2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
ya ablam da sütünü sür yüzüne geçer dedi. hele bugün full kırmızı uyuyunca geçiyor hafif ben de anlamadım. süt mü yapıyor tenim mi yapıyor sıcak mı yoksa kıyafet mi
Sütle sıcak yapıyor . Kızım emerken her yerini süt yapıyor sıcakta olunca daha kötü oluyor süt sürmeyi bırak bı dene

Canim benim adına çok üzüldüm inan daha yeni bebeginiz oldu, ne boşanması sadece annenden dolayı olmasa gerek. Mutlaka vardır altta yatan bi sorunu, allah kolaylık versin sana ins canim

Benim de kurması gecmisti bi iki gündür yjne kusuyor ama kilo alımı iyi cok sukur su an. Mamadan mi kusuyor desem gece sadece mama veriom emzirmeden gece kusmuyo. Bazen kemikli bazen yedikten 10 15 dk sonra kusuyor. Hem sut hem mama fazla mi geliyo yoksa benim sutteki bir seye alerjisi mi var anlayamadım gitti.

Inşallah canım Beni uyutmamasina raziyim o keyifsiz olunca kalbim sızladı resmen sanırım artık anneyim Yüzüne baktıkça göz yaşlarım pit pit akti .Annemde öyle diyor ateş i olurdu ağlardı büyüyor dedi .Öksürük dune göre azaldı kusma içinde her ihtimale karşı yeni kutu mama açtım daha az kustu. Bide ılık 2 çay kaşığı rezene verdim

Cok ağladiği funlerin sonrasinda uykulari derin oluyor

Ben de sanki unuttum gibi bir de 70 kiloyum su an bu beni utandiriyo ins yanasmaz bi sure daha dicem ama 6 ay oldu

Kizlar benim bebek kel olan az sac da döküldü bereli de çıkarıyor uyurken burda da bazı arkdslarin dr u bereue evde gerek yok deyince.takmaz.olduydum ama annem onların bebisi saçlı senjn kızın kel takalım dedi doğru valla hakli ben bütün bebisler kel sanıyorum. Sümüklendi kizim her gun çekiyorum okyanus suyu sıkıp sizinki de sümüklü mu ve bere takiyonuz mu

Cnm gogus ucu alsana çok rahat edersin.brnim kullandığım avent in .anne kokusunu alabiliyor bebek.benim hayatımı kurtardı çok şükür.ben 3 saatte bir sagiyorum.mastit e cevirmesin.dr duş al ve ov masaj yap dedi.
Canim göğüs ucu kullanırken, başka bi krem falan da kullandım mi ? Benim de 2 gündür çok fena göğsüm emzirirken çok canim yanıyor, haftasonu yasak olunca da çıkamadım bi yere.

Laktamax bitince tekrar devam ediyor musun canim ? Maşallah nazar olmasin senin sütün bol demek ki canim ben de en az 2.5 lt su iciyordumdur, ekstra süt yapıcı çaylar da içmeye çalışyorum, her gün 3 bardak atıyorum derken, yarim litre falan mi canim?

Canim benim kızım da kel:) ilk kızım da böyleydi ama ben çoğunlukla bere takmıyorum, evim çok soğuk değil. Sadece banyo yaptırınca takıyorum.

Kizlar bebegim katılmaktan çatlayacak
Gaz damlasi verdim
Kakasini yaptı karnida aç degil ama susturamiuorum
Surekli memede tutuyorum aglamasin diye
Delircem
İnşallah rahatlar kuzum kıyamam ben ona . Canım benimkide öyle oluyor arada ağız gazını cikarinca rahatlıyor tek .belini yukarı doğru ovala hafif hafif vur omuz da yap daha kolay çıkıyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…