2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
bu kadar olur her şeyimiz bire bir ayni canım. Bat 4 haziran, oğlum ilk seferde oldu, ikinci için 5 aydır deniyoruz olmuyor ve oğlum çok istiyor kardeşi olmasını, sürekli soruyor benim neden kardeşim yok olmuyor diye.. Yazdıklarını okuyunca çok şaşırdım, umarım bu ay olur ya... Oğlum kaç yaşında acaba benimki aralık 2013, iki kardeşin arası çok olsun da istemiyorum ama aylar geçiyor
Benim oğlum da temmuz 2013 doğumlu. Dediğin gibi ara gittikçe uzuyor diye de stres oluyorum. Stressiz yaşadığım tek bir ilişki yok ama ne yaparsam yapayım zevk alamıyorum :KK43: kocamı da çok seviyorum stresimin onunla alakası yok. Anlamadım gerçekten. Allah Ramazan hürmetine versin inşallah oğullarımıza birer kardeş :emir_bebek::emir_bebek:

iki arkadaşımın ikinci bebekleri 5 ay sonra,bi tanesinin de denemeye başladıktan bir yıl sonra oldu,kv eşime hamile kalabilmek için üç yıl beklemiş,yaş ilerliyor eski doğurganlığımız azalıyor,vucüt korunmaya alışıyor vs vs. Kısmet arkadaşlar vardır bi hikmeti bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra kafadan bi bir yıl verin kendinize,benim kızım da ilk ayda hemen hamile kalmıştım ama o zaman 25 yaşındaydım şimdi 32 :) neler değişmiştir bu sürede kim bilir.. Durmak yok tam gaz motivasyonla yola devam :)
Belki de yaşla ilgili bilemiyorum ki daha yeni 31 yaşıma girdim. Oğluma 25 yaşında hamile kaldım.

Benim oğlum da temmuz 2013 doğumlu. Dediğin gibi ara gittikçe uzuyor diye de stres oluyorum. Stressiz yaşadığım tek bir ilişki yok ama ne yaparsam yapayım zevk alamıyorum :KK43: kocamı da çok seviyorum stresimin onunla alakası yok. Anlamadım gerçekten. Allah Ramazan hürmetine versin inşallah oğullarımıza birer kardeş :emir_bebek::emir_bebek:
amin inşallah amin, hepimizin duaları kabul olur insallah. Biz gün aşırı deniyoruz, sanırım erken yumurtluyorum ilk kez ovulasyon testi kullandım bu ay, birkaç gün önce çift çizgiyi gördüm o günü değerlendirdik, ama yine de güvenemiyorum devam ediyoruz:) ben de oglumu 25 yaşımda kucağıma aldım simdi 30 um,

amin inşallah amin, hepimizin duaları kabul olur insallah. Biz gün aşırı deniyoruz, sanırım erken yumurtluyorum ilk kez ovulasyon testi kullandım bu ay, birkaç gün önce çift çizgiyi gördüm o günü değerlendirdik, ama yine de güvenemiyorum devam ediyoruz:) ben de oglumu 25 yaşımda kucağıma aldım simdi 30 um,
Peki sende de oluyor mu mecburiyetten ilişkiye giriyor gibi zevk alamama olayı ? Bende mi tuhaflık var acaba

Kızlar benim bat 31 Mayıs dünden beri pas renginde çok az lekelenmelerim var yumurtlama günlerni degerlendirdik tuttu mu dersiniz

genelde yasadigin bir durum degilse insan biraz daha suphelenebiliyor hamilelikten.bana olabilir gbi geldi :)))) ben de ilkinde hic lekelenme vs yasamamistim bu kez tutarsa nolur bakalim.. ben bat tan 6gun erken ogrenmistim testle,az kalmis sen de denersin:)

genelde yasadigin bir durum degilse insan biraz daha suphelenebiliyor hamilelikten.bana olabilir gbi geldi :)))) ben de ilkinde hic lekelenme vs yasamamistim bu kez tutarsa nolur bakalim.. ben bat tan 6gun erken ogrenmistim testle,az kalmis sen de denersin:)
İlk bebeğimde yaşamamıştım cnm bu ilk defa başıma geliyo hadi inşallah :)

İlk bebeğimde yaşamamıştım cnm bu ilk defa başıma geliyo hadi inşallah :)
Sanki olabilir gibi eğer ilişki üzerinden 1 hafta falan geçtiyse yerleşme kanaması oluyor hadi inşallah. Ben de akıntı ne zaman başlıyor diye merak ediyorum. Bu ay bende yumurtlama akıntısı bile çok az oldu bir kere damladı yapışkan kıvamlı bitti. Acaba yumurtlamadımmı diye de korkuyorum alakası var mıdır?

İnşallah canım hep birlikte:)) Sende en güzelini yapmışsın fazla ara vermeden iyi oluyor çok iyi arkadaş oluyorlar:)
biz bi de yurtdisindayiz ve hic akrabamiz yok. annem falan olsaydi daha erken de dusunurdum.ama sartlar yuzunden bu kadar beklemek zorunsa kaldik:) ama dedigin gbi bu da iyi bir yas :)

X