2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Allah yardımcımız olsun inşallah değerim 216ya yükselmiş sat 23haziran bakalım ne olacak iğneye başladım dehşet can yakıyo evlatlar için değer.coraspin ve folik aside devam.hangi gende sorun var canım senin
Merhaba cabnım hayırlı olsun. sağlıkla gelsin. bende coraspin ve folik kullanıyorum doktorum vermişti 3 ay olacak başlayalı.
bende çatlatma iğnesi vurdum bugün 11. günüm beklemedeyim.

Selam kızlar klomen+çatlatma iğnesi vuruldum, bugün 11. günüm kısmetse bu hafta test yapıcam, eğer güzel haberler alırsam aranızdayım, Nisan Annesi olarak. Allah nasip ederse.
Insallah guzel haberlerle gel canim

bende şans getirsin diye takvim yapmaya çalıştım ama olmadı :)

benim doktorum klomen ve ovitrelle veriyor hep. bu ay olmazsa belki onu denerim.
canım peki belirtilerin nelerdi ? ve ne zaman test yaptın
Benim ikinci femara kullanışım bu,açıkcası geçen ay beyaz akıntım olunca gebe olduğumu düşünmüştüm ama adet oldum bu ay aynı akıntı oldu yine ama gebe olduğumu öğrendim. İğnenin etkisi beni geçen ay yanılttığı için adet tarihimi bekleyip 14. gün test yaptım. 12. Günde de çıkar ama eğer gebeysen. İnşallah gebesindir

Benim ikinci femara kullanışım bu,açıkcası geçen ay beyaz akıntım olunca gebe olduğumu düşünmüştüm ama adet oldum bu ay aynı akıntı oldu yine ama gebe olduğumu öğrendim. İğnenin etkisi beni geçen ay yanılttığı için adet tarihimi bekleyip 14. gün test yaptım. 12. Günde de çıkar ama eğer gebeysen. İnşallah gebesindir
Amin canım İnşallah. ya dayanamıyorum 11. günüm bugün yapsam çıkar mı ? Kan testi yapsam

Selam arkadaslar:)
Bugun gittim doktora daha bugun 4 haftalikmisiz..ama 2 mm kesemizi gordu doktorumuz hic beklemiyordum cok sasirdim:)))haftaya tekrar gidecegiz kontrole 5-04-2019 dedi dogum icin tabi bu asagi yukari bir tarih bellide olmaz dedi..simdilik nisan annesi gozukuyorum:)darisi tummm isteyenlerin basina..Allah kalp atislrini duymayida nasip etsin insallah :emir_bebek::dua:

Amin canım İnşallah. ya dayanamıyorum 11. günüm bugün yapsam çıkar mı ? Kan testi yapsam
Canim benim ovulasyondan 10 gun sonra filan idrar testinde cok cok silik cikti sabretmeye calis inan ki boylesi daha zor..var mi yok mu muallalta kaliyorsun..kan testinide adetten 4 gun once yaptirmistim sanirim o zaman cikti

Benim bugün gün boyu midem bulandı. Psikolojik mi bilmiyorum. Sat ım 27 haziran. Bat ıma da daha 4 gün var. Bakalım hayırlısı

Kizlar bugun catlatma ignenim 11.gunu. dun test yaptim negatifti bu aksam yaptim boyle

Simdi yukledim

Eklentiler

• 20180726_222817.jpg
    20180726_222817.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 103
  • 20180726_222817.jpg
    20180726_222817.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 99
X