2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Sutle kafayı bozanlar kulububende istediği zaman emzirme yontemındeyım coga lsın diye. Zaten göğüsler dolu olunca birini emerken öbürü akıyor. Allahtan gogus kalkanı var. Icıne 15 20 ml dokuluyor. 1 ml dahi ziyan olmasın diye ugrasıyorum. Bazen akınca süt dısarı kalkandan aglayasım geliyor. Ruyamda da
Sutlerimi akmıs bitmiş goruyorum ruyamda nasıl içim acıyor.
Ah canım esin normalde de dik başlı mıdır bilemiyorum. Sen daha iyi tanırsın. Sayet degılse bu gecıcı bır donem. Karsılık lı anlayışlı olmalısınız. Onların hormonları da sahip olmak üzerine calısıyor. Kendını yetersiz ezik hissediyor olabılır. Bunu torpülemesı gerekirdi ama basaramamıs malesef. O yuzden karsılık lı anlayış lazım. Oyle hemen bosanalım demek ne kolay.Allahım huzurunuzu nasıp etsin.K. Validen de rahatladıysa bile bır sekılde bunun hesabını verecek. Allaha havale et. O bilir işini. Eşin sana of demeden yardım edecekse annen gitsin o da huzursuz olmasın. Yoksa da gitmesin tek basına mucadele etmek cok zor cunku. Net ve tatlı dilli ol kelimelerinde.Illa fıkırlerınde netse biraz uzaklassın kafasını o da toparlasın. Cok ileri boyuta tasıyacaksa da kendi bilir. Bak benim esim mesela ablam bende kaldı neredeyse 20 gun. Ablam varken bıseye yardım etmemesine ve ablamı cok sevmesine ragmen h. Sonu ailece basbasa kaldıgımkzda bana sunu soyledı. Basbasa olmak daha ıyı kendımı daha yakın hissediyorum sana ogluma. Evde daha rahatım diyor. Ama gun ıcı sana yardım etmeli biri. Farkındayım cok yoruluyorsun. Bir duzene gırecegız zamanla kafana takma diyor. Kesınlıkle ablamı cok sever. Hanı o bile boyle hissediyor. Bır sorun olmamasına ragmen. Ablam varken yada kendi annesi de dahil ısten gelınce belki 2 defa kucagına yarımsar saat keyfi yerinde iken oglumun alıyor Suan basbasayız ve herseye kosturuyorHayat müşterek. Yapmasa da zaten beynini yerim Ben de insanım cunku
53mus pardn

Anlamadım ki valla bu kdr uykuya sabaha kdr ayaktayım kesin
Dun bizimkini de ayık goremedikSoktaydık. Aksam 7de uyandı aralarda yemek için uyandı yedı yerken deuyudu hep. Gece de 3lük olduk yine

ah canım bilmez miyim... çok haklısın çok. benim de her gün gündemim var illa takacak bir şey buluyorum. halbuki boş da değiliz. gün nasıl bitiyor anlamıyorum. ben hamilelikten önce anksiyete tedavisi görüyordum. ona da ilk çocuğum epilepsi olmuştu o neden olmuştu. atakları çok ağırdı iyileşme sürecine girene kdr çok yıprandık. o bende hasar bıraktı. her şeye takar oldum. elim ayağım uyuşuyordu stresten korkudan. bir kere tedavi oldum anksiyete için geçti sandım tekrarlamıştı hamilelikten önce. ama hamilelikte ilaçları bıraktım iyiydim. ama bebek doğdu şimdi her şeyden nem kapıyorum yine elimde değil. dün kendime takmıştım sabah bebeğin ateşi mi var ona taktım. şimdi baktım kafası konak olmuş hep bebeğin, ensesi ciğer gibi kızarmış sıcaktan olabilir diye geceden kaloriferi kapadım salonun. çocugu çok örtüyorum ondan mı oluyor diye şimdi az örtcem offf hep bir gerginlik yaa

ya ablam da sütünü sür yüzüne geçer dedi. hele bugün full kırmızı uyuyunca geçiyor hafif ben de anlamadım. süt mü yapıyor tenim mi yapıyor sıcak mı yoksa kıyafet mi

ay benim de aynı çok saçlı bebeğim ve bir baktım ki saç dipleri konak olmuş. biz bir de sık yıkıyoruz ona rağmen bir oğlum da yağ bezesi vardı geçmişti. hiç sivilce isilek problemi yaşamadık önceden ben de şaşkınım

ay bilemedim canım nette farklı farklı şeyler yazıyor. bizim çocuk doktoru mesai dışı mesajlara bakmıyor yine en iyi bilgiyi sizden alıyorum bir kaynakta bebekler yetişkinlerden daha soğuk olur demiş, 37ise hemen doktora götürün filan. cihazı da yeni aldım emin olamadım. evde eski tip de var ama onların da pili bitmişti. neyse şu an normal geliyor bana. yüksek ateşi anlamamanın imkanı yok zaten.

Canım ılık bi duş aldırsana, kendine gelir minnak

Canım ılık bi duş aldırsana, kendine gelir minnak
Üşütmüş gibi canım kusması devam ediyor az az öksürük hafif var .bugün yikiycaktim babası evde tırnaklarını kesip kafasını zeytinyağıyla tarayıp güzel bi duş aldircaktik oğluma maalesef kombiden gece su patlamis bi uyandik her yer su evi su basmis evimiz soğuk elektrik ocağiyla ısınıyoruz. Oturup bi köşede zırıl zırıl ağlamak istiyorum sadece

Hayır hayır ne aglıcan, olur öyle aksilikler. Geçmiş olsun varsa kiraz çekirdeği yada sıcak havlu koy karnina, stres yapma böyle böyle büyüyecekler

Cnm benim dr sıcak gelirse üzerini çıkart soy bir daha ölç 10 dakika sonra birdaha aynı ise degismezse ateşi yukseksehemen getiriyorsun dedi.ilk 3 ay hiç ertelemiyorsunuz dedi haberin olsun..

Canım annem 6 saatlik yol var farklı sehirlerdeyiz annem yalnız geldi o da evde kocasını kardeşlerimi bırakıp sırf ben ve bebeğim için geldi. Zaten hamileliğim boyunca yalnız kaldım hep şimdi anneme daha çok ihtiyaç duyuyorum.

Canim benim iki gün oyle gecirdik
Ten sonra dun bütün gece kesik kesik iki kere yarim saat uyudu sadece.. cin gibi simdi de uyumuyor.. bak yarin cingibi ayilacak.. sen de bu arada sütünü sag hazırlık yap kendini üzme.. sonuçta atesi yok, bir hastalığı olsa atesi olurdu.. öksürüğü gecti mi

Cnm benim dr sıcak gelirse üzerini çıkart soy bir daha ölç 10 dakika sonra birdaha aynı ise degismezse ateşi yukseksehemen getiriyorsun dedi.ilk 3 ay hiç ertelemiyorsunuz dedi haberin olsun..
hadi yaa, vallahi canım şu an iyi bir şeyi yok. hepatit b olduk cuma ondan mıdır dedim ama bence çok örtüyoruz ondandı. bizim çocuk zor ısıtıyor kendini iyice örtmezsek uyumuyor diye ayarı kaçırdık herhalde. zaten sabah da baktım biraz örtüsünü açtım hemen normale döndü sıcaklığı. neyse takip edeceğim yine de. bir de haftasonu ya, daha bir geriliyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…