biri . Canı acıyor aglıyor . Yarın uzun yola cıkıcaz sizce yarına geçer mı yarınn akşama .

Geçmiş olsun bende yaşadım cok kötü bi acı zman geçtikçe acı artıyor. Emiyor ama Süt gelmiyordur. Ben elle sagdım pompa ile sagdım Süt gelmedi. Bebek emmeye çalıştı sonra sonra Süt geldi ve ben rahatladım. Bebek sütü cekse sizde rahatlardınız.

Saate bakmadan yorum yaptım inşallah coktan geçmiştir iyileşmişsinizdir.

Ben de bugün çıkardım canım ama kucağımda gezdirdim Havalar iyi iken böyle çıkaracağım Ara ara mutlaka faydası oluyordur temiz havanın bizimki bir de duşu hiç sevmiyor yani banyo yapmayı

Yarın yaptıracagız ama ilk bebegimizden biliyorum kolu baya acıyor. Verem aşısı izi olacak hatta yara oluyo.
İnşallah kolay atlatır

Ya nasıl birlikte duşa girdin su yutmuyor mu? Kendini nasıl yıkadın ? Ay bu banyo işine bende kolay bir yol bulmaya calısıyorum. Birlikte duşu düşündüm bende ama korktum hem su yutar hemde üşütürüm bebeği diye

Bebeklerin tirnaklqrini haftada kaç kere kesiyorsunuz.
Ben 2 kez kesmeme rağmen tırnakları jilet gibi burnu yüzü hep çizik olmuş eldiven takmıyordum takicam artık
Ben kesmedim daha hiç canim, kenar kısmından kaldiriveriyorum,

Sagol canim bide onu deneyeceğim.. mama verecegim bugun ilk defa sariliktan sonra.. mama içen bebekler daha rahat uyuyor sanki..

Ben de bugün çıkardım canım ama kucağımda gezdirdim Havalar iyi iken böyle çıkaracağım Ara ara mutlaka faydası oluyordur temiz havanın bizimki bir de duşu hiç sevmiyor yani banyo yapmayı
Cnm kucağına al dene tentene olsun.benimki göz teması kurunca sesi çıkmıyor.once ayaklarını gövdesini sonra da başını ama göz teması hep olsun.dene bak

Canım bizim doktor Prof olandı , 2 tane Mesut bey var o bölümde , aynı doktordan mı bahsediyoruz acaba

Cnm 4 haftadır bu şekilde yapıyorum.haftada 3 kere banyo yaptırıyorum.1.kuvet i dolduruyorum.2.normal fileyi kullanarak yaptırıyorum.3.beraber dus a giriyoruz.suyun sıcaklığını olcuyorum.kucagima alıyorum.bu arada havlu ve Müslinbezi ust üste koyuyorum yatağın üzerine. Tarak,ve kıyafetlerini hazırlıyorum.dusa giriyorum gülerek göz temasıyla.once ayaklarını sonra gövdesini sonra dik tutuyorum tam gozgoze oluyoruz.hemen tüm vücuduyla saçlarını sampuanliyorum vücudunu ovuyorum.5 dakika surmuyor.hemen hazırladığım yere koyuyorum.bende havlu.hizla suruyorum.vucut losyonu.hemen giydiriyorum.emziriyorum.sakinlesiyor.uyuyor.bu arada kulağını saçlarını iyi kuruluyorum.goz temasi kurmazsam dus ta ağlıyor.cok önemli

Bize dr refluyatagi aldirdi.egikte yatiyor benim ki de.pis pis,ee sesi ne alıştırdım.64 günlük.benim belim de yırtık varda hiç sallamadim...besiginde uyuyor.cor zordu ilk 20 gün sabrettim.yoksa kaynnm da sallamaktan yanaydı.dedim ben rahatsızım Dr tekerlekli sandalyeye mahkum kalırsın demişti.

Kızlar onerebileceginiz bez markasi neler ben primadan memnunum ama kaliteli daha Uygun fiyata var mı acaba
ben bebeland kullaniyorum canim memnunum simdilik sızdirma bir kereyapti sadece mühendisinoglu incelemis önerisiydi deneyim dedim

Reflü yatağı var bende de ama yatmıyor orda da. İlk zamanlar yatıyordu vazgeçti

Canim kaşıkla çok zor. Bebek biberonu aldiktan sonra, memeyi de almada sıkıntı çıkarmıyorsa bence biberonla ver. Meme reddi yapmıyordur zaten.

Yine bir yuz puanlik uzman sorum varbu mamayi yaparken niye suyu kaynatip ikitiyoruz ztn icme suyu paketli su mamaya gerekcrk kdr ısıtıp yapsak olmuyo mu bnm ki kiyamet kopriyo hasirlayana kdr 1 kere yapiorm die de oncedn hazirlayamiyorm
canım mama suyunu önceden hazırla termosa koy cok kolaylik oluyor oyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…