2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba kızlar bisey soracam yarın kan testi için sağlık ocagina gitmeyi düşünüyorum gebelik testi diye danismayami söylemeliyim yoksa aile hekimine söyleyecem bilgisi olan varmı yada aile hekimliginde test yaptıran???

Merhaba kızlar bisey soracam yarın kan testi için sağlık ocagina gitmeyi düşünüyorum gebelik testi diye danismayami söylemeliyim yoksa aile hekimine söyleyecem bilgisi olan varmı yada aile hekimliginde test yaptıran???
Danışma sana aile hekimin için sıra numara verir sadece. İstediğin tahlili aile hekimine söylüyorsun kaydını o alıyor.

Bugün bat günüm. Hiçbir âdet belirtim yok. Akşama doğru bi test alıp sabah yapacağım. Hadi hayırlısı bakalım

Bende bu gun kan verdim yarın sonucu çıkacak ona göre sağlık ocağında gebelik kaydım açilacak

Benimde normal adet tarihine göre iki gun geçiyor ama yumurtlama geç olduğu için bugün tam 7 gun var çarşamba günü gitip kan testi yapsam çıkarmı acaba bu ayda her ay olduğu gibi çok umutluyum hayırlısı inşallah

Benimde normal adet tarihine göre iki gun geçiyor ama yumurtlama geç olduğu için bugün tam 7 gun var çarşamba günü gitip kan testi yapsam çıkarmı acaba bu ayda her ay olduğu gibi çok umutluyum hayırlısı inşallah
Bence çıkar canım ama düşük bir değer olarak sonra artışı takibe alırsın hadi inşallah vardır

Ya kızlar gebelik belirtisi ne zaman yaşamaya başladınız adet gecikmesindenn sonra mı yoksa önce mi

X