2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
28.ayinin icinde canim.. gercekten zor yalniz. yani bakim vs icin demiyorum,insanin sosyal hayati kisitli,bi temiz hava almak kafa dagitmak icin yurumek bile sans isi olabiliyor
Evet gerçekten zor ben de çok zorlandığım için tek başıma arayı çok uzattım. Benimki temmuzda 5 yaşayacak o kadar çok kardeş istiyor ki o istedikçe ben strese giriyorum

Evet gerçekten zor ben de çok zorlandığım için tek başıma arayı çok uzattım. Benimki temmuzda 5 yaşayacak o kadar çok kardeş istiyor ki o istedikçe ben strese giriyorum

sende de oyle demek,cocuklar buyudukce kardes istiyor demek ki :) strese girince de etkileniyor vucudumuz :/

Güna
günaydınnn var mı bir belirtisi falan bişeyler çıkan yavaş yavaş? İnşallah bu topikten de ayrılmak zorunda kalmam :110:

Benimde reglinin 5. günü canım 2 gün sonra çalışmaya başlıyorum kısmet artık gerisi inşallah güzel haberler alırız:)

Merhaba cnm ben adet oldum bata daha 12 gün varken .. bugün 3. Günü .. doktora gittim kan verdim pko var sanırım tedaviye başlıcam benim gebelik şimdilik kaldı :KK43:

Çok geçmiş olsun canım Allahım şifa versin hayırlı vakitte gelsin bebişin

Bende de pko var... Oğluma 2 yıl sonra hamile kaldım,şimdi de 11 aydır korunmuyoruz hala gelmedi :) güya araları çok olmasın dedik ama rabbimin hepimizin planı üzerinde planları var :) hayirlisi artık :)
Benim oğlumda 17 aylık Doğumdan sonra hiç korunmadık ama gelmedi hala oysaki oğlum 2. Ayda gelmişti nasip :)

Benim oğlumda 17 aylık Doğumdan sonra hiç korunmadık ama gelmedi hala oysaki oğlum 2. Ayda gelmişti nasip :)
Aynen nasib meselesi biraz da... Ogluma hamile kalana kadar çok umutsuzdum biraz da doktorlar umutsuzluğa sürüklüyorlar aslında... Her ay adet olunca gözlerim siserdi ağlamaktan... Ama tam aşılamaya karar verdiğimiz ay kendiliğinden geldi oğlum... Şimdi ise hiç ümitsizliğe kapılmayın henüz doktora da gitmedim nasibi dünyada varsa gelicektir inşallah:) yeter ki rabbim eli ayağı düzgün,sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasib etsin :)

Adet düzensizliğinden başka bi belirtim Yok canım
Anladım canım Allah şifa versin bir an önce inşallah. Benim adetim düzenliydi her zaman ama korunmayı bırakınca şaşırdı eşim korunuyordu halbuki yanı ilaç falan almıyordum. Normalde 26 günde bir olur. Korunmayı bıraktığım ay 28 günde oldu sonraki ay 26 günde sonraki ay 24 günde oldu. Bu ay da hiç olmaz inşallah ümidim yok ama pek:KK43: bir de korunmayı bıraktım bırakalı sistit oluyorum bir de ondan çekiyorum

Anladım canım Allah şifa versin bir an önce inşallah. Benim adetim düzenliydi her zaman ama korunmayı bırakınca şaşırdı eşim korunuyordu halbuki yanı ilaç falan almıyordum. Normalde 26 günde bir olur. Korunmayı bıraktığım ay 28 günde oldu sonraki ay 26 günde sonraki ay 24 günde oldu. Bu ay da hiç olmaz inşallah ümidim yok ama pek:KK43: bir de korunmayı bıraktım bırakalı sistit oluyorum bir de ondan çekiyorum
Evet aynı durum bende de söz konusu , adetlerim hep düzenliydi ve 28 günde bir olurdum , 4 aydır korunmuyoruz 28-26-26-31 gün oldu adet döngülerim bu 4 ayda. Umarım hepimiz minnoşlara sağlıkla kavuşuruz :emir_bebek:

Sana da geçmiş olsun cnm benimde hep 28-30 arasında değişiyordu son iki aydır 18 günde bir oluyorum inşallah düzelir 2-3 gün erken yada geç olmasını takmıyordum ama 10 günde çok fazla

Sana da geçmiş olsun cnm benimde hep 28-30 arasında değişiyordu son iki aydır 18 günde bir oluyorum inşallah düzelir 2-3 gün erken yada geç olmasını takmıyordum ama 10 günde çok fazla
Nerdeyse adetliyken yumurtan çatlamış oluyor canım... Adetin kısa mi suruyor bari? 2,5 - 3 gün yani... O zaman bir nebze degerlendirebilirsiniz ama değilse çok zor denk getirmek...acaba sıcaklardan falan mı böyle oldu...

Evet aynı durum bende de söz konusu , adetlerim hep düzenliydi ve 28 günde bir olurdum , 4 aydır korunmuyoruz 28-26-26-31 gün oldu adet döngülerim bu 4 ayda. Umarım hepimiz minnoşlara sağlıkla kavuşuruz :emir_bebek:
İnşallah canım sağlıkla bir an önce olur inşallah. Oğluma tek ilişki ile ilk denemede hamile kalmıştım ne sistit ne bişey olmuştum ama bunda inanılmaz sıkıntı yaşıyorum ilişki olmadığı günler hiçbir sıkıntım yok ilişki olduğu günler tutuyor bir sancı. Gerçekten nerdeyse ağlayarak ilişki yaşıyorum böyle gönülsüz olunca da tutmuyor galiba çocuk. Sürekli isteksizim. Ama bebek çok istiyorum. Bir kızım olsa dünyalar benim olur

Çok erkene kaymış seninki de gerçekten ne zaman yumurtladığımı ben de anlamıyorum. 26 günde adet olurken 10. Gün yumurtlama sıvısı geliyordu. Bu ay 24. Gün oldum yumurtlama sıvısı 9.gün geldi ama normalde geldiği den çok daha az geldi acaba yumurtlamadım mı diye düşündüm. Acaba akıntı az olunca yumurtlamadım demek mi oluyor anlamadım

X