2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
İnşallah rahatlar kuzum kıyamam ben ona . Canım benimkide öyle oluyor arada ağız gazını cikarinca rahatlıyor tek .belini yukarı doğru ovala hafif hafif vur omuz da yap daha kolay çıkıyor .
Ah cnm neler yaptim neler
Olmuyor ondakika sakinleşti yine basladi
Tum gazlari yapti yine de vamm

Benim bebgim her gün aynı saatte aglıyor saat 21.30 da başlar 12 ye kadar daha 40 ı çıkmadı sizce neden böyle yapıyor var mı aranızda bebişi böyle yapan

Ah cnm neler yaptim neler
Olmuyor ondakika sakinleşti yine basladi
Tum gazlari yapti yine de vamm
Benim kide her gün aynı saatte gazını da çıkarsam üstten alttanda kakasını da yapsa doyursamda boş her gece o saate aglar bir sürü dua okurum bana mısın demiyor gına geldi valla

Kızlar soru tek göğüsümü verdim demin yarım saat emdi diğer göğüsü sağmakmı gerekiyor ? Yoksa bi sonraki öğüne mi bırakim ?

Kizlar benim bebek kel olan az sac da döküldü bereli de çıkarıyor uyurken burda da bazı arkdslarin dr u bereue evde gerek yok deyince.takmaz.olduydum ama annem onların bebisi saçlı senjn kızın kel takalım dedi doğru valla hakli ben bütün bebisler kel sanıyorum. Sümüklendi kizim her gun çekiyorum okyanus suyu sıkıp sizinki de sümüklü mu ve bere takiyonuz mu
Hayır bere takmıyorum. Benimki de çok saçlı değil. Sümük de görmedim hiç. Burun temizlemedim henüz birşey göremedim burnunda.

Kızlar iyi akşamlar
Bebeğim tekrar kanlı kustu sabah. Hastanemize gittik araştırma hastanesine sevk verdiler. Bu gece yatış yaptı doktor takip ediliyor😢 Sabah hortum soktular minicik burnuna o ağladı ben ağladım. Keşke çocuklar hiç hasta olmasa😔 Meme ucumdaki yaradan mı başka bir şey mi anlamak için sütümü sağarak veriyorum. Dua edin meleğimin bir şeyi olmasın 🤲🏻

Ben gaz olmaması için hergün kimyon içiyorum sıcak suya katıp bide bebişe damla veriyorum işe yarıyor tabi emdikten sonra gazını çıkarıyorum her seferinde bilginiz olsun belki işe yarar sizdede kimyon tadı kötü ama faydasını gördüm ben

Kızlar iyi akşamlar
Bebeğim tekrar kanlı kustu sabah. Hastanemize gittik araştırma hastanesine sevk verdiler. Bu gece yatış yaptı doktor takip ediliyor😢 Sabah hortum soktular minicik burnuna o ağladı ben ağladım. Keşke çocuklar hiç hasta olmasa😔 Meme ucumdaki yaradan mı başka bir şey mi anlamak için sütümü sağarak veriyorum. Dua edin meleğimin bir şeyi olmasın 🤲🏻
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versinnn bozma morelini sen iyi ol ki bebeğinde iyi olsun 😓

Kızlar iyi akşamlar
Ee demedilermi doktorlar birsey canim

Benim ilk çocugum dada böyle olmuş tu o şimdi Rahatlar lavmandan sonra acaba senim yediğin bişey mi dokundu bende öyle olmuş tu çünkü dikkat et yediklerine canım benim ki full aglamaya devam ediyor

Merhaba.philips avent biberon kullananlar 2.ayda 2 numara biberon ucunumu kullanmalıyiz.hala 1 numarayı kullandigimizi farkettim 43 günluk olduk

X