2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Alın harici hatalı sonuçlar çıkabiliyor cnm. sen alından ölçümü baz al

Hayır zaten 38 altı ateş degil bebekler için. Bizde de var farklı yerlerden farklı sonuç çıkıyor. Internette bir bak yazıyordu şimdi unuttum en doğru ölçü sanırım boyundan yada koltuk altından çıkıyordu.

Kızlar benimkinin de yüzü böyle hep. Geçiyor yine oluyor. 40 ından sonra devam ederse doktor alerjik olabilir dedi işte ama kumaşa ya da bana temas ettiği an oluyor. Sıcaktandır diyorum ben
Aynen canım sıcaktan yada sütün geliyor mu bu bolgelere çenesi çok süt oluyor benim kızın sivilce doldu resmen çene şimdi güneş gelen bir yere koydum çene kafa alın böyle olan yerler hemen sönmüş .

Allah kocana akıl versin birazcık . Bencil insan . Çocuğun olmuş karın iş yapamıyor sen annesine mi takıyorsun . Defolup annesine gitsin biraz . Belki gözü açılır uzak olursa . Anneside daha beter doldurmazsa . Kaynanda diliyle yaptığını diliyle çeksin inşallah ya . Sinir oldum . Benim vicdansız kayınvalidem bile oğluna kızı rahat bırak yemek isteme evi topla diyor . Ben tranva geçirdim resmen bir hafta ablam yanımda kaldı onlar gidince tranva geçirdim tek kalmaktan psikolojim bozuldu eşim desen sürekli iş iş kafasini kaldiramiyor . Bı daha asla çocuk istemiyorum moduna girdim . Sürekli kabus görmeye başladım . Annene kurban olsun kocan annende de iyi sabır var

Dun ve ondan önceki gün bizim bebek de öyleydi hic uyanamadı ayilamadı bir tek öksürük yoktu.
Hatta sut birikti uzun suredir sagmiyordum. Sagdim depoladim. Bugun kendine geldi.. ara ara oluyor galiba böyle..
Gece yine uyanamadı 1 kez beslendi halsiz sabit öyle bakıyor az az kusması devam ediyor uyuyor. Normalde mamanin tadını alınca gözleri açılıyordu içmek istemiyor. Sabah çok ağladım Inş keyfi iştahı yerine gelir artık uyumamasima tüm gün beni yormasina raziyim

Valla canim dogumun ilk zamanlari bu baba adaylarina bir haller oluyor bende ilk zamanlar cok sikinti yasadim farkli konularda cok kavgalar ettik bende bosanmayi bile dusundum cok aglatti beni sutumun azalmasina sebep oldu ama suan toparladik bu gunler gecici kendisinin sana yardimcj olmasini soyle o kosulla yolla anneni kendince hakli sebepleri var her ikinizde haklisiniz umarim toparlarsiniz ama gecici herkez yasiyor boyle seyler

merhabalar arkadaşlar
Aralık annesiyim sizlere birşey danışmak istedim.
bebekler ne zaman gece gündüz farkını öğrenmeye başlıyor. Bu farkı anlamaları için birşey yaptınız mı?
Ben 40 ima kadar esimle oturma odasinda bebegin besigide tum gun odadaydi bir sure icerde yattik 40imdan sonra saat gece 11e kadar icerdeydik 11de yatak odasina tasinip isiklari kapatip oyle yatmaya basladik duzeni oturttuk bir iki mikirdanip uyuyor artik

@lawyerlaw eşin senin hamileliliğinin son döneminden beri böyle saçma sapan davranıyor ah bu erkekler yaa, sadece şu söyleyim sana sen alttan alıp annene çaktırmadan olayı idare ettikçe onlarda annene laf söylemeyi kendilerinde hak buluyorlar, ne anneni ne kendini ezdirme, hiç bir şey yapamaz gitsin kafasını dinlesin hasbam. Allah kv bildiği gibi yapsın, topluca lohusa duasi alıyor kendi bilir. Sakın anneni ezdirme, gidin falan da deme.

O da doğru canım böyle bakmamıştım duruma. Hayırlısıyla bir 40 ı göreydik. 40 olmadan da doktora zırt pırt gitmek istemiyorum. İnş bir şey olmaz
Inşallah canım olmaz hiç birşey
Bir an önce düzene gireriz de rahatlarız insallah once sarılık emzirme kilo diyordum sarılık geçti kilosu arttı simdi uykusuzluk gaz sancisi derken birde yüzündeki alerjileri dert etmeye başladım
Allah büyük sıkıntı vermesin ama birde böyle evde kapalı kalınca hapishane gibi herşey kafamda büyüyor hiç birşey düzene girmeyecek gibi geliyor
Şimdi de bir yaz gelse 6 ayı geçirsek diyorum her dönemin derdi ayrı oluyor halbuki

Kızlar benimkinin de yüzü böyle hep. Geçiyor yine oluyor. 40 ından sonra devam ederse doktor alerjik olabilir dedi işte ama kumaşa ya da bana temas ettiği an oluyor. Sıcaktandır diyorum ben
Kuzum benim neden hep çocuklarda bu olmuş ya daha hayatımda ilk kez görüyorum bunu ben iki oğlum da da hiç bir sivilce olmadı şimdi oğlumun yüzü kupkuru sivilceler var çok üzülüyorum
Benim bebegimin alnında ve yanaklarında var saç içleri geçmiş gibi görünüyor ama şimdi de kepek var gibi

Çok üzüldüm henüz lohusayken bunları yasamana. Benim tavsiyem kavga etme sesini yükseltme sadece hayır de. Hayır gitmeyecek annem. Eğer bosanacaksa gitsin kendi dava açsın, anneni istemiyorsa da evden kendi gitsin. Sen rahatını bozma canım. Erkeklerde girermis lohusa depresyonuna, belki öyledir. Benim yardıma ihtiyacım var lafı uzatmayacagim, şu an kendimi yemek yapacak, çocuğu tek bakacak gibi hissetmiyorum bir daha bu konuyu açma dersin. Kapı da orda memnun olmayan kendi gider. Insan sinirleniyor boylesine

merhabalar arkadaşlar
Aralık annesiyim sizlere birşey danışmak istedim.
bebekler ne zaman gece gündüz farkını öğrenmeye başlıyor. Bu farkı anlamaları için birşey yaptınız mı?
Çok değişken hemen 40 i çıkmadan düzene giren de var benim gibi 48 gün olup hala gecesi gündüzü birbirine karışan da var ben umudumu kestim 6 ayı gözden çıkarttım

Canım annen tek mi kalıyor yanında yoksa ailen mi var benim annem uzakta değil gündüzleri 1 ay hep geldi şimdi de ara ara geliyor akşama hiç kalmadı kendi de rahat olmadığını evini aradığını söyledi hemde akşam eşim ve çocuklarla yalnız kalmış oluyoruz yemeğimizi yapıp giderdi canım annem senin annen il dışından mi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…