2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Aynı durumu kuzenim yaşadı kese boş dediler 7 haftalıkken 1 hafta daha bekleyin derim şimdi bebeği kucagında.

İnşallah canım benim stres yapma inşallh bebişin seninledir

Benimde bayramdan sonraya kaldı kese işi vs aklım orda kalıyor ama herşey olacağına varır. Rabbim hayırlı olanı versin herkese inşallah

Kan verdim ben 2 saate çıkar
Hadi bakalım bekliyoruz sonucu:)

Ultrasonla baktı rahim duvarın git gide kalınlaşıyor dedi. Rahimde sıvı varmı diye baktım ve yok bu iyiye işaret dedi. Saglıklı gebelige işaret dedi. İnşallah öyledir kızlar
Ayy hadi gözün aydın Bu arada doğum tarihlerimiz aynı görünüyor bakalım bana ne diyecek bugün :) iyice heyecanlandım

Ay mesaji yazmadan yolladim heyecandan
Vajinal ultrosonda kese gorundu canlar. Kanamam icin progestan verdi.dusuk riski var ama ben guzel gordum iyi yerlesmis merak etme. Aktivitelerini kisma sadece dikkat et dedi. Duserse saglikli degil demektir dedi. Kanama dis gebelige isaret olabiliyor cok sukur dis gebelik degil dedi. Kanama siddetlenir ve agrin cok artarsa doktora basvur dedi. Bayramdan sonra kontrole gel devam ederse gebelik tahlillerini isteriz dedi.

Eklentiler

• 4547CA39-CDF9-43DF-BCA0-706FBAA5A441.jpeg
    20 KB · Görüntüleme: 40
canım benim çooook sevindim inşallah herşey çok güzel devam eder hiç strese girme işini Allah'a bırak ve bol bol dua et :)

Ayy canım o kadar çok sevindim ki hadi gözün aydın İnşallah kanaman da durur da üzerinden bütün stresi atarsın :)

İnşallah canım ben de heyecanla bekliyorum zaman geçmiyor.

Tatlımm A ALEYALEY nerdesin ? Ses et ne yapıyorsun ??
Burdayım şekerim.1 haftadır yatılı misafirim vardı burayı takip edemedim.Sayfalar ne kadar çok ilerlemiş.

Canım bir hafta daha bekle derim ben.Cunku hiç zannetmiyorum kesenin boş olduğunu.Yolk saç gorunduyse bebek oluşumu mutlaka oluyor.Gec dollenmistir 1 hafta geriden gelir.Morelini de bozma 1 hafta daha beklemeden. İçinin dolu gözükmesi ihtimali çok yüksek.Oluyor böyle hatalar döllenmedeki zaman farkından dolayı.

Merhaba arkadaşlar.Yatili misafirlerim vardı o yüzden 4-5 gündür giremedim.Masallah sayımız artmış. Kese gorenler, kalp atışı duyanlar ve yeni gelen taze hamisler hepinize çok sevindim.Hayirli olsun, güzel bir gebelik geçirin ve sağlıklı kucağınıza alın inşallah.Ben bugün eltimi götürdüm hastahaneye, kesesi gözükmemisti.Onun sat 7 temmuz, benim 4 temmuz.Gitmisken ben de göreyim dedim.Aramizda 3 gün olmasına rağmen çok fark vardı.Onun kesede oluşmuş çok şükür.Ama benim 4+4 te gordugum kese kadardı boyutu.Sanirim geç döllenme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…