2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canim umitlendrmek gbi olmasn ama sanki cok karanlik belli belrsiz cizgi var gbi ama dha cok erken braz dha gecnce netlesr insallah sen de aramiza katilrsin :anneadayı:
Amin canim. Teste daha belli canim burada beceremedim bile. Yarin tekrar test yapicam. Insallah sizim gibi annelige adim atarim

Amin canim. Teste daha belli canim burada beceremedim bile. Yarin tekrar test yapicam. Insallah sizim gibi annelige adim atarim
Insallah canim bnm de ilk attgm test oyleydi kendim dha net goruyodm fotoda belli olmuyodu dha onceki aylarda yaptgn testlerden farkliysa o bile insana yetiyo bombos tek cizgidense yani:KK200:

kızlar merhaba
yarın test günüm tüp bebek tedavisindeyim şans getirsin bana bu topik ilk defa böyle bir topiğe yazıyorum inş. devamı gelir
hepimizin bebekleri olsun sağ salim doğsunlar inşallah.:anneadayı:

Kizlar mrb suan 4+4 um adetim 8 gun gecikti dun kan testi yaptrmstm 5000 cikti bu normal mi cok mu yuksek kafam karisti. En son 18inde yaptrmstm 149 cikmisti adete 3 gun kala yaptrmstm

Kizlar mrb suan 4+4 um adetim 8 gun gecikti dun kan testi yaptrmstm 5000 cikti bu normal mi cok mu yuksek kafam karisti. En son 18inde yaptrmstm 149 cikmisti adete 3 gun kala yaptrmstm
canım hayırlı olsun öncelikle Allah devamını getirsin

18 = 149
20=298
22=596
24=1192
26=2384 olmalıydı ama iki katı artmış onemli olan en az yüzde 60 artması diye biliyorum içini ferah tut dr la ne zaman görüşeceksin bu değerle kese görünür diye biliyorum

canım hayırlı olsun öncelikle Allah devamını getirsin

18 = 149
20=298
22=596
24=1192
26=2384 olmalıydı ama iki katı artmış onemli olan en az yüzde 60 artması diye biliyorum içini ferah tut dr la ne zaman görüşeceksin bu değerle kese görünür diye biliyorum
Sagol canim amin insallah.. 1 hafta sonraya randevum var canim.. braz arastrma yaptm da ne bilim kafam karisti riskli bi deger mi ya bilemedm

Sagol canim amin insallah.. 1 hafta sonraya randevum var canim.. braz arastrma yaptm da ne bilim kafam karisti riskli bi deger mi ya bilemedm
hiç kafanı karıştırma kişiden kişiye değişiyor sakin kal sıkıntı yok bence dualarım senınle

Merhaba, SAT 10 Temmuz ve BAT 6 Ağustos Yani Tuttarsa Nisan annesi adayı olacağım...Benim 9 yaşında kızım var yaşım 33.:KK24:Çok ara verdik iş güç derken eşimle anca hazır hissettik diyebilirim.. Geçtiğimiz Eylül ve şubat aylarında 2 düşüğüm oldu..:KK61: Araştırmalar falan pıhtılaşma çıktı. Coraspin kullanıyorum..Hamile kalırsam iğnelerle devam edeceğim..Birde böyle deneyeceğiz diyebiliriz aslında...Aranızda benim gibi olanlar va mı acaba??Hamile kalırsak inşallah güzel paylaşımlarımız olsun istiyorum...Benim gibi riskli gebelik yaşayanlar, kafası karışık, ne olcak şimdi beni ne bekliyor gibi düşüncelere kapılanlara Rabbim güç versin sabır versin su gibi akıp geçsin zaman ve biz yavrumuzu kucaklayabilelim..:KK36:
Benim kızım bana güç veriyor..Bu süreçte beni nasıl ayakta tuttu yavrum...:KK74:Evlat işte! Hiçbirşeye benzemiyor..!!

Geçtiğimiz ay hiç umutlanmadım nedense..Bu ay pek umutluyum adetime 10 gün var ama alt karında bi dolgunluk kasık batmaları böyle hamile gibi hissetmeler falan... Öyle hissediyorum ki 2019 nisan sayfasına kadar geldim düşünün artık...:KK48:
Midem bulanmıyor ama hassas diyebilirim..Birde ağzım, dişlerim bi garip...Dün aksam öyle bir şişti ki karnım...Çok gazlıyım..Yani üşütmüşte olabilirim. Birde uyku hali sürekli esneme...Sizde de oluyor mu kızlar...???
Öpüyorum......:KK39:

Birde şu eski doğum haritamı nasıl kadırablirim.....:mad: Yardıııııııııımmmmmmmmm

Canım normal bence benim ilk hamileligimde battan 9 gün sonra 10000 çıkmıştı şimdi 5 yaşında kızım. Gayet güzel degerlerin

Canım normal bence benim ilk hamileligimde battan 9 gün sonra 10000 çıkmıştı şimdi 5 yaşında kızım. Gayet güzel degerlerin
Ayy cok sagol canm icim rahatladi suanda.. rabbim evladinin guzel gunlerini gostersin sana insallah :KK200:

Ayy cok sagol canm icim rahatladi suanda.. rabbim evladinin guzel gunlerini gostersin sana insallah :KK200:
İnşallah cümlemize canım içini ferah tut. Bebişin sana sıkı sıkı tutunmus. İnsallah bu ay benim kızımın da kardeşi gelir beraber hamiş oluruz

İnşallah cümlemize canım içini ferah tut. Bebişin sana sıkı sıkı tutunmus. İnsallah bu ay benim kızımın da kardeşi gelir beraber hamiş oluruz
Ayy insallah canm benm haberlerini bekliyorum

X