2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Nerdeyse adetliyken yumurtan çatlamış oluyor canım... Adetin kısa mi suruyor bari? 2,5 - 3 gün yani... O zaman bir nebze degerlendirebilirsiniz ama değilse çok zor denk getirmek...acaba sıcaklardan falan mı böyle oldu...
Bilmiyorum ki cnm doktora gittim emziriyor Muş’un dedi evet dedim emzirmeyi kesene kadar adet düzensizliğin olur dedi herhangi bi ilaç falanda vermedi

Çok erkene kaymış seninki de gerçekten ne zaman yumurtladığımı ben de anlamıyorum. 26 günde adet olurken 10. Gün yumurtlama sıvısı geliyordu. Bu ay 24. Gün oldum yumurtlama sıvısı 9.gün geldi ama normalde geldiği den çok daha az geldi acaba yumurtlamadım mı diye düşündüm. Acaba akıntı az olunca yumurtlamadım demek mi oluyor anlamadım
Geçen ay benimde çok az gelmişti yum sıvısı adetten 4 gün önce falan bende bişey anlamadım soğan kürüne başladım inşallah faydasını görrüm

Henüz öğrenen yok sanırım.. Bat a kaç gün var kızlar, benim 9 :)
Yok canım benim de 9 gün var adete olmam inşallah çok korkuyorum tabi Allah bilir hayırlısını versin ama hayırlısıyla olsun inşallah. Dün öylesine test yaptım 10 gün kala imkansız çıkmaz da elimde 25 tane test olunca çerez gibi kullanıyorum :dua::confused:

Benimkine daha çok var ,daha reglimin 4. günündeyim :) muhtemelen herkes öğrenecek sonra ben hamile isem ogrenicem :)) Bat 20 haziran :)

Merhaba kızlar Allah hepinize güzel sağlıklı bir hamilelik nasip etsin benim oldu Doğum şubatı gösteriyor ama ilk hafta belli de olmaz belki ocak ayında bile olabilir hayırlısı bakalımbekleuip göreceğiz
Hayırlı uğurlu olsun canım :) rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)

Merhaba kızlar Allah hepinize güzel sağlıklı bir hamilelik nasip etsin benim oldu Doğum şubatı gösteriyor ama ilk hafta belli de olmaz belki ocak ayında bile olabilir hayırlısı bakalımbekleuip göreceğiz
Hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah. Adete kaç gün kala öğrendin ? Erken belirtilerin var mıydı? Benim 8 günüm var sabah test yaptım çıkmadı erken sanırım daha

X