2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ay mesaji yazmadan yolladim heyecandan :anneadayı:
Vajinal ultrosonda kese gorundu canlar. Kanamam icin progestan verdi.dusuk riski var ama ben guzel gordum iyi yerlesmis merak etme. Aktivitelerini kisma sadece dikkat et dedi. Duserse saglikli degil demektir dedi. Kanama dis gebelige isaret olabiliyor cok sukur dis gebelik degil dedi. Kanama siddetlenir ve agrin cok artarsa doktora basvur dedi. Bayramdan sonra kontrole gel devam ederse gebelik tahlillerini isteriz dedi. :nazar:
Geçmiş olsun, doktor ne güzel anlatmış hemen kurtaj diyenlerin amaci ne acaba,

Geçmiş olsun, doktor ne güzel anlatmış hemen kurtaj diyenlerin amaci ne acaba,
Canim aynen normalde devlete gitmeyi dusunmuyordum. Ama benden once de birini almisti o kadina da cok guzel anlatti her seyi. Kadinin sivisi fazla demisler bir yerde. Ona dedi ki fazla falan degil. Olsa bile en kotu nolur erken gelir. E cocugun saglikli olduktan sonra onemli baska bir sey var ki? Bence yok falan dedi. Bayildim ben adama. Arada bir giderim muhtemelen. Bakalim.. darisi diger hamislerimizin basina insallah :nazar:

Günaydın kızlar bebeğim 5 haftalık bu aralar üst üste şehir dışına çıktık uzak yola. Çok çok az hafif bir kahverengi akıntı gördüm ama çok az ve çok açık renkti sizlerde de oldu mu böyle bir şey. Bir de gün içinde karnım ağrıyor bazen sizin de ağrıyor mu

Merhaba kızlar,
Hayırlı Cumalar herkese.
Kese bende de vajinal muayenede göründü. Kese yanında sıvı birikmesi var birde. Bel, kasık karın ağrısı yaşıyorum. Doktor progestan verdi. Pazartesi kontrolüm var. İnşallah güzel sonuçlar alırım.
canım bilmediğim için soruyorum yanlış anlama, ilk haftalarda bakabiliyorlar mı vajinal, zararlı değil mi biliyor musun acaba? İnşallah bebişide görürsün yakında sıkıca tutunur annesine:KK200:

Günaydın kızlar bebeğim 5 haftalık bu aralar üst üste şehir dışına çıktık uzak yola. Çok çok az hafif bir kahverengi akıntı gördüm ama çok az ve çok açık renkti sizlerde de oldu mu böyle bir şey. Bir de gün içinde karnım ağrıyor bazen sizin de ağrıyor mu
Ben de son üç günün 24 saatini otobüste geçirdim. Dün gece molada çamaşırımda bahsettiğin akıntının aynısını gördüm. Benim de ağrım var ara ara yokluyor. 4+2'yim sata göre. Bugün doktora sorsam iyi olur belki de.

canım bilemedim yanlış yönlerdirmek istemem. Benimde ara sıra kasık ağrılarım oluyor ama giriyor çıkıyor uzun süreli olmuyor. Özellikle sol tarafımda oluyor.. Doktora sorabilirseniz iyi olur:KK200:

Çok yorulunca olabileceğini söylüyorlar akıntıyı emin olmasam da, 4 haftalık hamileyim benim de ara ara karın ağrım oluyor

Özellikle sol kasığımda ağrı oluyor bu arada onu da belirteyim. Gece de sırtım çok ağrıdı

Ben de son üç günün 24 saatini otobüste geçirdim. Dün gece molada çamaşırımda bahsettiğin akıntının aynısını gördüm. Benim de ağrım var ara ara yokluyor. 4+2'yim sata göre. Bugün doktora sorsam iyi olur belki de.
Ben de yola çıkacağım korktum şimdi :KK43: 12’de randevum var doktora sorayım madem gitmişken

Çin takvimine göre ilk gebeliğimde kız gözüküyordu erkek oldu ,bu seferde erkek gözüküyor inşallah kız olur :dua:
Benimde hem çin hem rus takviminde kız gözüküyor ilk bebeğimin kız olmasını çok isterim ama herşeyden önce sağlıklı bir birey olmasını istiyorum:KK16: Birde kan yenilenmesine göre hesap yapıyorlardı onu deneyeceğimm maksat heyecan olsun:halay: Nasip olur inşallah kız bebiş çok tatlı oluyorlar:dondurma:

canım bilmediğim için soruyorum yanlış anlama, ilk haftalarda bakabiliyorlar mı vajinal, zararlı değil mi biliyor musun acaba? İnşallah bebişide görürsün yakında sıkıca tutunur annesine:KK200:
Rica ederim yanlış anlamadım tabii ki. İlk bebeğimde de vajinal bakılmıştı. Bundada baktılar. Bir sorun olsa doktorlar bakmaz herhalde

Canım doktora sorduktan sonra burada bana da yazar mısın söylediklerini off her şeyden korkar oldum

X