2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Aynen canım bende de aynı korku. Yapısıklık olunca mı agrı olurmus? Ne yapsak gecer bu Yapısıklık acaba, yalnız teşhisi koyduk tedavi ye başlıcaz😂😂

yapışıklık durumu bende daha önce oldu ama şuan durum bu mu bilemiyorum tabi muayene şart :) ama yapışıklık varsa maalesef dışarıdan bir tedavisi ya da önlemi yok dayanamadığın noktada ameliyat ediliyor.

Allah korusun cnm boyle yanma batma gıbı bır agrı mı? Ameliyat kapalı mı acık mı olur acaba

ben kapalı olmuştum ama sen şimdi bunları düşünme o en uç ihtimal. Onun ağrısı dayanılmaz düzeyde oluyor ilişki sırasında regl döneminde üşüttüğünde vs çok ağrı oluyor. Bele vuran keskin ağrılar bazen ani bir bıçak batma hissi bazen iltihaplı bölgenin acıması gibi. Seninki yorgunluk ve üşütmeye bağlı ağrı olma ihtimali yüksek. Ama tabi jinekologun görmesinde fayda var

ben kapalı olmuştum ama sen şimdi bunları düşünme o en uç ihtimal. Onun ağrısı dayanılmaz düzeyde oluyor ilişki sırasında regl döneminde üşüttüğünde vs çok ağrı oluyor. Bele vuran keskin ağrılar bazen ani bir bıçak batma hissi bazen iltihaplı bölgenin acıması gibi. Seninki yorgunluk ve üşütmeye bağlı ağrı olma ihtimali yüksek. Ama tabi jinekologun görmesinde fayda var
Evet canım benım cok büyük bir agrı degıl ara ara sızı gibi giriyor. Sıkıntılı bir doğumum vardı biliyorsun ondan yapısıklık olma ihtimali var. Allah korusun diyelim, gideceğim inş doktora suan cok yogunum 1.sınıfım canlı dersler okula gıdısler ev işi çocuk bakımı valla bazen diyorum dikişler agrımasın da ne yapsın 🙈

Evet canım benım cok büyük bir agrı degıl ara ara sızı gibi giriyor. Sıkıntılı bir doğumum vardı biliyorsun ondan yapısıklık olma ihtimali var. Allah korusun diyelim, gideceğim inş doktora suan cok yogunum 1.sınıfım canlı dersler okula gıdısler ev işi çocuk bakımı valla bazen diyorum dikişler agrımasın da ne yapsın 🙈
Haklısın canım Allah kolaylık versin bende 6 aydır idari izinliydim yarından itibaren evde çalışmaya başlıyorum:KK43:

Haklısın canım Allah kolaylık versin bende 6 aydır idari izinliydim yarından itibaren evde çalışmaya başlıyorum:KK43:
Baya idari izin alabilmişin canm ücretsız miydi maaşlı mıydı iznin. Allahtan benımde eşim evde onların okullar daha acılmadı bakıcı olayına daha başlamadık. Evden nasıl calıscan uyku saatınde mi bırı gelıp bakıcak mı

Baya idari izin alabilmişin canm ücretsız miydi maaşlı mıydı iznin. Allahtan benımde eşim evde onların okullar daha acılmadı bakıcı olayına daha başlamadık. Evden nasıl calıscan uyku saatınde mi bırı gelıp bakıcak mı

ben değil direk banka bana vebalıymışım gibi davrandı ve buda işime geldi:) eşim pandemide çalıştığı için güvenlik açısından evde tuttular bizi. Bizim banka tüm hamileler kronik rahatsızlığı olanlar ve sağlık personeli yakını olanlara idari izin verdi. Maaşımı alıyordum. Şimdi eve ekipman gönderildi evden başlayacağız ama ben zaten part time çalışıyorum 09.00-13.00 arası. Şuan halamız geldi il dışından 3 hafta kadar o bakacak. Sonra kayınvalidem gelicek 4 ay kadarda o bakacak. Sonrası Allah kerim.

Kızlar bundan kullanan var mı kullanışlı oluyor muEki Görüntüle 2696440
şu fotoğrafı sayfada gördümden beri her yerde görmeye başladım. pazar günü özdilek e gittik, ürünü inceledik, sağlamını bulamadık, bir tane kalmış, o da kırıktı, sonra daha mağazadan çıkmadan iki çocukta gördük, anneme geldik, akşamüstü parka götürdüm çocuğu, 3 çocukta gördüm, anneme söyledim, dönerken yolda bir tane daha aynısını görünce isyan ettim, bedava mı dağıtıyorlar yahu dedim, böyle birşey ilk defa oluyor. Artık ben de istiyorum, siz aldınız mı?

şu fotoğrafı sayfada gördümden beri her yerde görmeye başladım. pazar günü özdilek e gittik, ürünü inceledik, sağlamını bulamadık, bir tane kalmış, o da kırıktı, sonra daha mağazadan çıkmadan iki çocukta gördük, anneme geldik, akşamüstü parka götürdüm çocuğu, 3 çocukta gördüm, anneme söyledim, dönerken yolda bir tane daha aynısını görünce isyan ettim, bedava mı dağıtıyorlar yahu dedim, böyle birşey ilk defa oluyor. Artık ben de istiyorum, siz aldınız mı?

Bu pandadan yeğenimde vardı aşırı seviyorlardı, hatta şimdi anneme bırakmışlar kızımı onunla indiriyordu annem aşağıya. Bu Pandemi olmasaydı yürüyüş falan yaparken çok iyi olurdu ama maalesef ne park ne bahçeye çıkmıyoruz 😔 havalar da soğumaya başlıyor. Bi de yeğenim onu gördükçe binmek istiyordu, çıkalım diye tutturuyordu haberiniz olsun 🙈

😂😂 valla benim de aynı bu şekilde herkeste göre göre aklıma düştü. Bi de parkta çocuklarda görünce bizim oğlan çok dikkatli bakıyor gülüyor hevesleniyor. Bebek arabasında da durmak istemiyor kucağa gelmek istiyor. Artık ne bel kaldı ne sırt. Ama hala alamadım bu hafta alacağım sanırım 😍

Bu pandadan yeğenimde vardı aşırı seviyorlardı, hatta şimdi anneme bırakmışlar kızımı onunla indiriyordu annem aşağıya. Bu Pandemi olmasaydı yürüyüş falan yaparken çok iyi olurdu ama maalesef ne park ne bahçeye çıkmıyoruz 😔 havalar da soğumaya başlıyor. Bi de yeğenim onu gördükçe binmek istiyordu, çıkalım diye tutturuyordu haberiniz olsun 🙈
Of bi de işin bu boyutu var değil mi sürekli çıkmak istemek. Onu gördükçe aklına gelmesi😭 biz parkın sakin saatlerini kollayıp 1 saatte olsa çıkıyorduk. Ama şu iki gündür olan olaylardan açıklamalardan sonra ne yapacağız ben de bilmiyorum

wendy wendy doğuma az kalmış maşallah. Rabbim sağlıkla sıhhatle kavuştursun inşaAllah.

wendy wendy doğuma az kalmış maşallah. Rabbim sağlıkla sıhhatle kavuştursun inşaAllah.
Evet canım, ay sonu ya da kasımın ilk günleri gelecek bakalım, of neler bekliyor acaba beni 🙈 doğum stresi ayrı şu covid yüzünden stresim ayrı, hayırlısıyla doğum yapıp bi evime gelseydim modundayım.

Sen nasılsın bebiş nasıl? Emzirme işi biraz düzene girdi mi?

Evet canım, ay sonu ya da kasımın ilk günleri gelecek bakalım, of neler bekliyor acaba beni 🙈 doğum stresi ayrı şu covid yüzünden stresim ayrı, hayırlısıyla doğum yapıp bi evime gelseydim modundayım.

Sen nasılsın bebiş nasıl? Emzirme işi biraz düzene girdi mi?
Hala zorluyor ama o isyan ettiğim güne nazaran hamd olsun. Rabbim en kolay şekilde sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşaAllah. Ve ne gaz sancısı ne meme reddi göstersin. Şöyle rahat huzurlu günler nasip etsin inşaAllah.

Selam kızlar,nasılsınız?
Hazır şu meşhur indirimler başlamışken bi öneriyle geldim. Adeda’nın dikkat güçlendirici setleri varya 2 yaş için olandan aldım gayet güzel. Üç kalın kitap geliyor. Bazıları için henüz erken ama yapabildiklerinden çok keyif aldı. Uzak yakın, büyük küçük, yakın uzak, renkler, şekillerle ilgili güzel etkinlikler,dikkat çekici görseller var. Almayan varsa değerlendirsin derim baya düşmüş fiyatı. Sizden de öneriler gelirse çok sevinirim❤️❤️

X