2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Rica ederim yanlış anlamadım tabii ki. İlk bebeğimde de vajinal bakılmıştı. Bundada baktılar. Bir sorun olsa doktorlar bakmaz herhalde
Haklısın canım duruma göre hareket ediyorlar büyük ihtimalle birkaç kez duymuştumda sakıncalı diye:KK16: Teşekkür ederim cevap için:KK16:

canım bilmediğim için soruyorum yanlış anlama, ilk haftalarda bakabiliyorlar mı vajinal, zararlı değil mi biliyor musun acaba? İnşallah bebişide görürsün yakında sıkıca tutunur annesine:KK200:
Canim ben de oyle duymustum bana da bugun vajinal bakildi. Hatta vajinal diyince ben de vajinal mi dedim. Dr dedi ki kanaman var dis gebelik olup olmadigi bu sekilde anlasilir dedi. Ayrica bu bebege zarar veren bir sey degil. Olsa yapmayiz degil mi dedi :) sonra rahatladim ben de.

Ben de yola çıkacağım korktum şimdi :KK43: 12’de randevum var doktora sorayım madem gitmişken
Ben eve gelip dinlenince biraz daha iyi oldum. Risk yoksa 9. ayda da fıldır fıldır geziyor millet. Umarım bi sey olmaz. Kötüyü çağırmayalım. Allah'a emanet artık.

Ben eve gelip dinlenince biraz daha iyi oldum. Risk yoksa 9. ayda da fıldır fıldır geziyor millet. Umarım bi sey olmaz. Kötüyü çağırmayalım. Allah'a emanet artık.
İnşallah riskli bir durum yoktur.. Allah sağlık versin bize ve bebeklerimize :)

Günaydın kızlar bebeğim 5 haftalık bu aralar üst üste şehir dışına çıktık uzak yola. Çok çok az hafif bir kahverengi akıntı gördüm ama çok az ve çok açık renkti sizlerde de oldu mu böyle bir şey. Bir de gün içinde karnım ağrıyor bazen sizin de ağrıyor mu

Karin agrisi ara sira banada giriyor cnm normal

canım bilmediğim için soruyorum yanlış anlama, ilk haftalarda bakabiliyorlar mı vajinal, zararlı değil mi biliyor musun acaba? İnşallah bebişide görürsün yakında sıkıca tutunur annesine:KK200:
benim oğlumun da kalp atışını vajinal duymuştuk ilk:KK51:....sorun olmuyor merak etmeyin yoksa gebelikte ilişki hep yasak olurdu:KK48:

bayram sonunda ultrasonla bakalım bir daha kan testi yaptırman şart değil dedi. öyle mi yapayım sizce?
Canim ben de acemiyim :) muhtemelen oyledir ama. Zaten belli seviyelere ulasinca beta hcg artik yukselmiyormus da. Hep ultrosonla bakiliyormus. Senin bebis o zamana ztn yeterince buyur allahin izniyle. Gerek kalmaz kana. Bana simdi vermedi mesela.

Canim ben de acemiyim :) muhtemelen oyledir ama. Zaten belli seviyelere ulasinca beta hcg artik yukselmiyormus da. Hep ultrosonla bakiliyormus. Senin bebis o zamana ztn yeterince buyur allahin izniyle. Gerek kalmaz kana. Bana simdi vermedi mesela.
verip de strese girmeyim diyorum ben de bayramdan sonra giderim inşallah.

Merhaba hanımlar herkesin gebeliği hayırlı olsun. Üzgün bir anne mesajı bu yeterince korunamamisiz ki bugün hamile olduğumu öğrendim. 18 aylık ikizlerim var hiç kimselere söylemeden sessiz sedasız doğurmak lazım galiba insanların acıyarak bakmasını laf söylemesini istemiyorum var mı benim gibi mutsuz aranizda
Allah bagislasin cocuklarini baskalarin laf soylemeye ne hakki varmis benimde 8 aylik bi kizim var yine hamileyim istemiyordum tabi ama oldu bi kere ama bunu elestirmek kimsenin haddine degil dun ozel doktorda randevum vardi 8 aylik bebegimin var deyince yazik dedi karnindakine de bebegine de deyince ben memnunum kimseyi ilgilendirmez dedim Allah buyuktur canim Allah nasip etmisse o gucu o Sabri da verir:KK200:

canımmmm 57ydi 2 gün önce 163olmuş çok şükür A April wind
Maşşallah kız güzel güzel artıyor:)
Canim ben de oyle duymustum bana da bugun vajinal bakildi. Hatta vajinal diyince ben de vajinal mi dedim. Dr dedi ki kanaman var dis gebelik olup olmadigi bu sekilde anlasilir dedi. Ayrica bu bebege zarar veren bir sey degil. Olsa yapmayiz degil mi dedi :) sonra rahatladim ben de.
İlk olunca bilemedim okuduklarımdan aklımda öyle kalmış demek ki :)
benim oğlumun da kalp atışını vajinal duymuştuk ilk:KK51:....sorun olmuyor merak etmeyin yoksa gebelikte ilişki hep yasak olurdu:KK48:
Doğru valla hiç o yönden düşünmemiştim:KK45:

X