2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sagol canim amin insallah.. 1 hafta sonraya randevum var canim.. braz arastrma yaptm da ne bilim kafam karisti riskli bi deger mi ya bilemedm
İkiz gebeliklerde yüksek değer çıkabiliyor. Hemen kötü düşünme belkide bi ihtimal ikizdirler :)

İkiz gebeliklerde yüksek değer çıkabiliyor. Hemen kötü düşünme belkide bi ihtimal ikizdirler :)
Ilk olunca insan bilmedgnden bole panik oluyo :KK70: kafam rahatladi biraz herkes iyi dedi canm sagol tskkr edrm.. evet ikiz fln muhabbeti de oldu cok yuksekse dye ama sanrm ikizler 15bin fln oluyomus

Kızlar son adet tarihim 26 haziran
Son adet tarihimden itibaren 28. Gün yani 24 temmuzda kan testi yaptırdım 91.40 çıktı (bu test için kanı saat 14.10 gibi aldılar)
Son adet tarihimden itibaren 30. Gün yani dün 26 temmuzda tekrar kan verdim saat 11.30 gibi aldılar kanı 164. 20 çıktı sonuç

Nasıl sizce 2 katı artmamış ama saat farkı var. fark eder mi?

Kızlar son adet tarihim 26 haziran
Son adet tarihimden itibaren 28. Gün yani 24 temmuzda kan testi yaptırdım 91.40 çıktı (bu test için kanı saat 14.10 gibi aldılar)
Son adet tarihimden itibaren 30. Gün yani dün 26 temmuzda tekrar kan verdim saat 11.30 gibi aldılar kanı 164. 20 çıktı sonuç

Nasıl sizce 2 katı artmamış ama saat farkı var. fark eder mi?
Bence gayet iyi. Sağlıkla al inşaAllah.

Kızlar daha öncede buraya yazmıştım. 10 aylık bebeğim var ve daha regl olmadım diye.
8 gün gecikmem var ve ben hala regl olmadım.
Test yapmaya korkuyorum hiç hazır değilim. :KK43:

Selam aleyküm arakadaşlar fazla giremiyorum haymileler maşallah baya çoğalmış inşallah devamı gelir bebislerle dopdolu bir topik olur benim normalde adet günüm bu ama çok geç yumurtlama olduğu için ona göre hesapladigim için 9 gun var yumurtlama gününü test filan yapmadım yumurta aki akintidan yola cikiyorum burda okuyunca heveslfnip yapmak istiyorum sonra kendimi frenliyorum allah nasip ederse 4 ağustos kızımın doğum günü ikisini dolduruyor o zamana kadar test yapmak istiyorum hayırlısı olsun inşallah

Selam aleyküm arakadaşlar fazla giremiyorum hamilelerle maşallah baya çoğalmış inşallah devamı gelir bebislerle dopdolu bir topik olur benim normalde adet günüm bu gun ama çok geç yumurtlama olduğu için ona göre hesapladigim için 9 gun var yumurtlama gününü test filan yapmadım yumurta aki akintidan yola cikiyorum burda okuyunca heveslfnip yapmak istiyorum sonra kendimi frenliyorum allah nasip ederse 4 ağustos kızımın doğum günü ikisini dolduruyor o zamana kadar test yapmak istiyorum hayırlısı olsun inşallah

Mrb hanimlar. Bende dün hamile oldugumu öğrendim. Sat 28 haziran
ins isteyenlerinde bekleyenlerinde gonlune göre olur. İlk çocuğumu da yine bu forumda takip etmiştim. Çok şey öğrendik çok şey paylastik yine paylasalim
Benimde sat 28 haziran canim hayirli ugurlu olsun insallah,:anneadayı::dua:

X