2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Sendn geçiyordur illaki olmz baska bise sikma canini

Geçmiş olsun canım benim seni çok iyü anlıyorum Allah şifa versin umarım mühim bişey degildir endişenlenme

Kızlar gece oglum ilk defa 4 saat uyuyunca bende uyudum ememedigi için göğüslerim tıkandı ateşim var şuan tir tir titriyorum emdirdim zorla ama haka göğsüm vok acıyor ucuda yara zaten
Bolca emzir ve sağ.gögsunu bosalt.ayni sey benimde basima geldi.sabah uyandim gogusler şiş butun vucudum agriyor başim agriyor .gogsum aciyordu.emzirdim sonra sagdim ara ara.ertesi gun anca kendime gelmistim

Geçmiş olsun canım. Neyden kaynaklanabilirmis birşey söylediler mi?

Geçmiş olsun canım. Neyden kaynaklanabilirmis birşey söylediler mi?

Meme ucumda çatlak olduğu için emme sırasında kan emip kusarken kan çıkarabiliyorlarmış en iyi ihtimal budur dedi. Bu yaşta bebekte diğer türlüsü çok nadirdir ama eğer tekrarlanırsa endoskopi yapılacak inşallah meme ucundan kaynaklanıyordur

Canim bence meme ucundan kaynakli bende de olmustu demistim ya gogsum gecince kanli kusmasi da gecti

Kızlar hala çözemedim memeyi ateşim 40 dünden beri doktor antibiyotk verdi henüz etkisi olmadı. Cok kötüyüm sağıyorm süt gelmiyor 20 anca. Bebek emmiyor kızıyor süt gelmedigi için cok yoruldum ateş titreme memem şiş kıpkırmızı
Ilık kompres yapıyorm günde 3-4 kez duş aldım yok yok

Benim ilk çocugum dada böyle olmuş tu o şimdi Rahatlar lavmandan sonra acaba senim yediğin bişey mi dokundu bende öyle olmuş tu çünkü dikkat et yediklerine canım benim ki full aglamaya devam ediyor
Bilmiyorum cnm yaa bugün pizza yedim ikidilim o mu yaptı acaba

İyi aksamlar kizlar bugun banyo yaparken sag gogsumde meme ucumun caprazinda buyuk misket kadar kitle var ama agri sizi yok daha oncede yoktu muhtemelen sut bezesi olustu ablam fazla sutten olur dedi ters emzirme iyi gelirmi acaba baska oneriniz varmi bi kac gunluk bisey bu

Canım bu kadar küçük bebeğe endoskopi olur mu Dr en iyisini bilir ama çok küçük daha çok mu kanlı kuştu öyle

Canım ters emzir öyle olunca geçti benim de çok geçmiş olsun ya

Canım tekrarlamaz inşallah anksiyeten bende de var kaygı bozukluğu dönem dönem ilaç kullanmisligimda var uzun süredir ilaç vs içmiyordum ama şimdi yine sürekli birşeyleri dert ediyorum ve kafamın içindeki düşüncelerle baş edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…