2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İnşallah dediğiniz gibi olur sizden de güzel haberler alırız bugün. Başka doktora gitmekle çok iyi yaptınız ne olur ne olmaz. Beklemekten başka çare yok şu an bol bol dua edelim./QUOTE]
Çok teşekkür ederim:dua::dua:
Rabbim çok güzel ve sağlıklı günler görmemizi nasip etsin. Aslında bir an düşündüm hemen aldırıp bayrama kadar toparlanıp alışmaya mı çalışsam diye. Ama içimde hep birşey kalıcak tı gibi geldi. Hayırlısı Allahtan :dua:

Evet bugün başka doktorda randevum var 11 de geliyor doktor siz gelin aradan alıcam dedi. Bakalım ne diyecek. :KK43: hislerim tuhaf çok huzursuzum. Usg uzmanı da bebek göremedi bana da gösterdi kese boştu 17mm. Bugün bebek göreceğimizi düşünmüyorum ama en azından kürtaj yerine 1 hafta daha bekleyelim olabiliyor gibi bir yaklaşım bekliyorum doktordan:KK43: buradaki arkadaş yazmış 10 gün sonra 11,5mm kese gelişmediği halde bebek oluşmuş içinde rabbim bana da nasip eder inşAllah.
Aynı durumu kuzenim yaşadı kese boş dediler 7 haftalıkken 1 hafta daha bekleyin derim şimdi bebeği kucagında.

Evet bugün başka doktorda randevum var 11 de geliyor doktor siz gelin aradan alıcam dedi. Bakalım ne diyecek. :KK43: hislerim tuhaf çok huzursuzum. Usg uzmanı da bebek göremedi bana da gösterdi kese boştu 17mm. Bugün bebek göreceğimizi düşünmüyorum ama en azından kürtaj yerine 1 hafta daha bekleyelim olabiliyor gibi bir yaklaşım bekliyorum doktordan:KK43: buradaki arkadaş yazmış 10 gün sonra 11,5mm kese gelişmediği halde bebek oluşmuş içinde rabbim bana da nasip eder inşAllah.
İnşallah canım benim stres yapma inşallh bebişin seninledir❤️

Günaydın,
Herkese hayırlı cumalar. Güzel haberler alsın herkes inş. Bayramdan sonrası randevusu alan biri olarak okuduklarım biraz endişe ettirdi beni açıkcası. Korktuklarımız sadece basit endişeler olarak kalsınlar inş.
Benimde bayramdan sonraya kaldı kese işi vs aklım orda kalıyor ama herşey olacağına varır. Rabbim hayırlı olanı versin herkese inşallah

Kan verdim ben 2 saate çıkar
Hadi bakalım bekliyoruz sonucu:)

Ultrasonla baktı rahim duvarın git gide kalınlaşıyor dedi. Rahimde sıvı varmı diye baktım ve yok bu iyiye işaret dedi. Saglıklı gebelige işaret dedi. İnşallah öyledir kızlar ❤️❤️❤️
Ayy hadi gözün aydın ❤️ Bu arada doğum tarihlerimiz aynı görünüyor bakalım bana ne diyecek bugün :) iyice heyecanlandım :KK6:

Ay mesaji yazmadan yolladim heyecandan :anneadayı:
Vajinal ultrosonda kese gorundu canlar. Kanamam icin progestan verdi.dusuk riski var ama ben guzel gordum iyi yerlesmis merak etme. Aktivitelerini kisma sadece dikkat et dedi. Duserse saglikli degil demektir dedi. Kanama dis gebelige isaret olabiliyor cok sukur dis gebelik degil dedi. Kanama siddetlenir ve agrin cok artarsa doktora basvur dedi. Bayramdan sonra kontrole gel devam ederse gebelik tahlillerini isteriz dedi. :nazar:

Eklentiler

• 4547CA39-CDF9-43DF-BCA0-706FBAA5A441.jpeg
    4547CA39-CDF9-43DF-BCA0-706FBAA5A441.jpeg
    20 KB · Görüntüleme: 40
Vajinal ultrosonda kese gorundu canlar. Kanamam icin progestan verdi.dusuk riski var ama ben guzel gordum iyi yerlesmis merak etme. Aktivitelerini kisma sadece dikkat et dedi. Duserse saglikli degil demektir dedi. Kanama dis gebelige isaret olabiliyor cok sukur dis gebelik degil dedi. Kanama siddetlenir ve agrin cok artarsa doktora basvur dedi. Bayramdan sonra kontrole gel devam ederse gebelik tahlillerini isteriz dedi. :nazar:
canım benim çooook sevindim inşallah herşey çok güzel devam eder hiç strese girme işini Allah'a bırak ve bol bol dua et :)

Ayy canım o kadar çok sevindim ki hadi gözün aydın ❤️ İnşallah kanaman da durur da üzerinden bütün stresi atarsın :)

Insallah yaaa
O kadar mutlu oldum ki anlatamam. Doktor bu arada cok nazik bir beyfendiydi. Ilimli olumlu bir tipti bahcelievler devlet hastanesine yolu dusen olursa tavsiye edebilirim. Kapida konusmalar da gayet olumluydu.
Darisi sizin guzel haberlerinize insallah
İnşallah canım ben de heyecanla bekliyorum zaman geçmiyor.

Tatlımm A ALEYALEY nerdesin ? Ses et ne yapıyorsun ??
Burdayım şekerim.1 haftadır yatılı misafirim vardı burayı takip edemedim.Sayfalar ne kadar çok ilerlemiş.

kızlar :KK43: usg uzmanı da bebeği görmedi boş kese dedi. Kese 6 hafta ile uyumlu dedi. Yarın sabah 9 da aç gel alalım dedi. Beklesek oluşmaz mı dedim. Olsa görülürdü vajinal bakıldı dedi. Kendim düşmesini beklesem dedim parça kalabilir dedi. Çok kararsızım cevaplarınızı okudum hepinizden Allah razı olsun. Nasipten öte herşey boş:KK43:(
Canım bir hafta daha bekle derim ben.Cunku hiç zannetmiyorum kesenin boş olduğunu.Yolk saç gorunduyse bebek oluşumu mutlaka oluyor.Gec dollenmistir 1 hafta geriden gelir.Morelini de bozma 1 hafta daha beklemeden. İçinin dolu gözükmesi ihtimali çok yüksek.Oluyor böyle hatalar döllenmedeki zaman farkından dolayı.

Merhaba arkadaşlar.Yatili misafirlerim vardı o yüzden 4-5 gündür giremedim.Masallah sayımız artmış. Kese gorenler, kalp atışı duyanlar ve yeni gelen taze hamisler hepinize çok sevindim.Hayirli olsun, güzel bir gebelik geçirin ve sağlıklı kucağınıza alın inşallah.Ben bugün eltimi götürdüm hastahaneye, kesesi gözükmemisti.Onun sat 7 temmuz, benim 4 temmuz.Gitmisken ben de göreyim dedim.Aramizda 3 gün olmasına rağmen çok fark vardı.Onun kesede oluşmuş çok şükür.Ama benim 4+4 te gordugum kese kadardı boyutu.Sanirim geç döllenme.

X