2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yok ya kim takacak o kadar zaten tüm çocuklarımı hep kendim büyüttüm hicbir zaman bir şeye yardım edenim olmaz o yüzden kalp krizi geçirecek kadar kimsenin umuru olduğumu sanmam aslında zor gibi gorunsede en iyisi de bu galiba kimseye eyvallahım yok gerekirse bakışımla bile sustururum herkes kendi çocuğuna baksın dediğim anda iş biter Allah ın verdiğin e kimseye laf söyletmeme kararı aldım. Ve düşün beşinci bu

İdolümsün :KK19:

Kızlar doktorum alttan da baktı kalp atışı alamıyorum kesenin şekilde bozulmuş gibi. birde usg uzmanı baksın oda alamazsa konuşup yarın sabah aç gelirsin kürtaj yaparız dedi. Çok üzülüyorum bu ikinci kürtajım olucak Allahım bir mucize olsun lütfen :dua:
İnternette araştırdım ikinci kürtaj riskli bir daha bebek sahibi olamamaya kadar gider diyor. Ev düşük yapmayı mı bekliycem:KK43:(
İnş doktorun yanılıyordur ve usg uzmanı güzel haberler verir sana canım

Kızlar doktorum alttan da baktı kalp atışı alamıyorum kesenin şekilde bozulmuş gibi. birde usg uzmanı baksın oda alamazsa konuşup yarın sabah aç gelirsin kürtaj yaparız dedi. Çok üzülüyorum bu ikinci kürtajım olucak Allahım bir mucize olsun lütfen :dua:
İnternette araştırdım ikinci kürtaj riskli bir daha bebek sahibi olamamaya kadar gider diyor. Ev düşük yapmayı mı bekliycem:KK43:(
Bence 7. Haftayı beklemelisin canım

kızlar :KK43: usg uzmanı da bebeği görmedi boş kese dedi. Kese 6 hafta ile uyumlu dedi. Yarın sabah 9 da aç gel alalım dedi. Beklesek oluşmaz mı dedim. Olsa görülürdü vajinal bakıldı dedi. Kendim düşmesini beklesem dedim parça kalabilir dedi. Çok kararsızım cevaplarınızı okudum hepinizden Allah razı olsun. Nasipten öte herşey boş:KK43:(

kızlar :KK43: usg uzmanı da bebeği görmedi boş kese dedi. Kese 6 hafta ile uyumlu dedi. Yarın sabah 9 da aç gel alalım dedi. Beklesek oluşmaz mı dedim. Olsa görülürdü vajinal bakıldı dedi. Kendim düşmesini beklesem dedim parça kalabilir dedi. Çok kararsızım cevaplarınızı okudum hepinizden Allah razı olsun. Nasipten öte herşey boş:KK43:(
Canım ben olsam başka bir doktora daha görünürdüm.. Ha diyip ani karar verme bence.

kızlar sakinleşmeye ihtiyacım var yarın 3.kez beta hcg değerime bakılacak
İlkinde 24.50
İkincisi 57.80
Üçüncü yarın ve sat 17 temmuzdu sizce degerler normal mi çok mu düşük. Progestan kullanıyorum altüst etti beni.

İlkinde 24.50
İkincisi 57.80
Üçüncü yarın ve sat 17 temmuzdu sizce degerler normal mi çok mu düşük. Progestan kullanıyorum altüst etti beni.
geç döllenme olabilir kuzum doktorunun ne dediği önemli. Değerin önemi yok önemli olan 2 katı artması boşuna stres yapma lütfen:KK200:

İlkinde 24.50
İkincisi 57.80
Önemli olan artış miktarı, kaç gün arayla yaptırdınız iki testi ? Bence hiç sorun yok rahat olun :)

X